Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucji nie bedzie. Chyba ze maja takich genialnych inzynierow.

Postep jednak idzie "schodkowo" i albo trafi sie to samo w nowej paczce albo moze byc skok do przodu.

Gdybam ze jak bedzie a raczej ma sens ze musi to bedzie kosmetyka.

Ja sadze i pewnie wielu ze flagowiec flagowcem ale chyba kazdy z nas kupuje to co nam w dzwieku pasuje.

Kupujemy sposob grania a nie tylko flagowca nowego ...trzeba przyznac ze jak atrakcyjna kobieta na pierwszy rzut oka prezentuje sie niezle ;)

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tiaaa...a co mają pisać? Że jest mniej rozdzielcze? Będą pisać jakieś marketingowe bzdety, żeby sprzedać. Elementarne, drogi Watsonie. 

A ze ak300 jest lepszy niz ak380 to nie mamy soe o co martwic.
Z reszta czytalem ze nawet kann jest lepszy niz ak380 :D
Takze dokladnie... jak ktos chce pedzic za nowosciami bo dla noego nowsze brzmi lepiej bo tak mowi producent... to niech sie szykuje i nabija kieszenak. Jak ktos szuka dzwieku i ten obecnie mu odpowiada to ja bym spal spokojnie :)
Wiele bylo nowosci zanim cos mnie skusilo do przesiadki z dx90. To samo potem z p90. I podejrzewam ze sporo tez wody w Odrze przeplynie zanim cos wygryzie obecny zestaw. Wystarczy tylko racjonalnie a nie hypersko podchodzic do tego hobby...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, grubbby napisał:


A ze ak300 jest lepszy niz ak380 to nie mamy soe o co martwic.
Z reszta czytalem ze nawet kann jest lepszy niz ak380 :D
Takze dokladnie... jak ktos chce pedzic za nowosciami bo dla noego nowsze brzmi lepiej bo tak mowi producent... to niech sie szykuje i nabija kieszenak. Jak ktos szuka dzwieku i ten obecnie mu odpowiada to ja bym spal spokojnie :)
Wiele bylo nowosci zanim cos mnie skusilo do przesiadki z dx90. To samo potem z p90. I podejrzewam ze sporo tez wody w Odrze przeplynie zanim cos wygryzie obecny zestaw. Wystarczy tylko racjonalnie a nie hypersko podchodzic do tego hobby...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Posłuchaj wreszcie AK380 z AMP380. Gorąco polecam! Ciekaw jestem wówczas Twojego zdania, co lepsze: AK300+AMP380, czy AK380+AMP380...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wulkan napisał:

Posłuchaj wreszcie AK380 z AMP380. Gorąco polecam! Ciekaw jestem wówczas Twojego zdania, co lepsze: AK300+AMP380, czy AK380+AMP380...

 

Tylko po cholerę, skoro teraz wychodzi Ultima, która jest lepsza od wszystkich dotychczasowych produktów Astella? Producent nie chce żebyśmy się zadowalali kompromisami, pszeeeesz nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Art-S napisał:

Rewolucji nie bedzie. Chyba ze maja takich genialnych inzynierow.

Postep jednak idzie "schodkowo" i albo trafi sie to samo w nowej paczce albo moze byc skok do przodu.

Gdybam ze jak bedzie a raczej ma sens ze musi to bedzie kosmetyka.

Ja sadze i pewnie wielu ze flagowiec flagowcem ale chyba kazdy z nas kupuje to co nam w dzwieku pasuje.

Kupujemy sposob grania a nie tylko flagowca nowego ...trzeba przyznac ze jak atrakcyjna kobieta na pierwszy rzut oka prezentuje sie niezle ;)

Moim zdaniem fakt pojawienie się nowego flagowca nie oznacza automatycznie, że nagle AK380 okaże się zły. On wciąż, w moim odczuciu, będzie bardzo dobrym DAP-em!

5 minut temu, westberg napisał:

 

Tylko po cholerę, skoro teraz wychodzi Ultima, która jest lepsza od wszystkich dotychczasowych produktów Astella? Producent nie chce żebyśmy się zadowalali kompromisami, pszeeeesz nie? :)

Chodzi mi tylko o krytykę Grubbby'ego dot. AK380.

Teraz zapewne będą pojawiały się w ogłoszeniach AK380, więc ewentualna wymiana dla posiadaczy AK300 na AK380, wydaje się kusząca (a część posiadaczy AK300, AMP380 już ma).

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wulkan napisał:

Fajna cenka w preorderze na A&ultimę, ale niestety mam inne wydatki. Gdyby nie ten fakt, za te pieniążki, na pewno bym się zdecydował.

 

Jak dla mnie nie rynkowa, skoro Ty mówisz że cię nie stać. Jak by kosztował 12k zapewne wyciągnąłbyś po niego portfel :D Ja sobie daję rok do dwóch lat na uzbieranie 10 tysięcy,  wiecej za tego typu sprzety to zwykle nie dam. A troche z innej beczki: ostatnio posłuchałem Pioneera u Wojtka. U AKczy brakuje dynamiki stopy :D

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Jedna Koleżanka nie starczy ? Koleżanka Małżonka (jak mówią moi kumple)...

 

Zdecydowanie wystarczy!!! No, ale sobie tak myślę, że ci którzy kupują te najnowsze flagowce za dziesiątki tysięcy to chyba żon nie mają, a jeżeli mają to i tak są one niesłychanie tolerancyjne. Także ten... :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2017 o 06:10, wulkan napisał:

 

 

2 minuty temu, westberg napisał:

 

Zdecydowanie wystarczy!!! No, ale sobie tak myślę, że ci którzy kupują te najnowsze flagowce za dziesiątki tysięcy to chyba żon nie mają, a jeżeli mają to i tak są one niesłychanie tolerancyjne. Także ten... :)

 

Na coś trzeba hajsy rozpiepszac XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nsk napisał:

Za 2 lata to już będzie A&MaximaFinalito więc nie ma co zbierać tylko kredyt trzeba brać :).

A&ultima juz wrzucalem znaczenie slowa.

Po namysle i poczytaniu min tego linka

http://sjp.pl/ultima

ultima

gra planszowa, współczesna odmiana szachów

 

Poprostu goscie z Irivera graja z nami w "szachy". Prosze sie domyslec glebi mysli.

Pewnie bedzie seria A&ultima SP1000 znow po niej A&ultima SP2000 potem moze 3000 lub Astell&Kern A&Summum

jak tu

https://pl.glosbe.com/la/pl/summum

wyczerpuje extremalne pojecie doskonalosci (w zł) ;).

Szczytowy model otrzyma tajemnicza powloke / farbe na plecki i unikatowy stop nierdzewki w kolorze srebrno/zlotego damastu ktory bedzie generowal wyjatkowo ponad audiofilski i Summum Hi endowy dzwiek za pewnie ponad 30 tysiecy - musi peknac granica 30 tysiecy zl za Astella%Kern wciagu roku gora dwoch.

Pozdrawiam z humorem :)

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, wulkan napisał:

Astell&Kern niedawno do A&ultimy wprowadził firmware 1.01, a teraz już mamy 1.03 :)

 

Dzięki za info, jak zainstaluje u siebie, dam znać czy są jakieś zmiany w brzmieniu;)

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.headfonia.com/first-impression-astellkern-aultima-sp1000/


Astell już przebił sufit. Next stop - heaven!

"But from what I have gathered it is a definite step up to the AK380. It is more dynamic, renders a higher resolution picture, goes deeper and is just clearer to me."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też mamy równie profesjonalnego bloga. Goło i wesoło. A może stereo i kolorowo... jakoś tak to leciało. Czego nie dorwie w swoje łapki niejaki Ludwik Hegel (notabene bardzo wyszukana ksywka) zamienia się w audio-złoto. Nie dziwi więc, że producenci/importerzy ostatnimi czasy  tak chętnie wysyłają sprzęt do niego miast np. do takiego Audiofanatyka czy Zakupka gdzie lukier jest tylko tam gdzie powinien a nie jak u kolegi Ludwika w ilościach bijących na głowę niejedną cukiernię w Tłusty Czwartek. 

Edytowane przez Iskier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2017 o 16:16, Iskier napisał:

U nas też mamy równie profesjonalnego bloga. Goło i wesoło. A może stereo i kolorowo... jakoś tak to leciało. Czego nie dorwie w swoje łapki niejaki Ludwik Hegel (notabene bardzo wyszukana ksywka) zamienia się w audio-złoto. Nie dziwi więc, że producenci/importerzy ostatnimi czasy  tak chętnie wysyłają sprzęt do niego miast np. do takiego Audiofanatyka czy Zakupka gdzie lukier jest tylko tam gdzie powinien a nie jak u kolegi Ludwika w ilościach bijących na głowę niejedną cukiernię w Tłusty Czwartek. 

 

Niestety przykro przyznac ale lukier leje sie obficie i kazdy testowany sprzet jest super w pisanych nie nazwal bym to recezje ale komercyjne na zamowienie opisy przez Ludwig Hegel.

Majkel dla mnie byl swietnym fachowcem ba genialnym wytworca i znawca tematyki bardzo szeroko ale jak czytam stereo i kolorowo to budzi to we mnie zastanowienie po co ta strona istnieje.Komerycja propaganda a wszystko ozlaca.Poczytalem "recenzje" Pioneera 100 i 300tki gdy zastanawialem sie nad zakupem i widze czytajac inne zrodla ze nie jest to prawda.Kolega piszacy na Zakupek jest miarodajny i czesto czytam jego dziela sa prawie idelnie z tym co jest pokryte faktami takze u innych - wiec gratuluje dobrego sluchu.

Pozdrawiam Majkela:)

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności