Skocz do zawartości

player mp3 zamiast smartfona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post. Sporo czytałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

Czy w okolicach kwoty 200 zł kupię jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki?

Słucham dosłownie każdego rodzaju muzyki (rock, pop, disco, folk, rap)

Po przeczytaniu wielu wątków na forum dochodzę do wniosku, że 200pln to może śmieszna kwota, ale może są jakieś odtwarzacze w tym przedziale cenowym, które pozwalają cieszyć się muzyką.  Jeśli chodzi o odtwarzacz to może być też używany sprzęt, słuchawki chcę nowe. Jestem w stanie zwiększyć budżet jeśli jakość będzie zauważalnie lepsza.

Odtwarzacz będzie używany w zmiennych warunkach (sport, jazda na motocyklu, dom). Zależy mi na tym żeby był jakiś prosty wyświetlacz, wbudowany akumulator no i żeby był stosunkowo  głośny.

Bardzo prosze o jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jak na początek bardzo fajny grajek Nationite a słuchawki z komisu lub z Chin za parę groszy (do 10$ wybór jest olbrzymi ) i większość opisana w wątku tanie słuchawki z Chin. Możesz też poszukać na Aliexpress jakiegoś grajka w cenie Tobie odpowiadającej. Na pewno coś znajdziesz. Albo do kolegi @bigmaras uderz coś znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi? Być może to błąd ale skreślam ipoda z listy. Mocno czytam o audiomagic i xduoo x2. Oczywiscie wolalbym x3... ale budżet nie ten. Sporo czytam na forum w kwestii sluchawek. Jasne, ciemne brzmienie, scena... itp. I czarna dziura przed oczami. O ile temat playera zostal chyba wyczerpany to jeszcze kwestia sluchawek. Przeanalizowalem finanse. Kwota ok. 100 zl.ktorą chetnie zwiększe jesli bedzie jakis znaczący skok jakościowy. Najchętniej z mikrofonem. Podpowiecie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aafruca napisał:

 Sporo czytam na forum w kwestii sluchawek. Jasne, ciemne brzmienie, scena... itp. I czarna dziura przed oczami. O ile temat playera zostal chyba wyczerpany to jeszcze kwestia sluchawek. Przeanalizowalem finanse. Kwota ok. 100 zl.ktorą chetnie zwiększe jesli bedzie jakis znaczący skok jakościowy. Najchętniej z mikrofonem. Podpowiecie?

To poszukaj w komisie ZST lub u @bigmaras w audiheaven.eu kup monki. A w tej kwocie (powiedzmy 20 pln na przesyłki trza dołożyć) i Monki i ZST. Jedne douszne drugie dokanałowe. Niedrogie, dobre i na początek by zacząć audio-przygodę w sam raz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem delty przez chwile. Odtwarzacz jakis no name. Trochę mi brakowalo sopranu. Douszne sluchawki.... jednak wolę dokanałówki. Wygodniejsze pod kask i chyba trochę lepiej z izolacją.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aafruca napisał:

Mialem delty przez chwile. Odtwarzacz jakis no name. Trochę mi brakowalo sopranu. Douszne sluchawki.... jednak wolę dokanałówki. Wygodniejsze pod kask i chyba trochę lepiej z izolacją.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

To mogła być kwestia źródła, delty potrafią dać górą. ;) Chętnie poleciłbym coś innego, ale w kwestii słuchawek testowałem zbyt mało modeli, żeby się w jakikolwiek sposób wypowiedzieć. Zdecydowałeś się na X2, czy Audiomagic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zacząłem wiecej czytać i znow pojawily sie wątpliwości. Juz się najreciłem na X2 ze względu na głośność ale wyczytalem że poruszanie się po menu bywa kłopotliwe. Audiomagic jest bardziej cichy. Więc ciagle szukam. Na razie męczę się z s6. Patrzę, czytam, przegladam. Wnioskow ciagle brak. Sklaniam sie tez za używkami albo chinczykami z aliexpres. Ale nie wiem w ktorym kierunku isc

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aafruca napisał:

No wlasnie zacząłem wiecej czytać i znow pojawily sie wątpliwości. Juz się najreciłem na X2 ze względu na głośność ale wyczytalem że poruszanie się po menu bywa kłopotliwe. Audiomagic jest bardziej cichy. Więc ciagle szukam. Na razie męczę się z s6. Patrzę, czytam, przegladam. Wnioskow ciagle brak. Sklaniam sie tez za używkami albo chinczykami z aliexpres. Ale nie wiem w ktorym kierunku isc

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie taki diabeł straszny, jak go malują. ;) Nie nazwałbym tego kwintesencją intuicyjności, ale nie ma katastrofy. Trochę gorzej było w starszych wersjach firmaware'u, ale to wiem na podstawie opinii. X2 jest głośny, a przy tym długo trzyma na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki zakupione. Bo głębokiej analizie wybór padł na KZ ZST. moze są lepsze w tym przedziale cenowym. Ja myślę, ze to najlepszy stosunek jakosci do ceny. Kwestia playera jest ciagle otwarta. Przegladam popularny portal aukcyjny i cenie 100 -200 pln jest cala masa playerow: xduoo, audiomagic, transcend, grundig, phillips,lenco no i sony. O xduoo trochę przeczytalem i mam wątpliwości. Audiomagic bardziej cichy od x2. Czy pozostale playery sa zauwazalnie slabsze i duzo bardziej ciche? I jakosciowo bedzie slabiej? Czy sony faktycznie jest takie slabe? Myslalem zeby wrzucic rockboxa do playera. Na stronie rocboxa jest lista odtwarzaczy obslugujacych ten program ale same stare sprzęty na tej liscie. Zreszta rocbox to tylko opcja dla mnie. Moze rozwazyc sandiska. Ale nie jestem przekonany. Radzcie coś Panowie i Panie. Bo sluchawki juz do mnie jadą. Jeszcze raz prosze o podpowiedzi.
Dodam jeszcze, ze forum yo kopalnia wiedzy ale bardzo malo informacji jest o sprzecie niskobudżetowym, stąd tyle pytan z mojej strony,

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Playera nie kupuj, zst nie są słuchawkami które go potrzebują. One grają z ziemniaka.

Weź chłopie ziemniaka i pójdź na silownie albo pobiegać. Juz o jeździe na moto nie wspomnę. Szukam czegoś znacznie lepszego od ziemniaka

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używki? W komisie wisi (coraz tańszy) x1050 swego czasu wychwalany pod niebiosa. Nie bez powodu (miałem, wiem).

 

Chyba najgłośniejszy z soniaków, to ograniczenie to zawsze była ich pięta achillesowa, ale przy tym modelu nigdy mi skali nie zabrakło. Gra detalicznie i ciepło, takie analogowe, bardzo przyjemne granie.

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę jeszcze wątek. Kupiłem kz zst oraz sony nwz a816. Niestety co do sluchawek to niestety podległem przy aplikacji. Kompletnie nie mogę ich spasować z aparatem sluchowym. Czy z piankami czy gumkami te sluchawki niestety nie są dla mnie. Do biegania kompletnie sie nie nadaja. Wysuwaja sie, wypadaja. Nieco lepiej jest pod kaskiem. Ale niewiele lepiej. Nawet jesli nie wypadną to przesuną sie delikatnie od wibracji i dzwięk już ucieka. Przekopalem internet obejrzalem filmy, zdjecia i problem nierozwiazany. Natomiast co do jakości dzwieku to grają naprawdę zacnie. I w smartfonie i wszystkich playerach jakie podlaczalem pod sluchawki to jakość dźwięku jest bardzo zezwalająca. Wykonanie jest na dobrym poziomie ale nie sa to sluchawki dla mnie. Podpowiedzcie jakies sluchawki dokanałowe ktore: nie będą droższe,będą tak samo dobre a byc może lepsze i będą miały mikrofon. Jednocześnie chodzi mi o standardową budowę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QKZ W1Pro są to najwygodniejsze doki jakie miałem QKZ W1Pro za niecałe 8 $. Są dużo wygodniejsze od KZ ZST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aafruca napisał:

Chyba się nie odwazę na taki kształt sluchawek po przygodach z kz. Raczej myslalem o bardziej klasycznym rozwiazaniu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Mam jedne i drugie i W1Pro bez porównania wygodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności