Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X7 II


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, po aktualizacji aplikacji Tidal na FX7mkII nie działa poprawnie - dźwięk jest zniekształcony.

Działa za to USB Audio Pro + obsługa MQA - podłączone do konta Tidal

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, po aktualizacji aplikacji Tidal na FX7mkII nie działa poprawnie - dźwięk jest zniekształcony.
Działa za to USB Audio Pro + obsługa MQA - podłączone do konta Tidal
Nie tylko na X7 II tak się dzieje na X5 III jest to samo

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafik87 napisał:

Nie tylko na X7 II tak się dzieje na X5 III jest to samo

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Z tego co się orientowałem zgłoszenia poszły już do Tidala... ciekawy kiedy poprawka z ich strony lub ze strony Fiio.

Lada dzień powinien być nowy firmware do Fiio X7II - może coś poprawi.. ale ja polecam USB Audio Pro + obsługa MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pua napisał:

Fajnie skąd masz przecieki o nowym frimware do x7 II  . Na headhifi piszą coś o nowym fiio x7 mark III albo tylko przypuszczają.

Z supportu FiiO - są już testy wersji beta, ma jeszcze błędy i dlatego wstrzymują publikację. Wcześniej ponoś ma być nowy firmware dla X5III

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z supportu FiiO - są już testy wersji beta, ma jeszcze błędy i dlatego wstrzymują publikację. Wcześniej ponoś ma być nowy firmware dla X5III
Nowy FW do X5 to był zapowiadany na początek grudnia, aktualnie są podobno w połowie testów więc jeszcze trochę możemy poczekać na soft do X5 i do X7

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, ta sama wersja 1.0.7. Miałem 1.0.7JP z czerwca chyba. Na razie jedyne co zauważyłem to nowa apka FiiO Music i jakieś dodatkowe ******ły dla Apple'a. Ponoć trochę pozmieniali w bebechach systemu. Dzisiaj sprawdzę co ciekawego wydumali przez pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić update z Locala. Na razie nie widzę większych zmian, ale fajnie, że dodali Fiio Link, przyda się. Próbował może ktoś customowych softów, np. Fidelizer'a? Jestem zadowolony z oryginalnego Fiio, jeszcze nie miałem z nim problemu, ale może custom jest jeszcze lepszy?

Ps. Przesiadłem się z Ibasso Dx150 i jestem mega zadowolony z X7. Chyba wszystko oprócz portu micro usb pasuje mi bardziej w Fiio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie podoba mi się ten nowy layout, wracam do starej wersji.

cytuję

 

Prawda też wracam do starej apk i tematu Black

1 godzinę temu, Najner napisał:

Generalnie nie podoba mi się ten nowy layout, wracam do starej wersji.

Prawda też wracam do starej apk i tematu Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horus666 napisał:

Witam. 

Czy po aktualizacji macie u siebie belkę z klawiszami nawigacjnymi u dołu ekranu? 

U mnie zniknęła i ciężko ogarnąć playerka

W ustawieniach wejdź w „DISPLAY” na samym dole zaznacz: „enable bottom navigation bar”

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Corvin74 napisał:

W ustawieniach wejdź w „DISPLAY” na samym dole zaznacz: „enable bottom navigation bar”

Dzięki, jest ok. 

 

Jakich kart używacie? 

Mam Samsung Evo 128 GB, karta zapełniona w 25% i wieczny problem. Po aktualizacji softu jakiś czas muzę z karty odtwarzał teraz lipa. Generalnie od samego początku miałem z tym problem. Miałem też kartę San diska 64gb i podobną sytuację. Samsung Evo skanowany pod kątem błędów i jest ok. Testowana na 5ciu telefonach i w aucie, wszystko hula. Serwis zrzuca winę na kartę pamięci i tak się z tym bujam parę m-cy. Macie jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, horus666 napisał:

Dzięki, jest ok. 

 

Jakich kart używacie? 

Mam Samsung Evo 128 GB, karta zapełniona w 25% i wieczny problem. Po aktualizacji softu jakiś czas muzę z karty odtwarzał teraz lipa. Generalnie od samego początku miałem z tym problem. Miałem też kartę San diska 64gb i podobną sytuację. Samsung Evo skanowany pod kątem błędów i jest ok. Testowana na 5ciu telefonach i w aucie, wszystko hula. Serwis zrzuca winę na kartę pamięci i tak się z tym bujam parę m-cy. Macie jakieś pomysły? 

W którym slocie używasz?  Preferuj ten o numerze 1, tutaj DAP pamięta ustawienia. Sam wcześniej miałem dwie karty samsuna 128gb i w końcu zmieniłem na jedna 400gb i mam spokój.

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Corvin74 napisał:

W którym slocie używasz?  Preferuj ten o numerze 1, tutaj DAP pamięta ustawienia. Sam wcześniej miałem dwie karty samsuna 128gb i w końcu zmieniłem na jedna 400gb i mam spokój.

 Używam tylko w slocie 1

19 minut temu, bendezar napisał:

najtańsze Sandiski 128 i 256; działa bezproblemowo; exFAT czy FAT32?

FAT32. Testowałem exFat, skutek ten sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bendezar napisał:

Formatowane w komputerze czy Dapie?

Tu i tu. 

Raz także formatowałem Dapie i pojawił się komunikat Format successfull, jakie moje zdziwienie kiedy kartę wrzucam do kompa a wszystkie pliki nadal tam są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bendezar napisał:

No to chyba pomysły się kończą. Pozostaje reklamacja.

Wysłałem 3 razy. Serwis upiera się że to wada karty. Jak pisałem wszesniej karta hula innych sprzętach bez problemu. A kupno właśnie tej karty konsultowalem właśnie z serwisem. Pomysły już mi się skończyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności