Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do 1200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję odtwarzacza przenośnego(oraz odpowiednich do niego słuchawek), ponieważ dźwięk z mojego telefonu mnie nie zadowala.

Kwota, którą zamierzam przeznaczyć to raczej maksymalnie 1200zł.

Zastanawiam się aktualnie nad tymi trzema playerami, ale nie wiem który będzie najlepszy i dlatego szukam porady.

1. FiiO X3 2nd gen

2. Cowon Plenue D

3. Astell&Kern AK Junior(ten niestety wykracza delikatnie poza budżet)

 

Który z nich moglibyście polecić, oraz jakie słuchawki dokanałowe to tych odtwarzaczy w kwocie maksymalnie 400-500zł?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób by poprawić dźwięk z telefonu  - Dragonfly. Red jest obecnie w promocji na mp3store za 600PLN. Black jest jeszcze tańszy a lepszy niż X3 IMO, a RED jeszcze sporo w górę.

 

Food for thought :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zdzichon napisał:

Najprostszy sposób by poprawić dźwięk z telefonu  - Dragonfly. Red jest obecnie w promocji na mp3store za 600PLN. Black jest jeszcze tańszy a lepszy niż X3 IMO, a RED jeszcze sporo w górę.

 

Food for thought :)

Dziękuję za radę, na pewno ją rozpatrzę. Wracając do playerów, jaki byś polecił? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, z playerami ktoś inny ci pomoże. Ostatniego porzuciłem ze dwa lata temu. Obecnie nie mam zastosowania dla dodatkowej cegły, więc nie jestem na bieżąco. Ograniczam ilość sprzętów do minimum. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki nie słyszałem tylko FiiO, ale wybierając z pozostałych brałbym Juniora. Jedyną przewagą Cowona jest bateria i eq z bajerami, ale dźwiękowo bardziej Junior mi podszedł.

Słuchawki - triple.fi. Moim zdaniem tworzą z Juniorem świetny duet, choć nie wiem czego słuchasz i jeśli dźwięk lubisz.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, michalkorona napisał:

Może poczekaj na shanling m2s to może być bardzo dobry sprzęt

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Wiadomo kiedy ma być dostępny?

 

24 minuty temu, Gourney napisał:

Z tej trójki nie słyszałem tylko FiiO, ale wybierając z pozostałych brałbym Juniora. Jedyną przewagą Cowona jest bateria i eq z bajerami, ale dźwiękowo bardziej Junior mi podszedł.

Słuchawki - triple.fi. Moim zdaniem tworzą z Juniorem świetny duet, choć nie wiem czego słuchasz i jeśli dźwięk lubisz.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Dziękuję za opinię, minusem Juniora dla mnie niestety jest cena(najtaniej widziałem chyba za 1299zł), ponieważ ma to być prezent dla mnie i dobrze by było się zmieścić w 1500zł ze słuchawkami, a wtedy na słuchawki zostaje już 200zł. :( Według Ciebie lepszym wyborem będzie Junior + tańsze słuchawki czy może jednak Cowon + na słuchawki zostanie jeszcze 600zł? Muzyka słuchana przeze mnie to głównie rap/trap, ale zdarza mi się nawet często posłuchać Rocka/Popu(od Guns 'n Roses po Robbiego Williamsa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz przeciwnie, mając do wyboru Cowona i Juniora po odsłuchu od razu wybrałem i kupiłem Cowona,jak dla mnie jest bardziej muzykalny i bardziej odpowiadało mi brzmienie niż Jr

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Inszy napisał:

To może xDuoo X10 i do tego jakieś fajne słuchawki?

xDuoo X10 będzie lepszą opcją od w/w?

 

13 minut temu, Mayster napisał:

Na Allegro jeden z forumowiczów wystawia Opusa 1 za 1490 zł. Może zejdzie o stówkę jeszcze i wtedy np Opus + np RHA MA750.

Do wyboru tylko nowy sprzęt(prezent), a Opus z allego jest używany + w dalszym ciągu mocno wykraczamy poza budżet(1390 + 400) :(

 

6 minut temu, AndrePL napisał:

Ja wręcz przeciwnie, mając do wyboru Cowona i Juniora po odsłuchu od razu wybrałem i kupiłem Cowona,jak dla mnie jest bardziej muzykalny i bardziej odpowiadało mi brzmienie niż Jr


 Jakie słuchawki dobrałeś do Cowona?

Edytowane przez Tedi007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za pomoc i byłbym jeszcze ogromnie wdzięczny gdybyście pomogli mi dobrać do w/w modeli słuchawki. :P

1. Cowon Plenue D - tutaj budżet 400-500zł

2. FiiO X3 2nd gen - również 400-500zł

3. xDuoo X10 - tutaj 400-500zł

4. Shanling M1 - tu większy bo ok 500-600zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności