Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Używane do 3000zł


toxic

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie,

 

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze słuchawek. Kilka lat temu kupiłem słuchawki Denon d7100 z przewodem Majkela i w sumie spodobało mi się ich granie, lecz coraz częściej rozważam zmianę na coś innego. Czy znalazłoby się  coś ciekawego o konstrukcji zamkniętej (nie wykluczam również innych rozwiązań), co zgrałoby się z odac+02 w kontekście szerokiej sceny a zarazem czegoś co jest jak najbliższe naturalnemu brzmieniu, szczegółowemu może nawet pokusić się o stwierdzenie, iż analitycznemu. Rozważałem Sennheiser HD800, lecz nie wiem czy ten zestaw udźwignie takie słuchawki. Słucham niemalże każdy rodzaj muzyki. Budżet to tak do 3000zl jeśli chodzi o używane, a nowe to tak jak te Senki:) (w razie czego wezmę na raty:)Dziękuję za wszelką pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spawn - niestety nie mam obok siebie żadnego sklepu, który oferuje odsłuch, więc muszę znaleźć sprzęt w innej lokalizacji i za jednym podejściem chciałem sprawdzić więcej niż jedną sztukę.

Karmazynowy - Aż tak Denon zmienił swoje brzmienie i to na stockowym okablowaniu?

Z chęcią umówiłbym się również z kimś z forum na odsłuch gdyby była możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie to nie jest analityczne brzmienie, a raczej dobrze zbalansowane, ale ja gram z ciepłego Mojo, z jasnym sprzętem będzie analitycznie. Tak, to brzmienie, które nie przypisałbyś raczej do Denona. Warto posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeglądając d7200 trafiłem jeszcze na jedne słuchawki Bowers & Wilkins P9 Signature, czy macie jakieś doświadczenie z nimi?na anglojęzycznych forach chwalą je za bardzo neutralny dźwięk z największą sceną w słuchawkach zamkniętych, lecz wolałbym znać Wasze zdanie.

 

Udało mi się znaleźć dwa sklepy, w których mam szansę odsłuchać: denony, senki, audio-technica oraz B&W :) spróbuję sobie zorganizować transport i pojadę na odsłuch:) szkoda tylko, że będą to modele niewygrzewane, ale nie można mieć wszystkiego:)

 

Edytowane przez toxic
sklep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności