Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czytnikowe promocje


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to liczę, że w tym roku Amazon wyda ulepszoną wersję Oasisa. Miniony rok to boom dla segmentu ebooków, a te urządzenia są archaiczne  i wolne jak z jakiś późnych lat 90tych... Oddałem w tym roku swojego Kindla. Nawet przeglądanie sklepu Amazona na kindlu to udręka, nie mówiąc już o uruchamianiu słowników i innych ficzerów...

Aktualnie czytam na tablecie, dopóki nie zobaczę Oasisa z usb-c szybszego i responsywniejszego, to nie widzę sensu kupowania. Tablet z ekranem oledowym pozwala ustawić jaką się chcę temperaturę światła i jego natężenie, zmienić tło, czcionkę, więc też się nadaje do czytania, a przy okazji śmiga ze wszystkim innym. Polecam więc wszystkim rozważyć tablet zamiast czytnika, zwłaszcza jak myślą o droższym, Oasisie - teraz są też promocje na tablety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od roku Oasisa 3 i poza małą baterią nie mam uwag. To mój szósty czytnik w ciągu 12 lat, począwszy od Sony PRS-505 i Kindle Keyboarda. Jak dostaniesz usb-C, to zapytasz o ładowanie bezprzewodowe. Oled mruga i bardziej rozwala wzrok. Tablet to scyzoryk multitool, czytnik to konkretne narzędzie, np widelec. Siadasz do stołu co wieczór- sięgasz po widelec. Kupujesz ser i bułkę na dworcu- otwierasz scyzoryk. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Miałem nie brać Paperwhita w ostatniej promce ale oczywiście się złamałem i kupiłem. Jak to jest z tymi reklamami bo dotarł dzisiaj, odpaliłem go i nie mam żadnych reklam :D Widziałem w sieci ze wyświetlają się zamiast tych fajnych obrazków z wygaszacza i trzeba zrobić swipe przy odblokowywaniu ale ja mam zwykłe obrazki i nie musze robić swipe tylko odrazu sie odblokowuje po nacisnięciu power tak samo jak mój stary Paperwhite 1gen bez reklam. Włączą się po jakimś czasie te reklamy czy dostałem wersje bez reklam?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że faktycznie dostałeś wersję bez reklam. Ja nie kojarzę aby musieć swipe'ować, ale na pewno wygaszacze przedstawiałyby reklamy Amazona. 

 

Pewnie ktoś już tu pisał o tym, ale jeśli reklamy by Ci wróciły, czy coś, możesz napisać do supportu Amazona, że reklamy są w języku np. niemieckim, nie będącym Twoim ojczystym, i często gęsto usuwają je w pełni za darmo (na czytniku dziewczyny usuwałem w ten sposób, też najnowszy Paperwhite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Te "reklamy" w niczym nie przeszkadzają...

Są ostatnio promocje na InkBook Calypso Plus na stronie InkBooka. 

Czytniki PocketBook i InkBook mają tą przewagę nad Kindle, że da się na ich normalnie Legimi używać. 

Na obu jest apka Legimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Black Friday w Amazonie się rozpoczął. Dzięki temu, obecny od trzech tygodni na rynku czytnik Kindle Paperwhite 5 można kupić o 120 PLN taniej. Przeceniono także:

czytniki Kindle 10

słuchawki Bose (789564-0010)

Sony (WH-1000XM3, WH-1000XM4)

głośniki Echo.

Więcej informacji: http://cyfranek.booklikes.com/post/4634334/black-friday-kindle-paperwhite-5-taniej-o-120-pln

 

cyfranek_booklikes_com.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś promocja Legimi. 3 miesiące tylko ebooki - 9.99 zł za miesiąc. Tylko dziś.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wszystkie modele czytników Kindle zostały znacznie przecenione w Amazonie. A po raz pierwszy Kindle Scribe: http://cyfranek.booklikes.com/post/5545366/promocja-czytniki-kindle-taniej-o-200-pln-a-kindle-scribe-przeceniony-po-raz-pierwszy

image.thumb.jpeg.144b5b21e0a4392d8c6c1d7bc3bf82d5.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności