Jump to content

Recommended Posts

9 godzin temu, mykupyku napisał:

teraz design i wykonanie to czołówka

takim symbolem zmian niech będzie fakt, że ich X5iii designem wyprzedził A&K A&Ultima... bardzo podobne do niego i o jakieś jedno "0" droższe

:o

• Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fiio przed chwila pokazało drugą generację odtwarzacza X7.     The Configuration of Hardware-- 2GB RAM + 64GB ROM (up to 576GB with dual micro SD card) + Flagship DAC chip ESS9028 PRO + Professiona

Ta kanapka z lampką i opa2107A super

Posted Images

59 minut temu, Palpatine napisał:

Jakim dźwiękiem grał X7I? Myślicie, że II to będzie rozwinięcie tamtego grania czy zupełnie skok w bok?

Z każdym modułem amp troszkę innym :). Także ciężko ocenić bez odniesienia się do modułów wzmacniacza. Na pewno @mykupyku gdzieś wszystkie porównywał. Tutaj ranking modułów - 

a tutaj troszkę od @Inszy - 

• Like 1
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Większość od nas czeka chyba na dostawy od mp3Store. Ja w każdym bądź razie nie dostałem info, że jest już do odbioru, więc prawdopodobnie jeszcze nie ma.

Część Head-Fi userów już ma i wypowiadają się bardzo pozytywnie bardzo na temat MkII. Pozostaje czekać xD.

PM'ka do Superaty wyjaśniła problem z dostępnością FiiO X7 MkII

Okazuje się, że od kilku dni MkII siedzi na cle w Warszawie. Jak napisał, "Celnicy dobrze się bawią".

Czyli sprzęt jest tylko nasze kochane państwo nam go aktywnie odmawia xD

Jak "rzyć" panie premierze?

• Like 1
14 godzin temu, Coyotex83 napisał:

Jak "rzyć" panie premierze?

Odpowiem: krótko.

Faktycznie zacząłem się już niepokoić. Dzięki za info, bo temat o preorderze zniknął i nie było gdzie pytać (nie chciałem zawracać głowy Wojtkowi).

Thx.

Kurde, znowu wychodzi na to, że będę tym co drze mordę...

Wiadomo coś na temat sytuacji z MkII? Ktoś z Was czytających może kontaktował się z Wojtkiem? Ja się boję kolejny raz, bo się na mnie zdenerwuje i "zgubi" mój preorder...

Zdaję sobie sprawę, że pewnie powinienem siedzieć cicho. Przykro mi, nie daję rady już. Czy wiecie może czy są jakieś sposoby (legalne - ustalmy) na przyspieszenie działania aparatu celnego? A najlepiej w przychylnym dla nas tonie? Ja znam parę legalnych-nie-do-końca ale żona zabroniła mi o nich pisać, bo smutni panowie po mnie przyjdą i zostanie sama na parę(naście) lat :(.

Ja tylko chciałbym dostać już swoją grającą cegłę, nic więcej.

Wojtek - RATUJ!!

3 godziny temu, Coyotex83 napisał:

Kurde, znowu wychodzi na to, że będę tym co drze mordę...

Wiadomo coś na temat sytuacji z MkII? Ktoś z Was czytających może kontaktował się z Wojtkiem? Ja się boję kolejny raz, bo się na mnie zdenerwuje i "zgubi" mój preorder...

Zdaję sobie sprawę, że pewnie powinienem siedzieć cicho. Przykro mi, nie daję rady już. Czy wiecie może czy są jakieś sposoby (legalne - ustalmy) na przyspieszenie działania aparatu celnego? A najlepiej w przychylnym dla nas tonie? Ja znam parę legalnych-nie-do-końca ale żona zabroniła mi o nich pisać, bo smutni panowie po mnie przyjdą i zostanie sama na parę(naście) lat :(.

Ja tylko chciałbym dostać już swoją grającą cegłę, nic więcej.

Wojtek - RATUJ!!

Znieczul się przynajmniej na weekend szklaneczką dobrego łyskacz :)

• Like 1
  • MP3store

To już jest 2 tygodnie w Polsce.  Niestety opieszałość firmy kurierskiej oraz służby celne w Polsce to jest katastrofa.

Akurat trafiło na tę przesyłkę.  Należy podziękować  Wszystkim tam na lotnisko, że mają wszystko w dupie, a szczególnie chyba swoją pracę.

Po weekendzie powinna być już u Nas.  Ale rzeczywistość polska w tej kwestii jest smutna !! 

Dnia 13.10.2017 o 20:14, MP3store napisał:

To już jest 2 tygodnie w Polsce.  Niestety opieszałość firmy kurierskiej oraz służby celne w Polsce to jest katastrofa.

Akurat trafiło na tę przesyłkę.  Należy podziękować  Wszystkim tam na lotnisko, że mają wszystko w dupie, a szczególnie chyba swoją pracę.

Po weekendzie powinna być już u Nas.  Ale rzeczywistość polska w tej kwestii jest smutna !! 

Po którym weekendzie ?

Godzinę temu, MP3store napisał:

Do mp3store. Tak więc paczka nie jest na cle, co wynika z tego linku. Natomiast od 9 października jest w Warszawie !! Może powinniście zwrócić się do kuriera, co się dzieje z paczką, która prawie dwa tygodnie jest w Warszawie, natomiast brak jest danych z przewidywanym terminem doręczenia ??

19 minut temu, Porfiriusz napisał:

Do mp3store. Tak więc paczka nie jest na cle, co wynika z tego linku. Natomiast od 9 października jest w Warszawie !! Może powinniście zwrócić się do kuriera, co się dzieje z paczką, która prawie dwa tygodnie jest w Warszawie, natomiast brak jest danych z przewidywanym terminem doręczenia ??

Jak nie jest jak jest. WER Warszawa to właśnie pocztowa agencja celna

10 minut temu, Jaro54 napisał:

Jak nie jest jak jest. WER Warszawa to właśnie pocztowa agencja celna

Przepraszam poprawcie mnie  jeśli się mylę ale ja widzę,  że przesyłka od 9 października jest w trakcie przewozu i nie ma tam słowa o pocztowej agencji celnej.