Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Łatwe do napędzenia słuchawki nauszne - co wybrać?


simo

Pytanie

Cześć,

 

Nadszedł w końcu ten czas w którym chciałbym się rozstać ze swoimi starymi słuchawkami i zainwestować w coś nowego.

Do tej pory używałem CAL! i AKG K518dj - samo brzmienie powiedzmy, że mi odpowiadało, aczkolwiek rewelacji nie było.

Lubię jak słuchawki grają nieco efektownie i mają odrobinę podbity dół. Fajnie jak dźwięk jest trochę "napowietrzony" i ma uderzenie, ale też bez przesady.

Słuchawki, których poszukuję muszą być mimo wszystko uniwersalne i powinny się zgrywać z każdym rodzajem muzyki - słucham naprawdę różnych gatunków.

Jeśli chodzi o źródło do którego będą podpięte to przede wszystkim telefon Xperia XZ (+ spotify premium). Używam też czasami starego Cowona i7.

Słuchawki będę też podpinał do pada od ps4 i używał ich do gier. Ważne więc, aby nie były wymagające jeśli chodzi o źródło i pokazały na co je stać nawet przy sprzęcie jak wcześniej wspomniany pad czy telefon.

 

Moi kandydaci po kilku dniach lektury forum (od najtańszych do najdroższych):

 

- Sony MDR-10RC (można je teraz kupić za około 300zł - plusem jest więc cena i ich mobilność)

- AKG K181DJ (dość stary model, boję się też że telefon i pad sobie z nimi nie poradzą, zwłaszcza że K518DJ grają z nimi już dość cicho i bez polotu)

- AKG K550 MKII (łatwe do napędzenia, mam jednak obawy, że będą grały bez przytupu, są też trochę duże)

- AKG K545 (mam pewne obawy co do ich awaryjności - sporo w necie informacji, że często jedna ze stron gra ciszej)

- Sennheiser Momentum Over Ear (w sumie mało o nich wiem, kosztują też sporo, na plus to, że wydają się najłatwiejsze do napędzenia)

 

Doradźcie coś proszę. Jeśli chodzi o cenę to nie mam jakiegoś z góry ustalonego przedziału. Chcę kupić sprzęt dobry, na długie lata.

Ale wiadomo, jeśli coś jest tańsze i równie dobre to jest to niewątpliwie duży plus :)

 

Dzięki za rady.

Edytowane przez simo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności