Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
pendzel_3

NuForce Ne-600x ?

Question

Witam, rozglądam się za dokami dla siebie. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z doków miałem tylko Ep-630. 

To czego oczekuję to dość dobry rozbudowany bass z dobrym kopnięciem - ale przy równoczesnym zachowaniu czystości środka i góry.

Dobra izolacja i raczej słuchawki symetryczne, liczy się też dla mnie jakość wykonania (Ep - wytrzymały bez uszczerbku 3 lata aż w końcu je zgubiłem).

Puki co wybór padł na Ne-600x, co moglibyście polecić w tej cenie jeszcze innego? Myślałem jeszcze o Brainwavz ALPHA, lub o którymś z modeli SoundMagic.

Ja nie mam żadnego porównania więc proszę Was o rady.

Edited by pendzel_3

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Poszukaj JVC FRD 80. Powinny sprawdzić się 

• 0
1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Poszukaj JVC FRD 80. Powinny sprawdzić się 

Jest jedna parka na allegro za 130zł ale muszę przyznać szczerze, że nie przekonują mnie wyglądem, jak u nich z trzymaniem? Często zasypiam ze słuchawkami fajnie byłoby jak by wiele nie odstawały od uszu.

• 0

Bardzo dobrze i świetna izolacja na stockowych tipsach. Bas jest konkretny (pod warunkiem, że jest w utworze) ale pozostałe pasma też na wysokim poziomie. Są niewielkie i spokojnie można spać, pod warunkiem, że nie puścisz muzyki z konkretnym tąpnięciem :). Mam je od lutego i nie narzekam. Jedyne co w pierwszej chwili o mało nie zwróciłem ich to pewien knif ale trzeba poczytać instrukcję :):):). A potem mozna słuchać. I uważaj na ulicy bo zbyt dobrze izolują :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Aleandir
      Cześć,

Aktualnie szukam sluchawek BT do 600zl, chcialbym korzystac z nich na silowni, ale rowniez w transporcie miejskim czy na miescie.

Chcialbym by scena byla w miare ok, cos zblizonego a nawet lepiej grajacego niz moje stare doki Carbo tenore.
      Nie chce korzystać z odbiorników BT, mam i  mi przeszkadza spleciony kabel. Zawsze dodatkowe utrudnienie a chce postawić też na wygodę.

Słucham prawie wszystkiego, jakiś new wave, rock, alternatywa, pop, metal, rap.

Korzystalem z sekcji szukaj, ale przyznam szczerze nic ciekawego nie znalazłem (sporo starych tematow, a z tego co wiem wyszło kilka fajnych słuchawek BT)

• By johnnyc94
      Jak w temacie, szukam słuchawek które zastąpią moje wysłużone SHE3590.

Limit cenowy:100zł
      mikrofon konieczny!
      muzyka: rock / metal / klasyczna / jazz / blues (ogólnie czasami wpadnie też rap, unikam jedynie disco polo oraz popu)

W domu używam AKG K240 które sobie bardzo cenię, szukam czegoś w miarę podobnego, o neutralnej charakterystyce, ewentualnie o delikatnie podbitych "low-mids" (czyli miejscu gdzie jest basówka), nie chcę typowej V-auki

Creativy które do niedawna były na promocji niestety odpadają bo teraz kosztują 199, czy są jeszcze jakieś inne rozsądne opcje oprócz Brainwavz Delta?

• By Nickenz
      Hej!
      Zamierzam w ciągu najbliższych kilku dni zakupić słuchawki dokanałowe z chin/polski
      Nie da się ukryć, lecz w tym budżecie jest sporo sprzętu, a mi przez to jest ciężko się zdecydować...
      Brzmienie jakie preferuje to balans/brzmienie a'la DT990/DT1990 + jak najlepsza scena z dużą ilością detali.
      Źródłem będzie Oneplus 6 i raczej nie zamierzam kupować lepsze mobilne źródło. 
      Słuchawki nad którymi się zastanawiam:

Moondrop Kanas PRO TONEKING BL1 Yinyoo HQ5 Magaosi MGS-401 Hifi Boy OS v3 Kinera Idun iBasso IT01s Nawet wyeliminowanie kilku par słuchawek pozwoli mi się łatwiej zdecydować. 
      Za każdą radę bardzo dziękuję!  
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy