Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz przenośny do 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Musical Fidelity MF-100, nauszne, zamknięte, w których o dziwo mimo konstrukcji wszystko dookoła słuchać. Doki u mnie odpadają, bo mnie z uszu wypadają, a ponadto powodują ból i dyskomfort.

Zmieniłem soft na nowy i jest dużo dużo lepiej. Pewnie z czasem jak się rozegra będzie jeszcze fajniej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaworrr napisał:

Daj mu pograć kilka dni, będziesz zadowolony:)

Już jestem :) z każdą minutą coraz lepiej. U mnie odwrotnie jak u @mago77 nowy soft w połączeniu z MF-100 nadał lekkości niskim tonom, już się tak nie rozłażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, murderotic napisał:

... gra to prawie identycznie jak mój Sony NWZ-A826...

 

nie słyszałem jak gra A826 ale z tego co wiem to wszystkie sony mają fajną muzykalną średnicę. Czy u Opusa jest podobnie? Nie jest za chudo, technicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mago77 napisał:

Ja aktualizowałem z 2.0.0.5 ,kupiłem używany,murderotic słuchałeś z senkami hd555 ?

 

 

Mam je głęboko zakopane w domu, ale mogę sprawdzić

 

12 godzin temu, robertos napisał:

nie słyszałem jak gra A826 ale z tego co wiem to wszystkie sony mają fajną muzykalną średnicę. Czy u Opusa jest podobnie? Nie jest za chudo, technicznie?

 

To fakt, Sony jest chyba bardziej muzykalny a Opus na nowym sofcie bardziej techniczny, ale ja właśnie lubię takie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopałem..... :D hmmmm no nie da się tego słuchać. Może to wina samych słuchawek, które już z 10 lat mają na pewno. Lewa nie domaga, słychać trzaski i coś jakby membrana była pęknięta. Tak czy siak jest coś nie tak w dźwięku, środek jest jakiś taki zbyt głośny, szumiący, piszczy dość ostro. Nie wiem jak to opisać.

Tak poza tematem, odsłuchałem dziś kilka par słuchawek w Denonie i Saturnie i nic mi się nie podoba. Nawet U-Jaysy, które miałem wziąć, bo z HTC 10 pięknie się zgrywały na Opusie tak sobie. Też słuchać taki dziwny szum po środku dźwięku, Sony MDR-1A miały to samo. Jak pisałem wyżej nie umiem w sposób profesjonalny tego opisać, ale mnie to przeszkadza. Na MF-100 kompletnie tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przy włączony pokazuje 100% naładowania. Dziś wyłączę i zobaczymy ile wskaźnik pokaże, firmware 2.0. Ładowarka Xaomi.

 

W odtwarzaczu teraz pokazywało 12%, wyłączyłem ląduje pokazało 31% O_o

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności