Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
ubidragon

Superlux HD681EVO MKII lepszy kabel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu posiadam słuchawki Superlux HD681EVO MKII i jestem zadowolony z ich jakością i czystością dźwięku. Używam ich razem z kartą dźwiękową Xonar DGX. Czytałem o tym, że standardowy kabel jest dość kiepski i jakość dźwięku można poprawić przez zamianę na coś lepszego.

Jakie kable polecacie do tych słuchawek?

Również jestem zainteresowany, jeśli ktoś ma odpowiedni kabel do odsprzedania lub jeśli ktoś podejmie się wykonania takiego kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz na priv, jeśli nadal aktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez m4tewoosh
      Cześć, przedwczoraj prawa słuchawka w tytułowych ostrych zaczęła przerywać, zdjąłem "pokrywkę" i wygląda na to, że wszystko jest poprawnie przylutowane. Przyjrzałem się kabelkowi i faktycznie z 2 cm pod słuchawką kabel jest lekko przerwany, lekkie ruchy w tym miejscu sprawiały że słuchawka przerywa. Przeciąłem kabel, myśląc że poprostu uda mi się tą cześć usunąć i zlutować ale kabel jest tak drobny, że nie wiem czy to wogóle jest możliwe, czy nie trzeba wymienić całego kabla z jackiem. Jeśli jest jakaś osoba, która wie co zrobić w takiej sytuacji, albo co lepsze podjęłaby się naprawy proszę dać znać 

• Przez kamilos9120
      Potrzebuję kabla i jacka do słuchawek sennheiser HD 205,  muzyki słucham na zintegrowane karcie także nie potrzebuję nie wiadomo jak do dobrego kabla i jacka ale nie chcę również jakiegoś badziewia kupić bo kompletnie się na tym nie znam +/- 20zł.

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności