Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

Sony chyba raz w roku cos puszcza.Dlatego zszedl na margines.

Wojtus ile na polskie zł bedzie kosztowac A&ultima SP1000?

Sa plany cenowe?

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Superata napisał:

Coś już mówiono chyba o tym, sprawdzę. 

 

Poczytalem i widze ze 3.499 dolarów.

Wersja ze stali nierdzewnej szacuje się, że zostanie dostarczona do połowy do końca czerwca, a wersja miedziana zostanie dostarczona do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licząc serie jako całość to premiery nie są częste wręcz przeciwnie. AK 3XX miały premierę w październiku 2015 
W tym czasie mieliśmy DX50/DX90/DX80 i teraz DX200
Fiio nawet pisać mi się nie chce.
Jest rodzynek Colorfly, który dla mnie stanął na C4 i chce być kultowy i nie chce zarabiać pieniędzy. Wystarczyłoby poprawić soft i baterie. 


Mam wrażenie że coś z kalendarzem Ci się popsuło - w tym czasie to co najwyżej były DX80 i DX200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wulkan napisał:

Art-S-> No na logikę... Cena za A&ultimę będzie 16.999 zł. Tyle, co za "zwykłego" AK380.

 

Slusznie.Tylko "zwykly" AK380 bedzie wraz z A&ultima "flagowcami"? Z łacinskiego slowo Ultima to Ostatni wiec nomenklatura wg mnie okresla ze krol jest jeden.

Kolega powyzej chyba proroczo lub wie napisal : Wszystko jest tutaj jasne.  Z oferty wypadaja Ak300, Ak320 oraz AK380 wiec zostanie jedynie Ak70, Kann i A&Ultima.

To juz bedzie nie kwestia ktory lepszy ale ktory komu lepiej sposob grania przypadnie do gustu.

Obawiam sie ze SP1000 moze byc ciekawsza...bebeszki wskazuja ze tak.

 

Ciekawi mnie wiec co bedzie z AMP do serii AK3XX?

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
4 minuty temu, wulkan napisał:

Pytanie podstawowe: czy do A&ultimy w przyszłości planowany jest AMP?

 

Jeszcze nie ma decyzji odnośnie tej kwestii.

 

4 minuty temu, wulkan napisał:

Pytanie dodatkowe: czy do A&ultimy w przyszłości planowany jest AK CD-Ripper?

 

Być może coś się pojawi. Brak info. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wulkan napisał:

Pytanie podstawowe: czy do A&ultimy w przyszłości planowany jest AMP?

Pytanie dodatkowe: czy do A&ultimy w przyszłości planowany jest AK CD-Ripper?

 

Tyle sie dzieje ze pewnie tak.

AK mam wrazenie ze robi ciekawe od strony strategii ruchy na rynku.

Pogrzebie "kure znoszaca zlote jaja" a bedzie nowa "kura znoszaca platynowe jaja" ... i juz petenta ciagnie sie za kieszen.

Wiedza ze "Audiofilia" to choroba i daja nowe dragi dla tych ktorzy musza miec i koniec najlepszego.

Prawda kolego Wulkan ;) ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Superata napisał:

Dla mnie ultimo za droga bo u mnie nie ma drobiu :) co składa jakiekolwiek jaja. ...a nie mam papugę :) Antosia, ale to samiec.

Jara mnie za to KANN. Cena do przeżycia, a gdyby faktycznie zastąpił wszystkie :) 

 

Nie no od Antosia dalo by sie pobrac jajka tylko...chirurgicznie :);):)

Zmienil by wydawane odglosy poszedl by w soprany.

 

Mnie intryguje Kann i juz zaczynam zalowac chyba bo gdyby tydzien roznicy to pewnie Kanna bym kupil. Teraz juz nie da sie zwrotu zrobic.

Czuje ze bedzie zal. Planowalem AMPa kupic i jaki to ma teraz sens? Drozej i dwa w jednym.

Teraz zeby sens byl kupic AMPa to chyba 1 tysiac zl musi on kosztowac.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Superata napisał:

Licząc serie jako całość to premiery nie są częste wręcz przeciwnie. AK 3XX miały premierę w październiku 2015 

W tym czasie mieliśmy DX50/DX90/DX80 i teraz DX200

Fiio nawet pisać mi się nie chce.

Jest rodzynek Colorfly, który dla mnie stanął na C4 i chce być kultowy i nie chce zarabiać pieniędzy. Wystarczyłoby poprawić soft i baterie. 

A C10?

A DX90 to czerwiec 2014 pamiętam bo długo czekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MP3store napisał:

Wszystko jest tutaj jasne.  Z oferty wypadaja Ak300, Ak320 oraz AK380 wiec zostanie jedynie Ak70, Kann i A&Ultima.

a Junior?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytuj

Listened to the SP1000 today and it is jawdroping ! Incredibly better and more transparent than my AK380. Much better instrument separation and localization…. expecially on the SS version that I prefer to the CU.

 

ktoś wie o jakiej technologii mówią/chwalą się :

Cytuj
  • The A&ultima SP1000: delivering the ultimate Astell&Kern technology

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Astell & Kern A&Ultima SP1000 - preorder

tak wiec na stanie sieci mp3store mamy nowego flagowca.

Kopiujac link z tematu za Kolega Superata Link do produktu: http://www.mp3store.pl/search/simple/sp1000/0

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wulkan napisał:

Fajna cenka w preorderze na A&ultimę, ale niestety mam inne wydatki. Gdyby nie ten fakt, za te pieniążki, na pewno bym się zdecydował.

 

Podobnie u mnie.

Poza tym jeszcze dobrze nie "zagrzal" sie AK300. Troche zal teraz ...gdybym widzial o takiej cenie ....; (

Dnia 8.06.2017 o 06:10, wulkan napisał:

Skąd ta pewność?

Sadze przynamniej gdybajac ze jest zapas AMPow a nie kazdy nabywca serii AK3XX kupowal AMP ze beda wycofywac z czasem cala linie AK3XX gdyz jest juz sa nastepcy.

Wiec beda albo czyszczenie magazynow robic albo wtedy tylko kupowac uzywke.

Po wejsciu Kanna i Aultimy zrobilem pass na zakup AMP gdyz szybciej pozbede sie samego AK300 niz calej kanapki.Poza tym przy nowych Kann i Aultima zakup ampa to troche cena wygorowana.

Ostatnio malo bywalem na forum z innych waznych powodow i bylem "zacofany" w sensie co bedzie za miesiac , za kwartal.Lyknalem AK300 gdyz odpowiadal mi sposob grania (tylko).Teraz kupil bym co innego.

Edytowane przez Art-S
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Art-S napisał:

 

Podobnie u mnie.

Poza tym jeszcze dobrze nie "zagrzal" sie AK300. Troche zal teraz ...gdybym widzial o takiej cenie ....; (

Sadze przynamniej gdybajac ze jest zapas AMPow a nie kazdy nabywca serii AK3XX kupowal AMP ze beda wycofywac z czasem cala linie AK3XX gdyz jest juz sa nastepcy.

Wiec beda albo czyszczenie magazynow robic albo wtedy tylko kupowac uzywke.

Po wejsciu Kanna i Aultimy zrobilem pass na zakup AMP gdyz szybciej pozbede sie samego AK300 niz calej kanapki.Poza tym przy nowych Kann i Aultima zakup ampa to troche cena wygorowana.

Ostatnio malo bywalem na forum z innych waznych powodow i bylem "zacofany" w sensie co bedzie za miesiac , za kwartal.Lyknalem AK300 gdyz odpowiadal mi sposob grania (tylko).Teraz kupil bym co innego.

 

Aktualna polityka sprzedażowa Astella jest zdecydowanie kanibalistyczna i nielojalnościowa wobec starych klientów firmy. Pisałem już o tym i nie chcę tego powtarzać. I mimo, że mam sporego w...nerwa na działania producenta, to szczerze i uczciwie stwierdzam, że ten zestaw, który mam jest po prostu prze******sty. Absolutnie nie mam zastrzeżeń do niczego. Dźwięk spektakularny - nie tylko wśród sprzętów przenośnych. No więc dlaczego miałbym ten zestaw sprzedawać? Dlatego, że mający mnie w pupie - jako starego klienta "który już kupił" - Astell wypuszcza kolejną nowość? A ja dla odmiany mam w pupie to, że Astell wypuścił coś tam nowego. Jestem na 100% przekonany, że lepiej to nie zagra od mojego zestawu - zagra inaczej. Mam się tym nakręcać, że jest nowe i kolorowe? Nie róbmy z siebie konsumerycznych lemingów. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, westberg napisał:

 

Aktualna polityka sprzedażowa Astella jest zdecydowanie kanibalistyczna i nielojalnościowa wobec starych klientów firmy. Pisałem już o tym i nie chcę tego powtarzać. I mimo, że mam sporego w...nerwa na działania producenta, to szczerze i uczciwie stwierdzam, że ten zestaw, który mam jest po prostu prze******sty. Absolutnie nie mam zastrzeżeń do niczego. Dźwięk spektakularny - nie tylko wśród sprzętów przenośnych. No więc dlaczego miałbym ten zestaw sprzedawać? Dlatego, że mający mnie w pupie - jako starego klienta "który już kupił" - Astell wypuszcza kolejną nowość? A ja dla odmiany mam w pupie to, że Astell wypuścił coś tam nowego. Jestem na 100% przekonany, że lepiej to nie zagra od mojego zestawu - zagra inaczej. Mam się tym nakręcać, że jest nowe i kolorowe? Nie róbmy z siebie konsumerycznych lemingów. 

Nooo... Nie jestem o tym przekonany, że A&ultima ma brzmieć tylko "inaczej", bo czytałem, że ma to być brzmienie bardziej rozdzielcze w stosunku do AK380 (zresztą ktoś już w tym wątku chyba ten wpis cytował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wulkan napisał:

Nooo... Nie jestem o tym przekonany, że A&ultima ma brzmieć tylko "inaczej", bo czytałem, że ma to być brzmienie bardziej rozdzielcze w stosunku do AK380 (zresztą ktoś już w tym wątku chyba ten wpis cytował).

 

Tiaaa...a co mają pisać? Że jest mniej rozdzielcze? Będą pisać jakieś marketingowe bzdety, żeby sprzedać. Elementarne, drogi Watsonie. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności