Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Żywiec 2019 z Audeos


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

 
Są bardzo gęste na dole, wręcz ociężałe (to się może niektórym podobać); średnica niestety uboga w informacje, jednostajna, bez wyrazu, kolorowanie wzmakiem nic im  nie pomoże; góra też bez szału, niezbyt zróżnicowana.
Ja próbowałbym raczej wpiąć je do jakiegoś chirurga-faszysty, który zdyscyplinuje te słuchawki, tak aby zaczęły reagować na drobne zmiany - wtedy dopiero pojawią się kolory zapisane na nagraniu.


A jakie polecisz lepsze słuchawki zamknięte z dobrą izolacją?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie całościowo lepszych zamkniętych nie słyszałem... ale zwykłych Etherów C nie słuchałem...

Subiektywnie bardziej odpowiadają mi moje Denony (żebyś się nie sugerował... standardowych D2000 i D5000 nie lubię... właśnie przez średnice... i jeszcze bas) przez wzgląd na inny charakter średnicy i lepszą górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, konrad_a napisał:

 


A jakie polecisz lepsze słuchawki zamknięte z dobrą izolacją?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

 

No właśnie w tym sęk, że takich nie lubię za bardzo, to i polecał nie będę.

No może poza d7000.

No ale tu znowu kiepska izolacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować panującemu na zamku w Żywcu Maystrowi  za zorganizowanie tego spotkania.    Wszystkim za dobrze spędzony czas :)

 

Przywiozłem  S16+HE400i  i grało mi to bardzo dobrze.

 

Jednak te Ethery mają coś w sobie i ich dźwięk chodzi za mną. 

Burson Conductor V2+ także grał doskonale.   Potrzebny były kolejny meet, aby to zweryfikować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Myślę czy nie zorganizować jakiegoś meetu po dłuższej przerwie. Raczej było zawsze fajnie, a chętnych sporo - jak jest teraz? Jakieś zainteresowanie? :)

 

Wstępnie myślałem o przełomie sierpnia i września, ale to by było do dogadania. Poza sprzętami z mojej oferty będzie też masa innych marek do ogarnięcia, w tym flagowców i ciekawostek, czyli tak jak na poprzednich spotkaniach.

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mayster napisał:

Myślę czy nie zorganizować jakiegoś meetu po dłuższej przerwie. Raczej było zawsze fajnie, a chętnych sporo - jak jest teraz? Jakieś zainteresowanie? :)

 

Wstępnie myślałem o przełomie sierpnia i września, ale to by było do dogadania. Poza sprzętami z mojej oferty będzie też masa innych marek do ogarnięcia, w tym flagowców i ciekawostek, czyli tak jak na poprzednich spotkaniach.

Ja się piszę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności