Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

OnePlus 5


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Układ we flagowym AK wcale nie jest więcej wart i nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak właśnie było. Układ z S8 wart jest pewnie 1$ i gra lepiej niz np. A&K AK70. Kasa nie gra i żyjemy w 2017r. - nie w 1960r. Nie ma żadnych konstrukcyjnych przeszkód, jedynie w kwestiach prądowych, ale to zabieg celowy i nikt nie będzie S8 używał z Alpha Dog Prime. Na słuchawkach przeznaczonych pod sprzęt mobilny - choćby były to customy za 10k, S8 sprawdza się kapitalnie.

I tak, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrał lepiej niż flagowy A&K - choć nie twierdzę że tak rzeczywiście jest. Taki poziom udało się już osiągnąć w mobilnych układach zintegrowanych. I tak dobry jest Cirrus Logic który siedzi w S8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awayeah napisał:

Układ we flagowym AK wcale nie jest więcej wart i nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak właśnie było. Układ z S8 wart jest pewnie 1$ i gra lepiej niz np. A&K AK70. Kasa nie gra i żyjemy w 2017r. - nie w 1960r. Nie ma żadnych konstrukcyjnych przeszkód, jedynie w kwestiach prądowych, ale to zabieg celowy i nikt nie będzie S8 używał z Alpha Dog Prime. Na słuchawkach przeznaczonych pod sprzęt mobilny - choćby były to customy za 10k, S8 sprawdza się kapitalnie.

I tak, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrał lepiej niż flagowy A&K - choć nie twierdzę że tak rzeczywiście jest. Taki poziom udało się już osiągnąć w mobilnych układach zintegrowanych. I tak dobry jest Cirrus Logic który siedzi w S8.

Rozumiem dlaczego nikt nie chwali się na forum iż posiada odtwarzacz za 17tys. Widocznie tylko garstka ma tą przyjemność słyszeć różnicę i delektować się muzyką. Gdzie się podziali prawdziwi audiofile dla których jest to forum no gdzie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób ma DAP za 17 tys. ale nikt się specjalnie z tym nie kryje bo i czemu miałby? Wiele osób potrafi tu rzeczywiście usłyszeć różnicę i wiele osób wybiera to co rzeczywiście gra lepiej, nie kosztuje więcej czy ma lepszą specyfikację.

Jak na razie wiemy tylko że wg Ciebie M8 gra wyraźnie lepiej niż S8 - a to już wiele mówi i bynajmniej nie o "audiofilskim" uchu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awayeah napisał:

Niewiele osób ma DAP za 17 tys. ale nikt się specjalnie z tym nie kryje bo i czemu miałby? Wiele osób potrafi tu rzeczywiście usłyszeć różnicę i wiele osób wybiera to co rzeczywiście gra lepiej, nie kosztuje więcej czy ma lepszą specyfikację.

Jak na razie wiemy tylko że wg Ciebie M8 gra wyraźnie lepiej niż S8 - a to już wiele mówi i bynajmniej nie o "audiofilskim" uchu.

Masz swoje zdanie ja swoje bo miałem m8 3 lata a teraz mam s8+ i czuje różnicę z miejsca i za każdym razem kiedy podpinam słuchawki obojętnie jakie do s8+ nie moge sluchac więcej niż chwilę bo tak tragicznie to gra. Zupełnie bez pomysłu.  Za to m8 jest jak na smartfona dynamiczny czysty i ma przestrzeń. Tyle chciałem dodać i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NewUser napisał:

Rozumiem dlaczego nikt nie chwali się na forum iż posiada odtwarzacz za 17tys. Widocznie tylko garstka ma tą przyjemność słyszeć różnicę i delektować się muzyką. Gdzie się podziali prawdziwi audiofile dla których jest to forum no gdzie ? ;)

 

Zostali zastapieni przez trolli jak widac :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Spawn napisał:

 

Zostali zastapieni przez trolli jak widac :)

E tam trolli, ja bym obstawiał jakis ambasadorów marki. Teraz taki marketing najpopularniejszy :)

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

OnePlus 5 zrobił na mnie duże wrażenie, teraz w pełni rozumiem czemu spodobał się Fatso. Podchodziłem do niego sceptycznie, bo producent podpadł mi Oxygenem do OnePlus 2, z którym było dużo nieprzyjemnych niespodzianek i mocno ograniczał możliwości smartfona. Żałowałem, że długo zwlekałem z wgrywaniem Lineage OS na OnePlus 2 - smartfon na tym zdecydowanie zyskał.

 

Jednak Oxygen na OnePlus 5 jest dopracowany, nie trafiłem na żadne problemy. Wydajnościowo to bajka - jeden z najszybszych smartfonów jakie miałem możliwość sprawdzić, jak nie najszybszy. Wykonanie jest świetne, ergonomia bardzo dobra - nie czuć, że to 5,5". Czas pracy bardzo dobry - nadal bez rekordów, ale poziom już bardzo konkretny. Brzmieniowo również bardzo mi się podoba, mimo braków o których pisał Fatso. Cieszy mnie też Bluetooth 5.0 i aptX HD, co na pewno przyda się na przyszłość. Jedynie widać, że AMOLED jest starszej generacji, ale poziom jest nadal bardzo dobry. FullHD nie jest moim zdaniem wadą, nie używam okularów VR. Zdjąłem też fabryczną folię zabezpieczającą ekran - okazuje się, że jest warstwa oleofobowa. Smugi są zminimalizowane, tafla szkła gładka i śliska.

 

Jeśli ktoś szuka smartfona w tej kasie, to moim zdaniem zdecydowanie warto.

Edytowane przez maciux
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
21 godzin temu, Abaddon20 napisał:

szoda ze w PL bardzo malo wsparcia , brak serwisu ,

 

Dzięki ci za fachowe informacje. 

Cały czas myślałem, że w Polsce jest wsparcie i serwis one plus 5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Dnia 11/25/2017 o 12:48, zalezi napisał:

Smartfony OnePlus są serwisowane przez serwis CTDI ( dawne Regenersis )

Czyli de facto brak serwisu. A szkoda bo sprzęt rzeczywiście fajny. 

Edytowane przez gooru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności