Skocz do zawartości

FLΛRES PRO


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, tommir napisał:

Zapytam się tak bardziej teoretycznie choć kto wie... ;) Jak wypadają Flares Gold w porównaniu z Pro?

Blisko... Takie doszlifowane brzmienie pro. Trochę lepszy bas, trochę lepsza góra i trochę lepsza scena. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Miałem kiedyś R2S. Bardzo podobały mi się jak grają. Ich największa zaleta był fakt, ze najlepiej grały z telefonu. Czy flares Pro po BT to podobna jakość brzmienia? Jakie są różnice w charakterystyce? 

 

Flares Pro po BT to wyraźnie lepsza jakość niż najlepsze co udało mi się uzyskać z R2S z różnymi źródłami. 

Technicznie to topowe doki niezależnie od ceny.

Jedyne ich wada tak naprawdę to dość chudy i metaliczny przełom wyższej średnicy i góry. 

 

Tonalnie mogą nie podejść każdemu, bo żadne doki każdemu nie podchodzą :) ale jak podejdą to nic lepszego już się nie znajdzie.

 

Takie moje zdanie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awayeah napisał:

Jedyne ich wada tak naprawdę to dość chudy i metaliczny przełom wyższej średnicy i góry

Nie brzmi to zbyt zachęcająco. Na kablu i BT też? Są jakieś inne doki podobne do nich sygnaturą? Do jakich słuchawek im brzmieniowo najbliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bernie napisał:

Nie brzmi to zbyt zachęcająco. Na kablu i BT też? Są jakieś inne doki podobne do nich sygnaturą? Do jakich słuchawek im brzmieniowo najbliżej?

 

Raczej nie mam pomysłu do czego by je odnieść. 

Na kablu musisz mieć naprawdę świetne źródło żeby zagrało lepiej niż po ich module BT. Wszystko da się naprawić - ALO Audio Continental Dual Mono np jest w stanie zniwelować ich wady. 

W ogóle ostatnio zauważyłem że słuchawki Flare Audio bardzo się lubią z lampami. 

 

Ciężko znaleźć inne podobne doki, bo Flares Pro są do bólu neutralne i pozbawione koloryzacji, a jednocześnie jest to pełne granie z mocną podstawą basową i dużymi źródłami pozornymi. A to rzadkość w dokanałówkach. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL dajesz ;) 

EOT

 

Dojechały w 2 dni :)

Flaresy no no najlepiej wydane 700 zł :)

Pianki jedynie coś nie bardzo, czas uplastycznienia jest bardzo krótki - z początku człowiek nie zdążał  zaaplikować.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awayeah napisał:

Ciężko znaleźć inne podobne doki, bo Flares Pro są do bólu neutralne i pozbawione koloryzacji, a jednocześnie jest to pełne granie z mocną podstawą basową i dużymi źródłami pozornymi. A to rzadkość w dokanałówkach. 

Neutralne, pozbawione koloryzacji?

Nie jest to coś podobnego do Etymotic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze podziękowania dla @tommir za wyczerpujące odpowiedzi. Znosił dzielnie moje pytania przez kilka dni.

Co do samych Flares Pro - wow! I to po BT.

 

Jakie tipsy kupić aby zachować jakość grania pianek "audiofilskich" ale zdjąć delikatnie wysokie tony?

Co ciekawe na "S" mam świetny balans - sporo subbasu, mało midbasu, mocne podbicie na przełomie średnicy z wysokimi i sporo wysokich. Na "M" dużo za dużo basu środkowego i spada dynamika.

 

Z telefonem słuchawki sparowałem bez problemu, ale laptop ich nie widzi. Coś robię nie tak?

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować rozłączyć z telefonem i wtedy spróbować albo wejść w tryb parowania na module bluetooth od Flares. 

Nie wiem jakimi prawami rządzi się bluetooth - telefony raczej zawsze mi "widzą" ten moduł nawet jak jest akurat połączony z czymś innym, a komputery czy np nvidia shield wymagały jakiegoś kombinowania, jak wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Po pierwsze podziękowania dla [mention=77945]tommir[/mention] za wyczerpujące odpowiedzi. Znosił dzielnie moje pytania przez kilka dni.
Co do samych Flares Pro - wow! I to po BT.
 
Jakie tipsy kupić aby zachować jakość grania pianek "audiofilskich" ale zdjąć delikatnie wysokie tony?



U mnie w trakcie wygrzewania wysokie tony zmieniły się z suchych i ostrych w dźwięczne i szczegółowe. (po około 30 h)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Markonelli napisał:


 

 


U mnie w trakcie wygrzewania wysokie tony zmieniły się z suchych i ostrych w dźwięczne i szczegółowe. (po około 30 h)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

tak, mogę potwierdzić, że góra w miarę słuchania uspokajała się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności