Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe BT 150-200 zł


slayer666

Pytanie

Witam,poszukuję słuchawek dokanałowych BT,w przedziale cenowym 150-200 zł. 90 % muzyki której słucham to rock/metal. Będą używane głównie ze smartfonem,jednak bardzo często zmieniam telefony,także nie podaje konkretnego modelu :P Preferowany zakup w Polsce,jednak Chiny itp. też nie stanowią problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak Chiny to szukaj ZST z kabelkiem BT lub sam kabelek BT. Możesz wziąść QKZ W1PRO i za 11-15 $ kabelek pod mmcx. Same W1Pro to ok 7$. Lub u @bigmaraskup jakieś, ma Awei i MeeAudio

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie Awei A990. Będzie recka bezprzewodowych Awei na Muzo już niebawem, ale mnie najbardziej do gustu przypadł ten model. Do tego stopnia, że non stop miałem je ze sobą, aż je zgubiłem... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślicie,że będzie to lepsze rozwiązanie niż zaproponował kolega "Jaro54" ? Ogólnie miałem kilka par od Awei i hmm... Nie był to słuchawki złe,ale ich dzwięk był taki "brudny" mocno basowy(nie wiem jak dokłądnie to nazwać). Black,Death metalu słuchało się bardzo dobrze,ale jak włączyłem muzykę "ambitniejszą" instrumentalnie (Metallica itp) to już było kiepsko. Boję się,że z tymi będzie podobnie. Ogólnie pasowało mi brzmienie np: Brainwavz Omega,albo JBM MJ800. Po zabawie EQ,całkiem dobrze się tego słuchało.Niestety dziwna polityka producentów smartfonów,każe im coraz częściej usuwać gniazdo mini jack,także jestem skazany na coś bezprzewodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, micbud napisał:

Vaiet, ile w nich trzyma aku?

Nie udało mi się rozładować. Obecnie testuję dość intensywnie A885L (sportowe) i po ok. 2h rozmów przez tel i 2h w trybie stand-by jest zaskakujące 7X% baterii. Kosmos.

 

18 minut temu, slayer666 napisał:

Myślicie,że będzie to lepsze rozwiązanie niż zaproponował kolega "Jaro54" ? Ogólnie miałem kilka par od Awei i hmm... Nie był to słuchawki złe,ale ich dzwięk był taki "brudny" mocno basowy(nie wiem jak dokłądnie to nazwać). Black,Death metalu słuchało się bardzo dobrze,ale jak włączyłem muzykę "ambitniejszą" instrumentalnie (Metallica itp) to już było kiepsko. Boję się,że z tymi będzie podobnie. Ogólnie pasowało mi brzmienie np: Brainwavz Omega,albo JBM MJ800. Po zabawie EQ,całkiem dobrze się tego słuchało.Niestety dziwna polityka producentów smartfonów,każe im coraz częściej usuwać gniazdo mini jack,także jestem skazany na coś bezprzewodowego.

Brudbne i basowe są A921 i A920. A990 mają nadal dość solidny, ale zdyscyplinowany bas, fajnie rozciągnięte ale jednocześnie utemperowane wyższe tony, więc nie siekają po uszach i mięsista średnica. Dla mnie granie kapitalne. Rzekłbym, że w tej cenie nie do pobicia, a bodaj są za niecałą stówę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Polsce są za około 100 zł,ale wyczaiłem na Alieexpress za 9 dolców na promocji. W sumie za te pieniądze,to nawet jak nie trafie,to spokojnie odsprzedam.

https://pl.aliexpress.com/item/Awei-A990BL-Bluetooth-Coloful-Sport-Running-Multi-point-Sweatproof-Earphone-Headset-Supports-Music-In-Ear-Style/32782143063.html?spm=2114.13010308.0.0.p1tN4V

Tylko dwa kolory zostały,warto ?

Edytowane przez slayer666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No pisał @Vaiet że warto. Za takie pieniądze nie dostaniesz w Polsce. 2x drożej co najmniej jak okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności