Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Żywiec 2019 z Audeos


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

Zasypiam, zrąbany termostat - ustawiłem na ,ero, a grzeje jak wściekły...

 

D1000 lekki zawód, bo SQ jest, oj jest, ale zbyt ale specyficzne przekreśla je u mnie...

Flow... bas bdb, ale w innych niż bas aspektach wolałem zwykłe Ethery. Ogólnie świetne słuchaczy, ale scena i damskie wokale dla HE-6 i one zostają...

Zamknięte niżej niż otwarte pozycjonuje, tutaj też nie będzie rotacji...

TH-900 nie tylko w mojej opinii pod Demonami z dużymi muszlami.

Klocki fajne były... -__-

 

Dziękuję wszystkim, a w szczególności organizatorowi oraz rezystorowi =)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkiej planarnej czwórki - ether, ether flow i zamknięte "c"oraz he6 - po pierwszej zajawce zastanawiałbym się tylko nad otwartymi etherami (starszymi bez flow) lub he6; a po drugim podejściu, to  zdecydowanie stara, otwarta wersja Mr Speakers okazała się najlepsza - jak dla mnie.

 

Najlepsze granie na micie, według mnie, to bezapelacyjnie dźwięk duetu Ether i Burson CV2+; naturalnością przekazu pokonał moje Staxy czyli srm1 (z lampami GE na pokładzie) i Lambda Signature, a precyzją nie odstawał wcale.

Compton, ja nie wiem jakie zastrzenia miałeś do basu/dociążenia w CV2+:ph34r:?

Wolałem nawet dźwięk z combo niż z Matrixa x-sabre pro podpiętego do wzmaka z CV2+; tzn nie wiem (i nie sądzę), aby na samym combo było lepiej technicznie (to musiałbym ocenić w domu), ale bardziej mi leżało. Ten Burson to jednak killer.

 

Na wyróżnienie zasługują na pewno:

połączenie zmodowanych HM5 z Aune S6 (spore zaskoczenie);

filipsiaki X2 z moim daciem (sabre 9018) plus soloist sl mk2; nawet fajniej zagrały niż z tym droższym Bursonem; bardzo miły relaksujący dźwięk, który mimo iż technicznie "taki se" to wchodzi bez popitki i nie drażni;

połączenie hd600 z soloistem sl mk2, tu mamy klasyczny przykład świetnej synergii; jak z innymi wzmakami było "no znowu te senki - grają jak grają;)", a tu masz - pojawiła się niezła góra, gładkość, lepsza przejrzystość...no, no...Kartonik w końcu dogodził sześćsetkom:D;

kryzysowe zmodowane danony - nie można powiedzieć, że zostały pokonane przez th-900; nie to żebym chciał wrócić do tego fostexowo-denonowego grania, ale kurczę było nieźle.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, nigdy nie pytajcie Kartonika jakie sluchawki sa najlepsze na SwiecieIMG_20170422_171338.thumb.jpg.de92991bc16abb86fb27d9e66a995038.jpgIMG_20170422_171402.thumb.jpg.c3ee4b2919f39ec965b94123f2a2d36e.jpg Zgaduj zgadula

 

Z Crysisem chwila przerwy od słuchawek i łyk orzeźwiające pepsi niczym z reklamy

 

Wyskrobane mobilne

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audionanik napisał:

Aha, nigdy nie pytajcie Kartonika jakie sluchawki sa najlepsze na Swiecie:DIMG_20170422_171338.jpg

 

I słusznie, nie ma co pytać jak odpowiedź jest oczywista :P

 

A tak obiektywnie patrząc, to nam obojgu siadły Ether'y i mógłbym spokojnie z tym dźwiękiem żyć na co dzień. Niestety, cena już nie jest taka do życia na co dzień :(.

Ciekawie też wyszły słuchawki nieznanej mi marki z mahoniowymi muszlami, DAC80 (jak się go w końcu udało uruchomić ;)). Mam nadzieję, że w nie długim czasie będę go mógł sprawdzić w domowym zaciszu, dzięki jednemu forumowiczowi, jak się okazało mieszkającego ode mnie o rzut beretem :).

STAXy audionanika grały bardzo ciekawie, ale przy jaśniej nagranych utworach były dla mnie zbyt mało dociążone i ostre na górze.

 

Kartonik junior (syn) zwrócił z kolei uwagę na synergiczne połączenie Aune S6 z K701.

 

Co nie podeszło? Tradycyjnie jak dla mnie Beyerdynamici, za wyjątkiem DT150, które o dziwo były ciemniejsze od HD600.

 

 

 

Edytowane przez kartonik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były jakieś słuchawki z mahoniem? Z drewna pamiętam ciemny rosewood, neem, czarny dąb, limbe, rosewood Santos... I chyba tyle.

Btw już na ostatniej prostej zaraz prysznic dostrajanie demonów, bo minimalne zmiany jeszcze chcę i jeszcze chwila drzemki.

Ethery kosy obiektywnie wyżej nad he-6 na zamszach, subiektywnie niżej.

Zamknięte nieco gorzej, ale obiektywnie to chyba najlepsze zamknięte na rynku... Choć znowuż u mnie nie do końca pasowały sygnaturą, więc na pewno nie.

Otwarte mam, z zamkniętych Tesle do dużych składów, Demony w neemie do wokalu i jest pięknie.

 

Ale tor to mam ochotę wymienić...

Mateusz z pewnością świetny dać, ale na niego nie spoglądam, bo cena. Najwyższy burson MOCNO w kręgu zainteresowania na najbliższy czas... :>

Będę myślał nad wyprzedażą...

Aha Armiliony bardzo ciekawe słuchawki... Tesle, zdecydowanie bdb SQ, ale całość wygładzona, ocieplona, nie Teslowe strojenie, bardziej uniwersalne i przyjemne, pady mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nsk napisał:

A jakbyście opisali różnice między Ether, a Flow?

Flow cięższe granie, bas z lepszym zejściem i zdecydowanie fajniejszą fakturą...

Reszta bardziej się podobała w starszych, nieco naturalnej, lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Znalazlem jeszcze w telefonie

IMG_20170422_173416.jpgIMG_20170422_170650.jpg

 

Kurcze tylko deser sie zostal, a bylo na bogato - nieobecni zalujcie.

 

Co do amironow to poza bajerowa gora swietny styl grania.

Compton, od lewej: 

czyjs zadek, Rezystor, Ugz, mila pani, Mayster, Jacek(?), siedzacy Crysis i Hakuri.

 

Ja się niestety nie załapałem na babeczki :(

 

@Soundman1200 jaki za stary. A co ja mam powiedzieć? Niektórzy to mi tam na początku per pan zaczęli mówić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności