Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Kann nie zdążył u nas zagościć a Astell wypuszcza nową zabawkę

https://us.astellnkern.com/blogs/news/product-information-a-ultima-sp1000?utm_source=Master+List&utm_campaign=b639178cd5-EMAIL_CAMPAIGN_2017_05_12&utm_medium=email&utm_term=0_2013bfa01c-b639178cd5-93366761&mc_cid=b639178cd5&mc_eid=cffbdc12e6

 

Dual DAC, 32/384, native DSD, Fast Charging, USB C, ekran 5 cali 720x1280 .

 

SP1000_02_large.jpg

05.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba odpowiedź na iBasso DX200. Tak jak Iosif Stalin IS2/3 były odpowiedzią na czołgi Tygrys i Tygrys Królewski :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejszy Astell jak dotąd.

 

Natomiast, jak widać, Astell przyjął politykę kanibalistyczną, o której pisałem przy okazji AK Kann. Żeby ponownie nie drzeć łacha, uważam to za łobuzerstwo, mówiąc oględnie. To jest polityka nielojalnościowa. Wszyscy klienci Astella (w tym przypadku właściciele AK 380) powinni podziękować firmie za to, że z dnia na dzień ich urządzenia straciły (sirkaebałt) 25% wartości.  

 

 

Edytowane przez westberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, saudio napisał:

Ciekawe czy to porównanie wielkościowe do AK380 to rzeczywistość, jak tak to duży będzie.

imo tak bo to 5 cali plus obudowa czyli podobnie jak w pionku a nawet więcej

wagowo też będzie ultimate

trochę z X5III pociągli 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, westberg napisał:

Wszyscy klienci Astella (w tym przypadku właściciele AK 380) powinni podziękować firmie za to, że z dnia na dzień ich urządzenia straciły (sirkaebałt) 25% wartości.  

 

 

Teraz można dostać AK380 używkę za 10k PLN lub troszkę mniej a to jest 40% taniej od ceny sklepowej. Po premierze nowego modelu ceny pójda pewnie jeszcze w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, superbart napisał:

Teraz można dostać AK380 używkę za 10k PLN lub troszkę mniej a to jest 40% taniej od ceny sklepowej. Po premierze nowego modelu ceny pójda pewnie jeszcze w dół.

sprzedają się za 10k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, superbart napisał:

Teraz można dostać AK380 używkę za 10k PLN lub troszkę mniej a to jest 40% taniej od ceny sklepowej. Po premierze nowego modelu ceny pójda pewnie jeszcze w dół.

 

Ale ja akurat nie jestem zainteresowany kupnem AK380, gdyż jestem zadowolonym właścicielem AK300+AK380AMP. Wydałem na ten zestaw sporo kasy, który dziś - dzięki aktualnej polityce Astella - sporo stracił na wartości w związku z wypuszczeniem AK Kann (tak jak analogicznie straci AK380 po wypuszczeniu Astell Ultima). Jak się czują niedawni klienci którzy wydali 16.000 zł na AK380 widząc przecenę rzędu 6.000 zł na nowym egzemplarzu? To po ile będą chodzić używki? Można się wkurzyć, nie?

 

Dlatego nie zamierzam więcej pakować tysięcy złotych w produkty firmy, która nie jest zainteresowana utrzymywaniem wartości swych własnych produktów. Zaznaczam, że mówię wyłącznie o polityce firmy, nie zaś o jakości produktów z których - jak wspomniałem - jestem zadowolony.

 

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... rzec mógłbym że seria 2xx i 3xx załatwiła biedne AK100 i AK120 MK I. Ale u mnie 120tka przeżywa renesans. Noszę ją do pracy. Z dokami RHA T20. Mniejsza i lepiej zabezpieczona niż AK300 (etui portfelik). Spacerowo i domowo zaś AK300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, westberg napisał:

 

Ale ja akurat nie jestem zainteresowany kupnem AK380, gdyż jestem zadowolonym właścicielem AK300+AK380AMP. Wydałem na ten zestaw sporo kasy, który dziś - dzięki aktualnej polityce Astella - sporo stracił na wartości w związku z wypuszczeniem AK Kann (tak jak analogicznie straci AK380 po wypuszczeniu Astell Ultima). Jak się czują niedawni klienci którzy wydali 16.000 zł na AK380 widząc przecenę rzędu 6.000 zł na nowym egzemplarzu? To po ile będą chodzić używki? Można się wkurzyć, nie?

 

Dlatego nie zamierzam więcej pakować tysięcy złotych w produkty firmy, która nie jest zainteresowana utrzymywaniem wartości swych własnych produktów. Zaznaczam, że mówię wyłącznie o polityce firmy, nie zaś o jakości produktów z których - jak wspomniałem - jestem zadowolony.

 

 

Tu kupujesz DAPy jako lokate kapitału? :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie przeszacowanych DAPów walczących o prymat na rynku, który dynamicznie się rozwija... to jak kupowanie flagowych smartfonów... tu się traci kasę

 

a polityka producencka polega na walce o rynek a nie dbaniu o ceny używek... A&K musi reagować na potrzeby klientów, a że z cenami zapędził się w kozi róg, to teraz kombinuje

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mykupyku napisał:

 

a polityka producencka polega na walce o rynek a nie dbaniu o ceny używek... A&K musi reagować na potrzeby klientów, a że z cenami zapędził się w kozi róg, to teraz kombinuje

 

Ale przypominam: to jest walka producencka między swoimi własnymi modelami, ze swojej aktualnej oferty. To nie jest normalne, że firma jednocześnie sprzedaje AK300 i AK Kann, gdy przy większej użyteczności ten drugi kosztuje niewiele więcej. To jest schiza, a nie polityka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności