Skocz do zawartości

FLΛRES PRO


all999

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Markonelli napisał:

W tym budżecie mogłem zaryzykować i się nie rozczarowałem. Ciekawe jak wypadają na tle FiiO FH5 lub FA7 na które ostrzyłem sobie zęby...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Widzę, że moje dylematy są Twoimi dylematami ;) Teraz, niestety, już się nie przekonam, przynajmniej na razie. Chyba, że czegoś się pozbędę albo gdzieś się trafi możliwość odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Markonelli napisał:

Mam i ja emoji16.png

Po kilku godzinach grania jestem zachwycony..... Góra się uspokoiła (bo z pudełka była ostra i metaliczna).@awayeah gdzie byś je pozycjonował w rankingu iemów @spawna?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie słuchałem pierwszych 3 pozycji z tego rankingu, ale pozycjonuje je wyżej niż pozycje 5 i 6 (ze stajni Campfire) i na podobnym poziomie co pozycja 4, czyli Tia Fourte (słuchane na A&K SP1000).

5 godzin temu, Markonelli napisał:

W tym budżecie mogłem zaryzykować i się nie rozczarowałem. Ciekawe jak wypadają na tle FiiO FH5 lub FA7 na które ostrzyłem sobie zęby...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

FiiO? Wszystkie produkty tej marki są poprawne i na poprawnym się kończy. Dajcie sobie z nimi spokój. Flares Pro to topowe doki, można jedynie znaleźć inne na podobnym poziomie, ewentualnie minimalnie lepsze pod tym czy innym kątem, ale nie będą to FiiO.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awayeah napisał:

FiiO? Wszystkie produkty tej marki są poprawne i na poprawnym się kończy. Dajcie sobie z nimi spokój. Flares Pro to topowe doki, można jedynie znaleźć inne na podobnym poziomie, ewentualnie minimalnie lepsze pod tym czy innym kątem, ale nie będą to FiiO.

 

fsdfewetyt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, side napisał:

 

Zaczęło się

Jednak mykupyku miał rację. Ja stawiałem, że nawału ofert jednak nie będzie. Pewnie się myliłem... Sam jestem zadowolony, u mnie równie ważna jak dźwięk jest jednak wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chyba najlepiej grające doki w tej cenie" No jak za samodzielny sprzęt za 680 zł to możliwe że najlepszy w tej cenie :D . Dobrze że ich nie kupiłem, bo po takim wysypie to dłużej bym to sprzedawał niż cayin C5DAC. Szkoda, że to nie sprzęt na tipsach, bo pianek nie toleruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, music hunter napisał:

"Chyba najlepiej grające doki w tej cenie" No jak za samodzielny sprzęt za 680 zł to możliwe że najlepszy w tej cenie :D . Dobrze że ich nie kupiłem, bo po takim wysypie to dłużej bym to sprzedawał niż cayin C5DAC. Szkoda, że to nie sprzęt na tipsach, bo pianek nie toleruję.

 

Miałbyś 30 dni na zwrot, tak samo jak te osoby które je wystawiły. Cayina ciężko sprzedać bo pojawiło się mnóstwo alternatyw w ostatnich latach grających na podobnym lub lepszym poziomie, a ciągle kosztujących niewiele.

 

Flares Pod grają lepiej niż Solarisy z A&K SP1000M i to po bluetooth, a to sprzęt za prawie 15K. Więc nieważne czy 680 zł czy 6800 zł - to topowe doki i mogą powalczyć jak równy z równy z każdymi flagowcami.

Niestety jak to doki, trzeba trafić z uchem i z preferencjami w stosunku do ich sygnatury. To do bólu neutralne doki, bez najmniejszego kolorowania. Dodatkowo, załączone tipsy stawiają na analityczność i jak najlepsze pokazanie ich możliwości, a niekoniecznie muzykalność i gładkość przekazu.

 

Legendarne EX1000 mają lepszą górę i bardziej otwartą scenę, na innych polach przegrywają.

 

Ja i @all999 byliśmy pierwszymi osobami na forum (i na świecie :D ), które kupiły Flares Pro i też je oddaliśmy po kilku tygodniach. Co nie znaczy, że były kiepskie czy nie warte swojej ceny (wtedy było to ok. 1800 zł). Przełom/góry i wyższej średnicy jest u nich problematyczny i jak nie znajdziemy odpowiednich dla siebie tipsów, to ten zakres pozostanie metaliczny i chudy.

Są osoby, którym je poleciłem i po długim czasie nadal są nimi zachwycone, ale równie dużo jest osób którym po prostu tonalnie nie podeszły (do których sam się zaliczam, chociaż mi udało się ostatecznie dobrać do nich właściwe tipsy).

 

 

3 minuty temu, Inszy napisał:

680 zł za używki? Przecież ostatnio były trochę taniej za nowe w oficjalnym sklepie, a może i ciągle są, jeśli kod promocyjny działa 🤔

 

Nadal są :) taniej jak ma się np. Revoluta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, music hunter napisał:

"Chyba najlepiej grające doki w tej cenie" No jak za samodzielny sprzęt za 680 zł to możliwe że najlepszy w tej cenie :D . Dobrze że ich nie kupiłem, bo po takim wysypie to dłużej bym to sprzedawał niż cayin C5DAC. Szkoda, że to nie sprzęt na tipsach, bo pianek nie toleruję.

U mnie akurat najlepiej zabrzmiały na tipsach właśnie. Na piankach za nic mi nie podchodziły. Czy to na tych z pudełka czy na Comply'ach czy innych chińskich wynalazkach, których nazw nie znam ;) . Przełom wyższej średnicy i góry jest dla mnie do zaakceptowania. Przy 30-dniowej możliwości zwrotu wg mnie niczym się nie ryzykuje, no chyba że kosztem wysyłki. Nie było ryzyka więc kupiłem i bardzo jestem z tej decyzji zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

680 zł za używki? Przecież ostatnio były trochę taniej za nowe w oficjalnym sklepie, a może i ciągle są, jeśli kod promocyjny działa 🤔

Nie da się ukryć, że w tej chwili zdecydowanie lepiej zamówić oficjalnie, raz ż e może wyjść nawet minimalnie taniej, dwa że jest możliwość zwrotu no i słuchawki ma się fabrycznie nowe, można samemu rozpakować Dla mnie to zawsze chwila niezdrowego podniecenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, side napisał:

Jak to jest, że można zwrócić Flaresy bez problemu, skoro są to słuchawki dokanałowe?

 

To, że mp3store sobie zastrzegł, że ze względu na higienę nie można zwracać doków, nie znaczy że inne sklepy tak mogą, ani że w ogóle jest to zgodne z przepisami.

Ze względu na higienę można odmówić przyjęcia zwrotu tipsów być może, ale nie słuchawek.

 

Większość sklepów w UE na pewno przyjmie zwrot doków, tak jak każdego innego przedmiotu.

 

Zgodnie z przepisami, możesz sprawdzić towar zakupiony na odległość, tak jakbyś mógł go sprawdzić w sklepie. A że mp3store pozwala na testowanie doków, ba nawet sprzedaje takie po testach i demach, to i powinien przyjąć zwrot (pomimo, że regulamin mówi inaczej).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awayeah napisał:

 

To, że mp3store sobie zastrzegł, że ze względu na higienę nie można zwracać doków, nie znaczy że inne sklepy tak mogą, ani że w ogóle jest to zgodne z przepisami.

Ze względu na higienę można odmówić przyjęcia zwrotu tipsów być może, ale nie słuchawek.

 

Większość sklepów w UE na pewno przyjmie zwrot doków, tak jak każdego innego przedmiotu.

 

Zgodnie z przepisami, możesz sprawdzić towar zakupiony na odległość, tak jakbyś mógł go sprawdzić w sklepie. A że mp3store pozwala na testowanie doków, ba nawet sprzedaje takie po testach i demach, to i powinien przyjąć zwrot (pomimo, że regulamin mówi inaczej).

 

UOKiK również twierdzi, że nie można zwracać słuchawek dokanałowych właśnie z powodów higienicznych. Myślę też, że nikogo to nie powinno specjalnie dziwić. To, że Mp3store pozwala na testowanie doków nie ma tu nic do rzeczy i nie określa zasad przyjmowania zwrotów. Poza tym mogą mieć np specjalne sample na potrzeby demonstrcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inszy napisał:

W sumie jest nawet wartość dodana - wstępnie wygrzane ;)

 

Oby to była jedyna wartość dodana, którą dostaniesz z takimi dokami po iluśtam osobach. :)

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mayster napisał:

 

UOKiK również twierdzi, że nie można zwracać słuchawek dokanałowych właśnie z powodów higienicznych. Myślę też, że nikogo to nie powinno specjalnie dziwić. To, że Mp3store pozwala na testowanie doków nie ma tu nic do rzeczy i nie określa zasad przyjmowania zwrotów. Poza tym mogą mieć np specjalne sample na potrzeby demonstrcji 

Które potem lądują w sklepie przecenione. Brak konsekwencji - jeżeli sklep uznaje towar za taki, którego nie można zwracać ze względów higienicznych to nie powinien sprzedawać używanych produktów z tej samej kategorii.

To nie jest wyłącznie ukłon w stronę sprzedawcy. Albo albo.

 

No i trzeba rozróżnić dokanałowe i douszne, czego podejrzewam UOKiK nie zrobił.

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś porównanie do FLC8N? Fajnie uzupełniają mi się z ER3XR i w sumie to miałem odpuścić nowe doki aż do dozbierania na coś "grubego", ale wiecie jak jest... Faktycznie one grają jedynie na piankach? Bo jeżeli tak, to niestety odpada, ja tylko silikony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności