Skocz do zawartości

Shanling M2s


michalkorona

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Pytanie do użytkowników....Mam właśnie na testy M1 i M2s.O ile w M1 z językiem polskim jest ok to w M2s są braki.W menu zamiast liter "ś" czy "ć" pokazują się okienka.Dodam iż plejerki nowe i nie były aktualizowane.Czy może trzeba M2s zaktualizowac o ile jest takowa i problem zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam M1 z massdropa i też nie ma problemu z polskimi znakami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem najnowszy fw ale dalej to samo.Napisałem do @Shanlinga.Podałem problem.Dostałem odpowiedź.Zobaczymy jak szybko i czy coś zrobią.

Screenshot_20171120-211524.jpg

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zamówiłem sobie to cudo. Z ebayowy kodem -15% (PXMAS17S ważny do końca tego dnia) cenowo wychodzi niewiele drożej niż M1, więc szkoda było nie skorzystać z okazji. Zastanawiałem się jeszcze nad M3s, ale nawet pomijając dość przytłaczającą różnicę w cenie, opinie na headfii troszkę mnie do najwyższego modelu zniechęciły. Ponoć brzmienie ma bardziej surowe i mniej angażujące względem mniejszych braci. Padły też stwierdzenia, iż mocą M2s mu nie ustępuje, a wyjście zbalansowane wprowadza raczej kosmetyczne zmiany. Ostudzony tymi opiniami bez większego wahania wybrałem M2s.

 

Miałem okazję przez chwilę pomacać M1, pamiętam że zrobił na mnie pozytywne wrażenie, choć z uwagi na brak androida potraktowałem go tylko jako ciekawostkę. Kiedy się jednak dowiedziałem o możliwości współpracy ze smartfonem, a nawet streamingu po bluetooth, to moje nastawienie do Shanlingów zmieniło się diametralnie. W sumie to właśnie tego jestem najbardziej ciekaw i nie mogę się doczekać, żeby przetestować te funkcje. Może w końcu przejdzie mi ochota na robienie kanapki ze smartfona xd 

Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jimmi Dragon napisał:

Z ciekawości zamówiłem sobie to cudo. Z ebayowy kodem -15% (PXMAS17S ważny do końca tego dnia) cenowo wychodzi niewiele drożej niż M1, więc szkoda było nie skorzystać z okazji. Zastanawiałem się jeszcze nad M3s, ale nawet pomijając dość przytłaczającą różnicę w cenie, opinie na headfii troszkę mnie do najwyższego modelu zniechęciły. Ponoć brzmienie ma bardziej surowe i mniej angażujące względem mniejszych braci. Padły też stwierdzenia, iż mocą M2s mu nie ustępuje, a wyjście zbalansowane wprowadza raczej kosmetyczne zmiany. Ostudzony tymi opiniami bez większego wahania wybrałem M2s.

 

Miałem okazję przez chwilę pomacać M1, pamiętam że zrobił na mnie pozytywne wrażenie, choć z uwagi na brak androida potraktowałem go tylko jako ciekawostkę. Kiedy się jednak dowiedziałem o możliwości współpracy ze smartfonem, a nawet streamingu po bluetooth, to moje nastawienie do Shanlingów zmieniło się diametralnie. W sumie to właśnie tego jestem najbardziej ciekaw i nie mogę się doczekać, żeby przetestować te funkcje. Może w końcu przejdzie mi ochota na robienie kanapki ze smartfona xd 

Bo M2s i M3s z HO mają tyle samo mocy :) Dzięki temu nowy model gra dłużej na jednym ładowaniu, a dla wyciśnięcia więcej soczku jest balans :)
M2s jest fajny, minimalnie ciepły, lekko akcentuje skraje, ale w żaden stricte Vkowy sposób. Mimo, że moje preferencje sygnaturowe wybierają M1, to większości M2s lepiej gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakieś fajne doki które fajnie współgrają z M2s?Cenowo powiedzmy koło 5 stówek:-)

I dodatkowe pytanie:czy można na M2s przesyłać przez Bluetooth np. z telrfonu muzykę? Mam zesparowane ze sobą urządzenia i pokazuje mi że połączono ale jak próbuje wysłać plik z muzyką przez BT to wyszukuje urządzenia i nie widzi wogóle Shanlinga?Próbowałem z tabletem i to samo.

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że z nimi Vsoniki GR07 Classic/Bass mogę fajnie zagrać. Szukaj raczje liniowych, bez podkreślania basu.

Wydaje mi się, że Shanlingi są widziane jako urzadzenie multimedialne jak np. słuchawki czy głosnik BT, więc transfer plików jest chyba niewykonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wichu79 napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś fajne doki które fajnie współgrają z M2s?Cenowo powiedzmy koło 5 stówek:-)

I dodatkowe pytanie:czy można na M2s przesyłać przez Bluetooth np. z telrfonu muzykę? Mam zesparowane ze sobą urządzenia i pokazuje mi że połączono ale jak próbuje wysłać plik z muzyką przez BT to wyszukuje urządzenia i nie widzi wogóle Shanlinga?Próbowałem z tabletem i to samo.

Może na początek MeeAudio M6pro tylko wersja 2015 bo podobnież lepsza.

A co do przesyłania po BT nie dasz rady. Możesz przesłać sygnał i wykorzystać jako słuchawkę BT (po podłączeniu do M2S słuchawek) ale pliku nie wyślesz, potrzebny co najmniej android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłu****ę się z Flare R2s.Nie do końca mi grają tak jakbym chciał.Na pewno wymagające są.Vsonic 07 classic miałem ale z Opusem #1.Nie wiem jak brzmią z M2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś jeszcze wystaje coś takiego spod ramki nad gniazdem minijack?

IMG_20171124_153438_01.jpg

IMG_20171124_153420_01.jpg

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wichu79- u mnie nic takiego nie ma

 

 

Ktoś przeprowadzał aktualizacje firmware? Wg instrukcji należny stworzyć folder 'root" na karcie, wrzucić tam plik "update.upt" i w menu ustawić update system. Jednak u mnie nie wychodzi ten myk. Czy karta 200 gb, mająca format NTSF może to powodować?

 

 

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Norda napisał:

wichu79- u mnie nic takiego nie ma

 

 

Ktoś przeprowadzał aktualizacje firmware? Wg instrukcji należny stworzyć folder 'root" na karcie, wrzucić tam plik "update.upt" i w menu ustawić update system. Jednak u mnie nie wychodzi ten myk. Czy karta 200 gb, mająca format NTSF może to powodować?

 

 

folder 'root' oznacza folder główny, wrzuć po prostu plik w katalog główny karty pamięci bez tworzenia dodatkowych katalogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam żadnych folderów nie musiałem tworzyć.Po prostu, tak samo jak kolega wyżej wspomniał, sciągnąłem plik instalacyjny i wrzuciłem do głównego.

A ta niespodzianka na zdjęciu......Okazało się że to klej spod ramy wylazł:-) Kilka minut i dsło się go wydrapać wykałaczką 

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie mocowo wydajniejszy i z większą liczbą słuchawek sobie poradzi. Sygnaturę ma w miarę uniwersalną - lekko ciepły, minimalnie mocniej akcentowane skraje pasm, ale nadal oddaje charakter słuchawek.

Czy gra lepiej? To pytanie już na własne uszy, bo każdy lubi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich.

Czytając forum bardzo powaznie rozpatruje zakup m2s tylko mam kilka pytan.

Ale zanim je zadam, posiadam słuchawki AT MSR7, Yamaha WS-01, JBL 40BT oraz Jabra Move, wszystkie ogarniam Playerem Sony NWZ -A15.

 

Głównie słucham muzyki przez BT, w zwiazku z tym czy te powyższe słuchawki będą głośniej grały niż na Sony?

 

1. Czy na Kablu lepiej zagrają AT MSR7 niż na samsung  Note 4?

 

2. Czy poczuje różnice odsluchu w stosunku do Sony?

 

3. Czy lepiej kupić Sony A35?

 

To tyle co mnie nurtuje przed zakupem.

 

 Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez fan_japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności