Jump to content
Sign in to follow this  
murderotic

Odtwarzacz przenośny do 2000zł

Recommended Posts

Mam Musical Fidelity MF-100, nauszne, zamknięte, w których o dziwo mimo konstrukcji wszystko dookoła słuchać. Doki u mnie odpadają, bo mnie z uszu wypadają, a ponadto powodują ból i dyskomfort.

Zmieniłem soft na nowy i jest dużo dużo lepiej. Pewnie z czasem jak się rozegra będzie jeszcze fajniej

• Like 1

Daj mu pograć kilka dni, będziesz zadowolony:)

Nowy soft moim zdaniem trochę go dociążył ,więc dla metalu jeszcze lepiej.Ja teraz słucham na fidelio x2 i jest ok.

Edited by mago77

38 minut temu, Jaworrr napisał:

Daj mu pograć kilka dni, będziesz zadowolony:)

Już jestem :) z każdą minutą coraz lepiej. U mnie odwrotnie jak u @mago77 nowy soft w połączeniu z MF-100 nadał lekkości niskim tonom, już się tak nie rozłażą.

Guest

ze wszystkich dapow ktore mialem (pionek/onkyo/x7/dx80) opus podoba mi sie najbardziej. Moze to kwestia synergii z flc ale on gra naprawde dobrze. Poza tym jest maly i poreczny, pasuje do kieszeni. Swietny dap.

Cholera, nie chodzę w rurkach, ale do kieszeni nie ma szans żeby schować Opusa :D muszę jakąś nerką kupić lub coś w tym stylu.

Edited by murderotic

16 godzin temu, murderotic napisał:

... gra to prawie identycznie jak mój Sony NWZ-A826...

nie słyszałem jak gra A826 ale z tego co wiem to wszystkie sony mają fajną muzykalną średnicę. Czy u Opusa jest podobnie? Nie jest za chudo, technicznie?

12 godzin temu, mago77 napisał:

Ja aktualizowałem z 2.0.0.5 ,kupiłem używany,murderotic słuchałeś z senkami hd555 ?

Mam je głęboko zakopane w domu, ale mogę sprawdzić

12 godzin temu, robertos napisał:

nie słyszałem jak gra A826 ale z tego co wiem to wszystkie sony mają fajną muzykalną średnicę. Czy u Opusa jest podobnie? Nie jest za chudo, technicznie?

To fakt, Sony jest chyba bardziej muzykalny a Opus na nowym sofcie bardziej techniczny, ale ja właśnie lubię takie granie.

Okopałem..... :D hmmmm no nie da się tego słuchać. Może to wina samych słuchawek, które już z 10 lat mają na pewno. Lewa nie domaga, słychać trzaski i coś jakby membrana była pęknięta. Tak czy siak jest coś nie tak w dźwięku, środek jest jakiś taki zbyt głośny, szumiący, piszczy dość ostro. Nie wiem jak to opisać.

Tak poza tematem, odsłuchałem dziś kilka par słuchawek w Denonie i Saturnie i nic mi się nie podoba. Nawet U-Jaysy, które miałem wziąć, bo z HTC 10 pięknie się zgrywały na Opusie tak sobie. Też słuchać taki dziwny szum po środku dźwięku, Sony MDR-1A miały to samo. Jak pisałem wyżej nie umiem w sposób profesjonalny tego opisać, ale mnie to przeszkadza. Na MF-100 kompletnie tego nie ma.

Pytanie do właścicieli opusa #1. Czy udało wam się kiedyś naładować jego baterie do 100%. U mnIe maks 98-99%

Tak. Przy włączony pokazuje 100% naładowania. Dziś wyłączę i zobaczymy ile wskaźnik pokaże, firmware 2.0. Ładowarka Xaomi.

W odtwarzaczu teraz pokazywało 12%, wyłączyłem ląduje pokazało 31% O_o

Edited by KaszaWspraju

To to w ogóle pokazuje jak chce. U mnie jak naładuję wyłączony to idzie maks do 98%, jak włączony 99%

A czy wie ktoś może, co trzeba zrobić żeby Opus widział okładki albumów które tam wrzuciłem? Muszą mieć jakiś rozmiar konkretny lub rozszerzenie bo nic mi nie pokazuje?

Na forum taniej "ktoś" sprzedaje, a u "pewnego" pana jest nie wiele drożej bez cłą, vatów i gwarancji za granicą.

Edited by KaszaWspraju

Sam kupiłem od forumowego sprzedawcy w dobrej cenie, podaje tylko jako alternatywę bo może ktoś mieć kogoś w stanach a wtedy cena raczej bez konkurencji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro