Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 150zł


Charles2

Pytanie

Cześć! Chciałem kupić słuchawki do MUZYKI NIE do gier! Zastanawiałem się nad superlux hd669, ale one wydaja mi się za duże i pójść w nich na miasto czy do szkoły to trochę lipa, a więc znalazłem JBL T450 za 120zł (są coś w ogóle warte czy cena za logo? bo niby są chwalone, ale jak 120zł na JBL to trochę mało), AKG K518 za 150zł  i SONY MDR-XB450AP za 150zł . Chodzi mi o to, żeby były nauszne i WYGODNE bo te co teraz mam Art AP-B01 za mocno mnie ściskają i uszy bolą po 15 minutach. Fajne było by gdyby miały BT bo te co aktualnie mam mają i się przyzwyczaiłem do BT. Mogą być z chin.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zastanów się na Creative Sound Blaster Jam. Cena ok 140 PLN (w promocjach zdarzają się po niewiele powyżej 100). Całkiem fajnie grają, ale jeden warunek- trzeba podpiąć pod komputer na początku i wyłączyć polepszacze Creative'a. A potem możesz już spokojnie słuchać po BT muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Zastanów się na Creative Sound Blaster Jam. Cena ok 140 PLN (w promocjach zdarzają się po niewiele powyżej 100). Całkiem fajnie grają, ale jeden warunek- trzeba podpiąć pod komputer na początku i wyłączyć polepszacze Creative'a. A potem możesz już spokojnie słuchać po BT muzyki

 

Ja podłączałem to do kompa, wyłączałem polepszacze, ale odłączając je od kompa jakoś nie widzę różnicy miedzy przed a po wyłączeniu polepszaczy. A te polepszacze nie działają tylko przy połączeniu kablem z kompem? Bo jak dla mnie tylko wtedy :) 

 

Nie wiem, czy to dobra opcja jak za tą kasę. Wykonanie to siermięga najniższych lotów, gdzie znajomi oceniają je na 15, a nie 150 zł :P Ciężko takie nieskładane słuchawki chować np. w szkole do plecaka. A one aż proszą się o złamanie w pół. Jak dla mnie słuchawki nie radzą sobie zbyt dobrze z bardziej skomplikowanych utworach (elektronika). Wszystko strasznie się ze sobą miesza. Do tego bas raz jest ok, raz jest jak z taniego, komunistycznego radyjka. Nie polecałbym tego sprzętu do młodzieżowej muzyki.

Fajne słuchawki jak dla mnie, bo mają swoje atuty, potrafią fajnie zagrać - ale jako kolejne w kolekcji, nie jedyne. Na dwoje babka wróżyła, czy autorowi by przypadły do gustu.

 

Ale fakt, że wbrew wyglądowi są cholernie wygodne. Nawet dla okularników, jak ja. I są BT, co też jest bardzo wygodną sprawą.

 

A pstryczek do podbicia basu jak najbardziej bym zostawił włączony. Niech on chociaż jest :P

 

Wymienił fajne AKG K518 :) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z podanych przez ciebie słuchałem tych K518 i XB450AP.

Z góry piszę, jeśli wymagasz niewiadomo jakiego basu to te modele ci go nie dostarczą. K518 mają dosyć mocny bas i opłaca się kupić za tą cenę, ale XB450AP unikaj jak ognia. Te XB grają jakby dźwięk z kanalizacji dochodził, zmulenie straszne. Jak jesteś bassheadem to może lepiej kup Monstery N-Tune HD. Patriq6 z forum ma i zachwala. Jak chcesz szerszej sceny, ale nie bardzo szerokiej i "poukładane" granie, tzn. mam na myśli lekko wygładzone, ale wciąż dynamiczne to CAL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności