Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do muzyki do 200zł


gtsaplayer1

Pytanie

Witam.

Poszukuję słuchawek do muzyki do ok 200 zł. Najlepiej by było gdyby były one bezprzewodowe i małe. Wypatrzyłem Creative Sound Blaster Jam i Skullcandy Uproar Wireless lecz chciałbym poznać także wasze opinie (m.in. czy one są dobre). Teraz mam Superluxy HD681 EVO MKII, te słuchawki kupiłem sobie do gier i nie wyobrażam sobie chodzenia nimi po mieście. W dodatku po "rozgrzaniu" tych słuchawek nie czuję już takiego "uderzenia" ale audiofilem nie jestem więc do końca się nie znam o co mi chodzi :wacko:

 

TL;DR Słuchawki (najlepiej) bezprzewodowe do 200 zł z fajnym "uderzeniem"

 

Edit: Zapomniałem dodać, absolutnie żadnych JBLów

Edytowane przez gtsaplayer1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z takimi cienkimi kablami? Przy każdych słuchawkach które miałem to zawsze padał kabel i jeśli można znaleźć w takiej cenie słuchawki z podobną jakością dźwięku i grubszymi kablami (jeśli mowa o przewodowych) to odpadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, gtsaplayer1 napisał:

Z takimi cienkimi kablami? Przy każdych słuchawkach które miałem to zawsze padał kabel i jeśli można znaleźć w takiej cenie słuchawki z podobną jakością dźwięku i grubszymi kablami (jeśli mowa o przewodowych) to odpadają 

Fakt, przy KPP kabel nie wygląda na solidny, ale wszystko zależy od tego jak się obchodzisz ze sprzętem. Swoje mam już dwa lata i przewód wciąż nienaruszony. ;) Nie jestem zbytnio zorientowany w modelach bezprzewodowych. Problem uszkodzenia kabla poniekąd rozwiązuje przechowywanie sprzętu w etui, a przynajmniej zmniejsza ryzyko, że w trakcie przechowywania kabel zostanie uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
50 minut temu, daviox napisał:

Fakt, przy KPP kabel nie wygląda na solidny, ale wszystko zależy od tego jak się obchodzisz ze sprzętem. Swoje mam już dwa lata i przewód wciąż nienaruszony. ;) Nie jestem zbytnio zorientowany w modelach bezprzewodowych. Problem uszkodzenia kabla poniekąd rozwiązuje przechowywanie sprzętu w etui, a przynajmniej zmniejsza ryzyko, że w trakcie przechowywania kabel zostanie uszkodzony.

Właśnie w tym problem, dlatego wybrałem Superluxy z wymienialnym kablem by w razie czego można było go wymienić. Bezprzewodowe wybrałem głównie ze względu na wygodę i brak kabla, lecz jak nie znajdą się żadne dobre bezprzewodówki to biorę z wymienialnym/grubszym kablem (choć nawet słuchawki Sony z grubszym kablem się u mnie zepsuły :P) Miałem nadzieję że ktoś mi coś powie o dwóch poprzednich parach bo słyszałem że dobrze grają i może jeszcze jakie ewentualne wady mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności