Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Koss Porta Pro czy Creative Sound Blaster Jam


gtsaplayer1

Pytanie

Witam.

Chciałem się zapytać czy ktoś posiada(ł) i może mi powiedzieć które słuchawki z ww. słuchawek będą lepsze. Za Creative dla mnie przemawia wygoda, a za Koss (głównie) firma. Chciałem się także spytać co z jakością dźwięku, czy jest ona porównywalna i nie będzie "niebo a ziemia". Muzyki słucham głównie jakiejś elektronicznej, speedcore, czasem trochę eurobeatu, więc przydałoby mi się wiedzieć które słuchawki będą lepsze do właśnie tej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Brak kabla to poważna zaleta, ale bierz pod uwagę że KPP wygodniej siedzą na uszach. Jamy to ciekawe słuchawki w tej cenie, grają całkiem fajnie jak na bt i szekle jakie za nie płacisz, ale są dość niewygodne, tzn cisną, na dodatek  mają muszle ustawione pod dość dziwnym kątem. Warto przymierzyć przed kupieniem. Są do obmacania w x-komach albo mediamarktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Jedne mam przy sobie, a drugie w domu więc na świeżo porównania nie zrobię. Myślę, że Kossy to słuchawki które warto mieć bo nieważne do czego je podepnę to one zagrają.

Jamy to chyba najlepsze słuchawki bt do 200zł - jeśli 'domowe' już masz to nie wiem czy jest sens walki z kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, ALTON napisał:

Kossów porta pro bym w ogólnie nie brał pod uwagę. To po prostu nie gra. 

Możesz trochę rozwinąć? Za każdym razem jak patrzyłem na oceny i recenzje to były w większości pozytywne.

7 godzin temu, roger987 napisał:

Brak kabla to poważna zaleta, ale bierz pod uwagę że KPP wygodniej siedzą na uszach. Jamy to ciekawe słuchawki w tej cenie, grają całkiem fajnie jak na bt i szekle jakie za nie płacisz, ale są dość niewygodne, tzn cisną, na dodatek  mają muszle ustawione pod dość dziwnym kątem. Warto przymierzyć przed kupieniem. Są do obmacania w x-komach albo mediamarktach

Jeśli słuchawki nie zostały zrobione z chamskiego plastiku to raczej nie będzie dla mnie problemem. Niestety mieszkam dość daleko od najbliższego mediamarktu więc nie do końca mam jak przetestować Creative, a w dodatku KPP na stronie media wyświetlają "Produkt niedostępny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, real napisał:

Właśnie Jamy są całe z plastiku przez to są lekkie według mnie są dobrą opcją na siłownie (sam z nich głownie tam korzystam), a Kossy do lapka.

O, widzę że masz obie pary. Jak grają względem siebie? Podobnie czy dwa inne światy? Ja poszukuję słuchawek w których będę mógł chodzić po mieście bo do domu i zarazem do lapka już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, real napisał:

Jamy to chyba najlepsze słuchawki bt do 200zł - jeśli 'domowe' już masz to nie wiem czy jest sens walki z kablem.

Bo większość powtarza mantrę BT jest be, BT jest be, zamiast spróbować. Mobilnie BT jesli dobrze się dobierze jest najlepsze  i różnica kabel-BT jest tak niewielka że nie warto rezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności