Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gwint / Gwent


Michaelz

Rekomendowane odpowiedzi

No to Beta idzie pełną gębą. Kto gra i jak wrażenia?

 

Trzeba przyznać, że bałem się niewypału, ale tak udoskonalili podstawową wersję, że byłem zaskoczony. 

Naprawdę trzeba pomyśleć taktycznie a nie jak w Wieśku, ugrać pierwszą rundę a druga to już poleci. Nie nie nie tu tak nie ma. 

Dodana jest cała masa nowych kart z nowymi umiejętnościami/czarami itd. 

 

Chce ktoś popykać czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od KTS#1 i muszę przyznać, że faktycznie idzie to w bardzo dobrą stronę.

Największą obawą było to, że nie będą w stanie wymyślić nowych mechanik itp. Ale z tym poradzili sobie wspaniale. Graficznie oczywiście wygląda to świetnie. Bardzo podoba mi się też aspekt finansowy, bo nowy gracz dostaje naprawdę sporo. No i te odważne zmiany, kompletnie nowa gra w porównaniu do zamkniętej bety - czapki z głów.

 

Oczywiście grze dalece do ideału. Dalej UI jest wg. mnie bardzo przeciętne/słabe. Wyzwania, którymi można odblokować liderów mają fatalne AI + nie uczą nowych graczy właściwie nic. Poza tym jest kilka ( TYLKO kilka, większość karcianek ma ich więcej ) kart, których design bardzo mi się personalnie nie podoba ( np. Caranthir, Vicovaro Novice ). Szczególnie ten drugi, bo jedną z lekcji zamkniętej bety było to, że jakikolwiek chain 3-4 kart naraz doprowadza ludzi do szału ( wcześniej np. u medyków ).

 

No i cały czas czekamy na single playera. A z urywków wygląda to niesamowicie ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafacio napisał:

Dojenie kasy z udanego wydawnictwa.

 

rozumiem, że grałeś?

Jako nowy gracz sporo tam dostałem i naprawdę po kilku walkach jesteś w stanie kupić paczkę kart bez użycia prawdziwej kasy, więc tylko banany pójdą w opcję pay2win zresztą jak to zazwyczaj bywa.

Wolę, żeby redsi zarabiali i wypuszczali wspaniałe gry jak np. Wiesiek niż taki blizzard, albo bethesda którzy mają w cholerę pieniędzy a nie potrafią porządnej gry zrobić i w dodatku liczą sobie po 200 zł za te ich nic nie warte gnioty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 20:50, Rafacio napisał:

Dojenie kasy z udanego wydawnictwa.

Idą za trendami. Jeśli widzą tym (duże) pieniądze, to źle, że chcą zarobić?
Teraz wiele dużych firm ma swoje karcianki (Blizzard Hearthstone'a, Bethesda TES Legends itd.) i dlaczego również CDPR miałby tego nie wykorzystać, skoro jest na branie na tego typu gry? A Gwint w samym Wiedźminie 3 był bardzo dobrze przyjęty, a tutaj dostajemy rozbudowaną jego wersję + jak wyjdzie pełna wersja mają wychodzić fabularne kampanie. 

Marka Wiedźmin jest silna jak nigdy i kują żelazo, póki gorące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności