Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iEast nowe ciekawe produkty


Gość bober

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Stalem sie szczesliwym nabywca IFP-390T. Polecam goraco wszystkim. Ale do rzeczy. W czasie zabawy niezwykle rozbudowanym menu tego urzadzenia, natknalem sie na wybor jezyka, jednak zmiana tego niec nie daje. Czy moze wiecie do czego to jest? Czego jezyk sie tam wybiera?

Pozdrawiam

Bober

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten polski jezyk dotyczy tylko ID tagow a nie menu... dzieki temu masz ( w id tagach) polskie znaki takie jak ą, ę ł itp

ps ile masz wolnego miejsca na 390? ja mam na 190 -249,91 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!! (to do jezyka) a czy Iriver nie moglby udostepnic kodow zrodlowych w celu spolszczenia firmewara? Mozna by tu utworzyc taka grupke i wziac to w swoje rece... :)))

A co do miejsca to w tej chwili mam jakies 3 MB wolne... :))))) Jak sprawdzic calosc? Nie mam pojecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!! (to do jezyka) a czy Iriver nie moglby udostepnic kodow zrodlowych w celu spolszczenia firmewara? Mozna by tu utworzyc taka grupke i wziac to w swoje rece...

co do tego jezyka to swietny pomysl! przydaloby sie polskie menu w odtwarzaczach iriver. zawsze przyjemniej jest uzywac urzadzen porozumiewajacych sie z nami w ojczystym jezyku. ale watpie, zeby iriver w bliskiej przyszlosci udostepnil kod zdrodlowych swoich firmware.

moze zaczniemy pisac petycje w tej sprawie do iriver? moze za niedlugo pojawi sie soft z oznaczeniem IxP-xxx PL, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może by tak który z adminów sie postarał o to? Kogo trzeba o to poprosić?

Witam,

 

Jak na razie jest to sprawa "copyrights"

Ale pracujemy nad tym i na pewno jesli bedzie cos w tej sprawie wiadomo - poinformujemy o tym na forum

 

Pozdrawiam

Mariusz / MIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowosc w fireware ifp - 2,05 jest taka ze podczas sluchania muzyki i chodzenia po katalogach ( a raczej przejscie z jednego katalogu do drugiego) slychac przerwe w muzie... taka minimalna, gdzie w 2.01 tego nie ma.

i jeszcze jedno, nie mam baterii 2100 mAh, tylko 1800mAh wiec gdybym wcisnal fireware 2.05 to wskaznik baterii niebylby dokladny... :)

ps mozna qpic na allegro za 68 zeta baterie AA ktora ma 2300 mah !!!

:)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to 2300 to sa najbardziej pojemne z AA na rynku a nowosci kosztuja... za 9,50 na allegro + 5 zeta koszt przesylki masz cameliony 2000mAh, ponoc dobre... ( u mnie w sklepie mam je po 14.99 szt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sklepie tzn w sklepie w ktorym czesto cos qpuje... od pieczywa do papieru toaletowego... no ale dosc gadki nie na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ktos nabija posty...

 

ale wracajac do tematu:

[...] A tak mi przyszło do głowy rzeby skrakować firmware... i dorobić go po polsku... co o tym myslicie?

polskiej wersji firmware'u nie widzialem, ale w internecie mozna znalesc zhackowany firmware z nowa waska czcionka - fajna rzecz, bo sie wiecej tytulow miesci na lcd i lepiej sie przeglada zawartosc plyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności