Skocz do zawartości

Kącik Treningowy: Techniki, Suplementacja, Odżywianie, Porady, Wymiana Doświadczeń


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Tematu takiego stricte nie zauważyłem, a z okazji rozpoczęcia serii przewodników po suplementacji treningowej zdecydowałem się go założyć. Będę prawdopodobnie wrzucał stopniowo kolejne przewodniki, a pierwszy z nich będzie dotyczył redukcji masy ciała rozumianej głównie jako redukcja tkanki tłuszczowej (szerzej tłumaczę w przewodniku). Pierwsza część będzie podzielona na trzy sekcje: Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners), Boostery Metabolizmu oraz Redukcja Wagi (z wykorzystaniem różnych, niespecyficznych mechanizmów). Nie chcę nazywać tych tekstów poradnikami, gdyż nie radzę tam bezpośrednio jakie preparaty stosować, a jedynie podaję listę tych, które wykazują skuteczność potwierdzoną solidnym poziomem badań (co rozumiem przez jakość oraz ilość badań - bo badanie badaniu nierówne). Substancje zostały podzielone ze względu na skalę efektu oraz właśnie jakość badań naukowych.
Przed zapoznaniem się z przewodnikami, polecam przeczytać krótki tekst w zakładce "Suplementacja". Tak ogólnikowo wyjaśnione podstawowe kwestie związane z tym tematem: http://dietetycznyarth.blogspot.com/p/suplementacja.html
Niestety, blogger ma swoje ograniczenia i nie wszystko wygląda tak jakbym chciał (a na razie nie planuję zabrać się za zrobienie bardziej przyzwoitej strony np. na wordpress), m.in. musiałem podzielić pierwszą sekcję na 4 części, gdyż po prostu blogger "dławi się" zbyt dużą ilością tekstu (głównie sporo linków do źródeł).
 

SUPLEMENTACJA TRENINGOWA PT.1: Redukcja Masy Ciała

 

(1/3) Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners)

 

Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners) - część 1 -
Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners) - część 2 -
Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners) - część 3 -
Spalacze Tkanki Tłuszczowej (Fat-Burners) - część 4 -
 
(2/3) Boostery Metabolizmu
 
Boostery Metabolizmu

 

(3/3) Redukcja Wagi

- W przygotowaniu -


 

 

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boostery metabolizmu zrobione. Ostatnia sekcja - redukcja wagi, w przygotowaniu.

 

ps. Można zgłaszać uwagi co do treści, formy, przejrzystości, wszystkiego... np. "za dużo literek, za mało obrazków!!1111" itd.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności