Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FLΛRES PRO


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tommir napisał:

Czy z Waszego doświadczenia wygrzewanie zmienia jakoś sygnaturę?

Z tego co pamiętam to trochę tak. Dźwięk z czasem się doszflifowuje i delikatnie wygładza. Ale nie jakaś wielka przemiana. 

 

10 godzin temu, mykupyku napisał:

oj bedzie tego towaru w komisie... tych "małych dzieł sztuki" :)

Chyba łatwiej po prostu zwrócić :)

11 godzin temu, Caution napisał:
15 godzin temu, awayeah napisał:
Dudes... and gals emoji6.png
W temacie Flares Pro - kumpel napisał mi dzisiaj, że coś mu się z kablem popsuło i o dziwo Flare Audio napisało mu, że gwarancja jest na 12m i nie naprawią bo nie zarejestrował produktu i nie przedłużył gwarancji...
Więc jeżeli wam się spodobają i nie zwrócicie ich, to zarejestrujcie je emoji4.png W pudełku (jeżeli można nazwać to małe dzieło sztuki pudełkiem), jest kartka z nr do rejestracji.

Jaki jest czas na zarejestrowanie produktu?

 

Nie kojarzę jakiegoś terminu. Najlepiej zarejestrować po okresie zwrotu, a dwa pewno nie później niż rok od zakupu ;)

Ja Goldy rejestrowałem jakoś pół roku po zakupie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zwracać jak wysyłka kosztuje 20 funtów? Nie lepiej sprzedać za 800 jak już będą niedostępne?

A tak poważnie to grają bardzo ciekawie i chyba muszą się trochę rozruszać albo mózg się musi zaadoptować. Mi np lepiej zagrały na uniwersalnych niż tych audiofilskich, ale je założyłem jako drugie - może to właśnie kwestia tego, że dopiero się stabilizują. Na pewno trzeba im dać trochę czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zibra napisał:

Po co zwracać jak wysyłka kosztuje 20 funtów? Nie lepiej sprzedać za 800 jak już będą niedostępne?

A tak poważnie to grają bardzo ciekawie i chyba muszą się trochę rozruszać albo mózg się musi zaadoptować. Mi np lepiej zagrały na uniwersalnych niż tych audiofilskich, ale je założyłem jako drugie - może to właśnie kwestia tego, że dopiero się stabilizują. Na pewno trzeba im dać trochę czasu.

To prawda :)

U mnie z audiofilskimi tak średnio, na zwykłych dołączonych zupełnie nie. Z tego co testowałem najlepiej na Spinfitach o dziwo mi się słuchało. Na spiralach już nie bardzo. Muszę jeszcze poeksperymentować z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gourney napisał:

Dobrze kojarzę, że jest jakiś kod obniżający cenę? Jeśli tak to gdzie go wpisać? Właśnie będę nabywał egzemplarz, no chyba że któryś z Szanownych Kolegów już się znudził...😉

 

No daj im ze dwa dni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gourney napisał:

Dobrze kojarzę, że jest jakiś kod obniżający cenę? Jeśli tak to gdzie go wpisać? Właśnie będę nabywał egzemplarz, no chyba że któryś z Szanownych Kolegów już się znudził...😉

END-PRO1

To jeszcze a krótko żeby się znudzić, trzeba trochę potestować ;)

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 19:21, tommir napisał:

Małe pytanie. Dzisiaj rozpakowałem. Pierwsze wrażenie, że potrzebują dużo prądu, to nie problem. Ale podłączyłem je później za pomocą adaptera BT do tel i grają... cicho. Podłączyłem do drugiego i to samo. Czy one tak mają czy coś robię nie tak? Wina telefonów? Oba to Iphone'y.

Hmm, Iphone to być jednak głupia maszyna... Pomógł prosty trik z sieci, zapomnieć urządzenie BT, dodać ponownie, miękki reset i teraz gra wystarczająco głośno. A do tego, mimo pewnych niedostatków, bardzo ładnie. Małe, a potrafią .Tak więc Flaresy ze mną zostają :), inne będą musiały zrobić im miejsca.  Seala udało mi się złapać jedynie na SpinFitach, miałem popróbować jeszcze na jakichś choinkach, ale choinki do Flares? Sam nie wiem.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT się dopiero ładuje, ale już z V30 jest bardzo dobrze. Pianki audiofilskie, pamiętam, że na nich brzmiały mi najlepiej i na razie tylko jedno zastrzeżenie. Trochę monotonna i blaszana góra. Ale już po pół godziny jest poprawa. Dawno też nie miałem iemów z właściwą ilością wyższego basu, tu muszę się wygrzać ja default_smile.png

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, all999 napisał:

Moduł BT się dopiero ładuje, ale już z V30 jest bardzo dobrze. Pianki audiofilskie, pamiętam, że na nich brzmiały mi najlepiej i na razie tylko jedno zastrzeżenie. Trochę monotonna i blaszana góra. Ale już po pół godziny jest poprawa. Dawno też nie miałem iemów z właściwą ilością wyższego basu, tu muszę się wygrzać ja default_smile.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wypadaja Flares vs Kanas Pro na V30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Markonelli napisał:

czy nadal sprzedawane są z takimi kruchymi tipsami?

 

Na szczęście nie, chociaż te kruche były wygodniejsze w zakładaniu. Te nowe się od razu rozprężają, czego sam nie lubię w piankach, no ale to już kwestia indywidualnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awayeah napisał:

Te nowe się od razu rozprężają, czego sam nie lubię w piankach, no ale to już kwestia indywidualnych preferencji.

 

W r2s wszystko mi się podobało poza tym, że grają z piankami wyłącznie. A że najwięcej słucham łażąc, najpraktyczniej mi z silikonami. Ech, jak nie urok, to... bym zamówił pro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najlepsze tipsy jakie udało mi się znaleźć do Flares Pro / Flares Gold to Comply Truly Wireless : https://sonusmobile.pl/product-pol-496-Pianki-Comply-Truly-Wireless-Pro-czarne-3-pary-rozmiar-M.html

 

Niestety na tych piankach izolacja jest wyraźnie mniejsza niż na dowolnych innych. Są też bardzo specyficzne - najwęższe tipsy jaki widziałem, więc podejrzewam, że wiele osób może mieć problem z sealem (zwłaszcza, że jest tylko 1 rozmiar i mógłby być on większy).

Niemniej na tych piankach grają bardziej muzykalnie, są gładsze, a jednocześnie nie tracą na scenie czy rozdzielczości.

 

Poniżej małe porównanie do innych (na dole pianki Flares Audiophile M, na górze INAIRS M, po środku Comply TSX M i TX S).

 

WZHS6v9zlKy97V9HFN5iz4jRQ6sRS36InwKRZWKU

Edytowane przez awayeah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Markonelli napisał:

Mam i ja emoji16.png

Po kilku godzinach grania jestem zachwycony..... Góra się uspokoiła (bo z pudełka była ostra i metaliczna).@awayeah gdzie byś je pozycjonował w rankingu iemów @spawna?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mam podobne wrażenia, teraz w zasadzie innych do ucha nie wkładam ;) Jednak zdarza mi się od czasu do czasu, że góra troszeczkę zakłuje. Ale to takie kłucie zupełnie akceptowalne jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności