Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gigaworks G500 jako 2.1, czy nowe glosniki?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,
nie mam doświadczenia w sprzęcie stacjonarnym i zastanawiam sie nad korzystaniem z G500 jako głośników 2.1.
Niestety nie jestem zadowolony z jakości dźwięku satelit i moim zdaniem nawet 2.0 z microlaba w okolicach 300zl brzmią lepiej.

Czy jest mozliwosc i sens zamiany tych satelit na inne głośniki jednocześnie używając subwoofera jako wzmacniacza?
Zastanawialem sie tez nad kupnem AIM SC808 do komputera jako ze obecne jade na zewnetrznej sound blaster thx kiedys kupionej na szybko do lapka pod te glosniki.


Budzetowo nie chcialbym wydawac wiecej jak 1000zl na glosniki (Najchetniej to bym sie calosciowo w tym zamknal ;)). Zalezy mi na niskich tonach ze wzgledu na to ze slucham duzo elektroniki dlatego tez wydaje mi sie ze wyrzucanie tego subwoofera jest troche glupie.
Co w takim wypadku polecacie? Zbierac zestaw od nowa? Dokupic inne satelity?

Edytowane przez shpongloid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microlaby 6c albo 7c do słuchania muzyki będą na pewno sporo lepsze od tego zestawu G500.

Ale trzeba mieć już pokój ok. 20m i słuchać ich z 2m najlepiej, z bliska na biurku nie pokażą pełni możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy microlaby 7c moga stac na ziemi? Chyba mialem przyjemnosc sie spotkac z 7c albo nawet 9tkami i nie schodzily za nisko z basem.
Mogla to byc tez wina zrodla. Juz pokazuje schemat pokoju ktory kazalem nakreslic mojej papudze.
Jak widac pokoj jest szeroki a dosyc plytki (do zagospodarowania mam jego polowe).
Biurko moglbym przestawic na srodek i tymsamym uzyskac mniej wiecej po 1,5 metra w obie strony od miejsca siedzenia.
Btw. szafka stoi/wisi na wysokosci jednego metra i ma z 30cm wysokosci wiec nie pozera tak bardzo przestrzeni.

EDIT: No i co z subwooferem? Rozumiem ze do szafy? Zastanawiam sie tez czy na dluzsza mete nie warto zainwestowac w presonus e5.

Bez nazwy.jpg

Edytowane przez shpongloid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności