Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ArtuRRo


ArtuRRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolega ArtuRRo kupił ode mnie moje ukochane Flarki, za co otrzymuje zasłużony pozytyw, szybki i zdecydowany kupujący - taką transakcja to czysta przyjemność. Dzięki i pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

To i ja się dołączę do zadowolonych z transakcji z kolegą - rzeczowo i szybko zrealizowana transakcja w wyniku której stałem się posiadaczem Dragonfly Red - jestem zadowolony i polecam innym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wzorowy kontrahent! Zaproponował wymianę Denonów D7200 z dopłatą za Beyery T5p v2 i wykazał się niezwykłą cierpliwością wobec moich zmiennych nastrojów w kontekście ostatecznego zdecydowania się na rozstanie się z T5'kami. A jak już do transakcji doszło, to wszystko poszło w ekspresowym tempie. Słuchawki w świetnym stanie, a zacne to słuchawki ;)

 

Oprócz tego, a może i przede wszystkim, bardzo miła i konkretna rozmowa. Widać, że @ArtuRRo godny zaufania pasjonat audio :)

 

Wielkie dzięki, szczerze polecam! 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Sprzedałem @ArtuRRo konsolki. Zdecydowany, bezproblemowy kupujący i solidny kontrahent. Cała transakcja w przyjemnej i kulturalnej atmosferze, a Kolega @ArtuRRo wykazał się dodatkowo cierpliwością w oczekiwaniu na towar i załatwianie formalności z mojej strony.

Dzięki za transakcję. Polecam szczerze forumowicza!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem od kolegi  @ArtuRRo Beyery T5p v2... Trzeci raz nabywam już te słuchawki, poprzednie dwie sztuki sprzedałem czego do dziś żałuję, z tym egzemplarzem raczej się szybko nie rozstanę tak mi one pięknie grają... Ale że ma być tu komentarz do transakcji to napiszę tak: bardzo miły i bezproblemowy kontakt, błyskawiczna wysyłka, słuchawki przyjechały dobrze zapakowane a ja byłem przez kolegę  @ArtuRRo na bieżąco informowany na jakim etapie podróży znajduje się przesyłka. Każdemu życzę takich kontrahentów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności