Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Laptop - maszyna do pisania z internetem


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, paatos napisał:

Tylko wciąż mówimy o laptopie do 1000 zł. HP biznesowe po paru latach wyglądają jak nowe.

A skoro tak chwalisz Celerona to proszę, zrób film jak wchodzisz w temat "Czego słuchasz w danym momencie" na FF bez antywirusa (tak jakby miał tu coś do rzeczy).

 

Widocznie nie masz porównania jak wygodne staje się życie z dobrym procesorem, i3 ok ale nie w wersji eko. Nie w tym zakresie cenowym. Macbooki też już mają te procesory, ale to i wyższa liga i nie ma co porównywać.

Miałem 2 sztuki HP - NX9600 i DV9500. Co mi z wyglądu, skoro padła elektronika w obydwu przypadkach? Kupowałem HP tylko dlatego, że to była niegdyś jedna z dwóch marek - oprócz Toshiby - u której klawisze chodziły z takim oporem, jaki mi najbardziej odpowiada.

Lenovo to dawny IBM. Po kilkunastu latach biznesowe IBM wyglądają jak prawie nowe. No chyba, że ktoś ostro tyrał klawiaturę. @bakus1233 podał rozwiązanie do 1000zł IMHO całkiem sensowne. Niestety albo stety, jest to obecnie producent o najlepszym stosunku ceny do parametrów, zwłaszcza w niższych segmentach cenowych. Ojcu kupiłem za około 2kzł lapka z i5, oczywiście nie tym "eko". Niech mi ktoś znajdzie za okolice 2kzł laptopa 17-kę z obudową obitą blachami, SSHD i pełnym Intelem, to pogadamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=95270

Lenovo x230 IPS, 8GB, 128GB SSD, 999zł

 

Link do recenzji:

https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-ThinkPad-X230-IPS.75643.0.html

Edytowane przez Nightmare_5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
On 11.05.2017 at 6:05 PM, majkel said:

Miałem 2 sztuki HP - NX9600 i DV9500. Co mi z wyglądu, skoro padła elektronika w obydwu przypadkach? Kupowałem HP tylko dlatego, że to była niegdyś jedna z dwóch marek - oprócz Toshiby - u której klawisze chodziły z takim oporem, jaki mi najbardziej odpowiada.

Lenovo to dawny IBM. Po kilkunastu latach biznesowe IBM wyglądają jak prawie nowe. No chyba, że ktoś ostro tyrał klawiaturę. @bakus1233 podał rozwiązanie do 1000zł IMHO całkiem sensowne. Niestety albo stety, jest to obecnie producent o najlepszym stosunku ceny do parametrów, zwłaszcza w niższych segmentach cenowych. Ojcu kupiłem za około 2kzł lapka z i5, oczywiście nie tym "eko". Niech mi ktoś znajdzie za okolice 2kzł laptopa 17-kę z obudową obitą blachami, SSHD i pełnym Intelem, to pogadamy.

 

dokładnie, "finkpada" w dobrym stanie i sprzęt nie do zajechania, mój 8 letni Lenovo N100 po upadku z kabiny tira na chodnik dalej mi służy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności