Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FLΛRES PRO


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechały Flares-y, mieszane uczucia mną targają, techniczne niewiele można im zarzucić, może poza sceną ale jestem rozpuszczony przez Brainwavz B2, w których scena jest ogromna, z resztą FLC8 pod tym względem są niewiele gorsze, Flares trochę odstaje - trochę za płasko i niezbyt szeroko, wokale są chyba najlepsze jakie słyszałem - naturalnie, świetnie wybrzmiewające, dół dobry lecz FLC oferuje trochę więcej, kombinacja  filtry + kabelek daje to co lubię najbardziej czyli dużo i krótko wybrzmiewający, góry nie brakuje choć nie są to "jasne" słuchawki

Użytkowo już tak dobrze nie jest - nie mają żadnego odpowietrzania więc na firmowych gumkach ciągle zasysała mi powietrze więc jak ciśnienia akustycznego brak to i dźwięku brak ? dopiero jakieś oliwki rozwiązały problem, druga rzecz, jak je nosić z bt? Dla mnie to jakieś nieporozumienie dwa króciutkie kabelki do takiej kobyły, której nie ma gdzie przypiąć, przy tak krótkim klipsie zawieszenie tego na kołnierzyk powoduje, że wisi toto razem z kołnierzykiem ? a jak ma mi to dyndać pod szyją nieprzypięte to również podziękuję...

No i potrzebują prądu, i to nie mało! moja nokia 8 już nie ma skali, FLC wystarczy 60% tego, co potrzebują Flares ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@Karmazynowy Flares Pro dopiero w drodze (stare wziął ode mnie kumpel dawno temu, jak kupiłem Flares Gold), a V30 miałem pół miesiąca i oddałem, bo choć grał pięknie to jednak wolę Note'a 9 pod wszystkimi innymi względami.

Ale... Flares Pro z XDP-100 grały fajnie, a to podobne granie jak V30.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:
9 minut temu, Karmazynowy napisał:
[mention=53984]awayeah[/mention] jeszcze ostatnie pytanie, jak Flares Pro zgrywają się z V30?

650 złotych i możliwość zwrotu przez 30 dni, a Ty się jeszcze zastanawiasz?

 

Ja się nie zastanawiam, bo już wziąłem. Teraz tylko próbuję się utwierdzić w przekonaniu, że to nie głupota. Miałem Flares R2s i tak jak granie mi się podobało tak ergonomicznie moim zdaniem nie są idealne. Upierdliwe w zakładaniu, pianki takie sobie, upierdliwe kopułki które się odkręcały (podobno w Pro to już nie występuje) oraz dziwne i problematyczne w uzyskaniu synergii.

 

Myślę też czy nie zrezygnować i nie poczekać na Twoje w komisie @all999 :D 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się nie zastanawiam, bo już wziąłem. Teraz tylko próbuję się utwierdzić w przekonaniu, że to nie głupota. Miałem Flares R2s i tak jak granie mi się podobało tak ergonomicznie moim zdaniem nie są idealne. Upierdliwe w zakładaniu, pianki takie sobie, upierdliwe kopułki które się odkręcały (podobno w Pro to już nie występuje) oraz dziwne i problematyczne w uzyskaniu synergii.

 

Myślę też czy nie zrezygnować i nie poczekać na Twoje w komisie [mention=7231]all999[/mention]  

Inne kopułki, inne pianki, sporo wygodniejsze. A jeśli chodzi o synergię z V30 to nie wiem, bo nie miałem ich równocześnie, ale pamiętam, że i tak ze wszystkich źródeł jakie próbowałem, najlepiej grały po BT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, all999 napisał:
21 godzin temu, Karmazynowy napisał:
[mention=53984]awayeah[/mention] jeszcze ostatnie pytanie, jak Flares Pro zgrywają się z V30?

650 złotych i możliwość zwrotu przez 30 dni, a Ty się jeszcze zastanawiasz?

 

a mi wyszło 666 zł i boję się kliknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zibra napisał:

Juz jutro maja byc, masakra.

 

6 razy zamawiałem u nich słuchawki. Zawsze w takim tempie przychodziły :)

Rekord był jak pojawiły się Flares Pro, gdzie premiera odbyła się w środę jakoś po 16tej, zamówiłem po 17tej, a paczka przyszła w czwartek o 12tej :) 19h wystarczyło od kliknięcia kup, żeby dostarczyć je z południowej Anglii do centralnej Polski.

Oddałem 2 tygodnie później... Bo tipsy się rozpadały od patrzenia na nie, a tanie nie są.

Kilka miesięcy później kupiłem raz jeszcze jak naprawili pianki, bo z Comply nie grały (tzn. grały, ale traciły bardzo dużo na scenie i detalach).

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem ich na targach przez dłuższą chwilę napalony i jednak miały coś, o czym wspominał ktoś w tym wątku, tzn. brak jakiegoś takiego uroku, oczywiście to bardzo dobre słuchawki, ale coś jest z nimi nie tak, skoro nie sprawiają aż tak dużej przyjemności z odsłuchu. Mi dużo bardziej podobał się dźwięk z R2A z XDP-100 i to połączenie katuję mobilnie od dłuższego czasu (mam też R2S, ale one jednak trochę odstają mimo większej muzykalności).

 

Dodatkowo jeśli ktoś słucha różnych nagrań instrumentalnych (także takich ciszej nagranych) to ten adapter bluetooth nie daje satysfakcji (mam na myśli głośność).

 

Ale i tak mnie kusi, żeby kupić na spróbowanie ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zibra napisał:

Miałem R2Pro z Samsungiem S6 i było bardzo cciekawie. Nie chce mi sie robic kanapek z lenistwa, wiec musi to zagrac z LG V30.

A czy ktos uzywal pianek inears z Flare?

 

Dają radę. W sumie chyba głównie z INAirsami ich używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudes... and gals ;)

W temacie Flares Pro - kumpel napisał mi dzisiaj, że coś mu się z kablem popsuło i o dziwo Flare Audio napisało mu, że gwarancja jest na 12m i nie naprawią bo nie zarejestrował produktu i nie przedłużył gwarancji...

Więc jeżeli wam się spodobają i nie zwrócicie ich, to zarejestrujcie je :) W pudełku (jeżeli można nazwać to małe dzieło sztuki pudełkiem), jest kartka z nr do rejestracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Dzisiaj rozpakowałem. Pierwsze wrażenie, że potrzebują dużo prądu, to nie problem. Ale podłączyłem je później za pomocą adaptera BT do tel i grają... cicho. Podłączyłem do drugiego i to samo. Czy one tak mają czy coś robię nie tak? Wina telefonów? Oba to Iphone'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tommir napisał:

Małe pytanie. Dzisiaj rozpakowałem. Pierwsze wrażenie, że potrzebują dużo prądu, to nie problem. Ale podłączyłem je później za pomocą adaptera BT do tel i grają... cicho. Podłączyłem do drugiego i to samo. Czy one tak mają czy coś robię nie tak? Wina telefonów? Oba to Iphone'y.

 

Zależy jakiej głośności oczekujesz. Po bluetooth potrafią grać bardzo głośno na "głośnych" albumach i względnie głośno na tych "cichych" (tu osoby słuchające muzyki bardzo głośno będą miały niedosyt).

Jest też możliwość, że masz osobno kontrolę głośności programowo i sprzętowo, więc wtedy trzeba zwiększyć głośność na źródle i na module.

 

Daj znać jak grają na Questyle, bo w ich przypadku im więcej mocy tym pewnie lepiej. Najlepiej się powinny sprawować na stacjonarkach. 

Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awayeah napisał:

 

Zależy jakiej głośności oczekujesz. Po bluetooth potrafią grać bardzo głośno na "głośnych" albumach i względnie głośno na tych "cichych" (tu osoby słuchające muzyki bardzo głośno będą miały niedosyt).

Jest też możliwość, że masz osobno kontrolę głośności programowo i sprzętowo, więc wtedy trzeba zwiększyć głośność na źródle i na module.

 

Daj znać jak grają na Questyle, bo w ich przypadku im więcej mocy tym pewnie lepiej. Najlepiej się powinny sprawować na stacjonarkach. 

Zarówno programowo jak i sprzętowo mam ustawione maksimum. Może to taki problem Apple'a, poszperałem w sieci i inni też się uskarżają na niewielką głośność po BT.

Zostawiłem w pracy tel. na Androidzie, jutro zobaczę jak z nim się sprawują.

Po podłaszeniu do Questyle wszystko oczywiście gra jak należy ;), potencjometr zaledwie muśnięty.

No i muszę Ci przyznać rację co do brzmienia, mój testowy kawałek zabrzmiał tu jak na żadnych innych dokach których miałem okazję słuchać. Nieco gorzej wypadło przy elstremalnym metalu, to nie znaczy, że źle ale widocznie gorzej niż przy podłączeniu Fostexów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudes... and gals
W temacie Flares Pro - kumpel napisał mi dzisiaj, że coś mu się z kablem popsuło i o dziwo Flare Audio napisało mu, że gwarancja jest na 12m i nie naprawią bo nie zarejestrował produktu i nie przedłużył gwarancji...
Więc jeżeli wam się spodobają i nie zwrócicie ich, to zarejestrujcie je  W pudełku (jeżeli można nazwać to małe dzieło sztuki pudełkiem), jest kartka z nr do rejestracji.
Jaki jest czas na zarejestrowanie produktu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności