Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne półotwarte/zamknięte


iovv

Pytanie

Od jakiegoś czasu przeglądam internet w celu znalezienia nowych słuchawek.

Obecnie mam Beyerdynamic DT770 Pro 80ohm które działają z FiiO Q1 (portable dac).

Słuchawki mi się lekko znudziły i tu jest problem :|

Szukam czegoś co z DAC'iem FiiO Q1 zagra fajnie, albo czegoś co samo z siebie zagra fajnie, więc granica to 80ohm, więcej nie chce.

Beyery 770pro na tyle bardzo mi się spodobały że automatycznie zakochałem się w Beyerdynamic jak Amerykanin w Apple, zainteresował mnie ostatnio model Custom Studio (One Pro też), czy ktoś może się o tym wypowiedzieć, już w ogóle super by było gdyby porównać je z DT770 Pro?

 

Oczywiście nie chce ograniczać się do jednej firmy, raczej mam nadzieję że ktoś stąd przekona mnie dlaczego wybrać inne słuchawki.

Kilka wymagań ode mnie:
-Wygląd - ale to oczywiście subiektywna kwestia;

-Brzmienie - Może być na planie V, może być lekka górka w basie ale wcale nie musi być wielka, byle nie grało to jak beatsy, więc mam na myśli by słuchawki miały bardziej naturalne brzmienie niż rozrywkowe;

-Typ - Tylko wokółuszne, nie za duże (na pewno nie tak duże jak beyerdynamic dt770 pro), najlepiej półotwarte ewentualnie zamknięte;

-Cena - przyjmijmy że maks to 700zł ale jak coś mnie na prawde zainteresuje to do 800-850 można skoczyć;

-Dostępność - W polsce :)

 

Jestem otwarty na wszystkie propozycje, najlepiej, by były sprawdzone :)

Liczę na was użytkownicy mp3store! :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To poszukaj na aledrogo Musical Fidelity MF 200. Nówki za 399 PLN można dostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, iovv napisał:

 

Oryginały - 1400zł

Allegro - 380zł

 

Wcale nie brzmi jak podróby...

Ja swoje MF100 wyrwałem w Vobisie za 249 pln i na pewno oryginały przy oficjalnej cenie 879 pln . Te MF 200 bym brał gdyby nie były otwarte. Mnie interesują tylko zamknięte ze względu na miejsce odsłuchu

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności