Skocz do zawartości

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

Mhm, stawiam orzechy przeciwko dolarom że jak wyjdą recenzje branżowe to się jak zawsze okaże że KANN super wyceniony ale Ultimo jednak lepszy i warty dopłaty a jak ak380 zostanie w ofercie to Ultimo będzie super ale jednak minimalnie słabszy niż ak380 i akurat będzie warto dopłacić te marne pare tysiów z ten ostatni szlif. Chyba że ak380 wyjdzie z oferty to wtedy ultimo będzie już wogóle killer bo tańszy i lepszy! Taki luźne posty że cokolwiek było nie tak zostaną skwitowane że ten na targach niewygrzany albo prund za rzadki.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wulkan napisał:

Marcin Olszewski dodatkowo napisał: " Głębszy i lepiej nasycony dźwięk (przypis: w KANN-ie). SP1000 niestety krzyczał i powodował migrenę.".

 

ale ta opinia jest z kategorii kategorycznych i przerysowanych... nie wierzę, że wysoki model DAPa krzyczy i powoduje migrenę, bo to by świadczyło o wypuszczeniu przez A&K kompletnego bubla

 

prędzej uwierzę, że głowa kogoś boli na targach... od nadmiaru wrażeń

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mykupyku napisał:

 

ale ta opinia jest z kategorii kategorycznych i przerysowanych... nie wierzę, że wysoki model DAPa krzyczy i powoduje migrenę, bo to by świadczyło o wypuszczeniu przez A&K kompletnego bubla

 

prędzej uwierzę, że głowa kogoś boli na targach... od nadmiaru wrażeń

 

Po targach będzie transparenty z dużą iloscią informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając jeszcze do tematu głównego wątku, mnie wkurza, że przy tak drogim urządzeniu, po raz kolejny nie jest dodawana ładowarka (i to zarówno zwykła, jak i ta, która obsługuje szybkie ładowanie).

Przy takiej cenie uważam, że to powinien być STANDARD! Astell&Kern powinien wreszcie dostać POWAŻNE BATY od potencjalnie zainteresowanych kupujących!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wulkan napisał:

Tak wracając jeszcze do tematu głównego wątku, mnie wkurza, że przy tak drogim urządzeniu, po raz kolejny nie jest dodawana ładowarka (i to zarówno zwykła, jak i ta, która obsługuje szybkie ładowanie).

Przy takiej cenie uważam, że to powinien być STANDARD! Astell&Kern powinien wreszcie dostać POWAŻNE BATY od potencjalnie zainteresowanych kupujących!

 

może to podrożyłoby koszt produkcji o 30% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wulkan napisał:

Tak wracając jeszcze do tematu głównego wątku, mnie wkurza, że przy tak drogim urządzeniu, po raz kolejny nie jest dodawana ładowarka (i to zarówno zwykła, jak i ta, która obsługuje szybkie ładowanie).

Przy takiej cenie uważam, że to powinien być STANDARD! Astell&Kern powinien wreszcie dostać POWAŻNE BATY od potencjalnie zainteresowanych kupujących!

dlatego standardem zrobili ładowanie przez usb aby nie dodawać do każdego urządzenia zbędnej ładowarki i chronić środowisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
ale ta opinia jest z kategorii kategorycznych i przerysowanych... nie wierzę, że wysoki model DAPa krzyczy i powoduje migrenę, bo to by świadczyło o wypuszczeniu przez A&K kompletnego bubla
 
prędzej uwierzę, że głowa kogoś boli na targach... od nadmiaru wrażeń

Tylko ze dla mnie ak380 tez troche krzyczy co dobrze odmulalo ich sluchawki. Ale z bardziej neutralnymi bylo juz sredniawo...
Wiec ja sie akurat bym nie zdziwil takim strojeniem

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grubbby napisał:


Tylko ze dla mnie ak380 tez troche krzyczy co dobrze odmulalo ich sluchawki. Ale z bardziej neutralnymi bylo juz sredniawo...
Wiec ja sie akurat bym nie zdziwil takim strojeniem

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

Wszystko jest tak dyskusyjną kwestią ... Aktuwalnie na weekend mam ak300 kanapkę w chacie na odsłuchy i paradoksem jest to, że zamiast jego słuchać słucham ak120 i zachwycam się nim, a 300 leży XD

Po prostu mam genialnie zgrywajace się z ak120 grado sr125i. Tak przyzwyczaiłem się i pokochałem ten zestaw.

A ak380 w kanapce jak mi Wojtek złożył zestaw zagrał tak doskonale, że mnie przekonało w 15 sekund. Jak to wytłumaczysz ?? :) Przecież ak380 jest taka bee

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 15 sekund... prosto wytlumacze. Najpierw zawsze pojawiaja sie emocje potem racjonalne przeslanki

 

Znam ludzi co sprzet gra im lepiej od razu jak zobacza metke i zanim nawet posluchaja. Znam takich co jak sprzet brzydki to im nie gra a jak ladny to gra. Wiec co tu tlumaczyc... kazdy ma swoje priorytety jak i gusta.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje... tylko wrazenie.

nie pisze wybiorczo ale odnosze sie co ma najwiekszy wplyw na ocene w 15 sekund - zero racjonalizmu a tylko emocje. Wiec to nie jest tylko jedna zmienna - a przewazajaca.

z reszta co do ak380 to chyba wlasnie na ktoryms meecie czy targach wlasnie tego grajka zestawiono z fiio x5 II z tego co pamietam - puszczano ludziom pod stolem i wiekszosc wybieralo fiio :) takze po prostu zdaj sobie sprawe ze Tobie moze sie podobac ale wielu uznaje go za nic wartego uwagi (nawet nie w kontekscie jakosc/cena a sama jakosc). Tylko tyle i az tyle. JA szanuje ze Tobie sie podoba. Ty uszanuj ze nie wszystkim i nie jest to najlepszy dap - bo taki bylby jakby wiekszosc zdecydowana tak piala. A tak nie jest.

Jakby dla mnie byl dobry to bym go mial w planach. A nie mam i nie mialem nigdy.

skonczmy OT.

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, grubbby napisał:

masz racje... tylko wrazenie.

nie pisze wybiorczo ale odnosze sie co ma najwiekszy wplyw na ocene w 15 sekund - zero racjonalizmu a tylko emocje. Wiec to nie jest tylko jedna zmienna - a przewazajaca.

z reszta co do ak380 to chyba wlasnie na ktoryms meecie czy targach wlasnie tego grajka zestawiono z fioo x5 II z tego co pamietam - puszczano ludziom pod stolem i wiekszosc wybieralo fiio :) takze po prostu zdaj sobie sprawe ze Tobie moze sie podobac ale wielu uznaje go za nic wartego uwagi (nawet nie w kontekscie jakosc/cena a sama jakosc). Tylko tyle i az tyle. JA szanuje ze Tobie sie podoba. Ty uszanuj ze nie wszystkim i nie jest to najlepszy dap - bo taki bylby jakby wiekszosc zdecydowana tak piala. A tak nie jest.

Jakby dla mnie byl dobry to bym go mial w planach. A nie mam i nie mialem nigdy.

skonczmy OT.

 

 Posłuchaj kanapki ak380 w zestawie z akg k 701. Ciekawy jestem jaka będzie Twoja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, i kto tu z emocjami podchodzi do sprzętu - słaba bo nie lubię :D I jak tu z Tobą dyskutować, nie złożyłeś nawet kanapki ak380, przecież taka dyskusja nic nie znaczy.

 

W 15 sekund jesteś w stanie usłyszec dynamikę, fakturę dźwięku, wybrzmiewanie, mnustwo rzeczy. Tylko jest jeden wrunek. Trzeba mieć słuch!! Emocje to dodatkowy smaczek :)

 

Apropo tych targów i fijo o którym pisałeś. Przypomina mi się ślepy test cocacoli i pepsi. Wszyscy wybierają pepsi bo jest słodsza a i tak w domu piją cocacolę. Miarodajność ślepych testów jest żadna. To tylko zwykła statystyka komu co przypasi. Nie znasz ludzi zapewne którzy brali udział w tescie, nie znasz ich słuchu. Po targach krecę się różni ludzie.

Edytowane przez barl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności