Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Żywiec 2019 z Audeos


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzesień jest ok. Początek szkoły może przeszkadzać, ale większość z nas wróci już z wakacji. Myślę, że ściągnę ze sobą kolegę, który wepchnął mnie do tego audiofilskiego kotła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby to jakaś sobota w we wrześniu, to może wpadnę na gościnne występy.. coś bym ze sobą przywiózł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datę dopiero wstępnie ustalaliśmy na przełom sierpnia i września, ale dziś kilka dat sprawdziłem w swoim grafiku i najbardziej pasuje mi 7 września.

 

Założę osobny temat jak ustalę z lokalem i tam podam konkrety, ale 7 wrzesień i Żywiec chyba Ci wystarczą póki co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Mayster napisał:

Datę dopiero wstępnie ustalaliśmy na przełom sierpnia i września, ale dziś kilka dat sprawdziłem w swoim grafiku i najbardziej pasuje mi 7 września.

 

Założę osobny temat jak ustalę z lokalem i tam podam konkrety, ale 7 wrzesień i Żywiec chyba Ci wystarczą póki co? :)

 

Tak, to wystarczy. wpisane w kalendarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie powinno być problemu większego z miejscem na swoje klocki. Oczywiście o ile każdy nie przywiezie zestawu Lucarto :D

 

Będą na pewno sprzęty z mojej oferty, ale też jakieś ciekawsze modele załatwię poza tym. Typu Empyreany, jakieś Finale D8000 itd. Na kilka dni przed postaram się zrobić listę sprzętu, który planuję pokazać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayster W takim razie mogę przywieźć trochę sprzętu (tutaj tylko jedna niewiadoma czy na 100% będę mógł przyjechać, na tą chwilę 7 września jest ok).

1. Swoje wzmacniacze: lampowy WBA, Massdrop CTH no i może CMA600i jeśli mi się spodoba 😎

2. Słuchawki: Hifiman Arya, Pioneer SE-Monitor5, AKG712pro, może jeszcze jak będę jeszcze miał: Audeze LCD2c i Audiotechnica ATH-AD2000X

3. Może chłopaki z WBA pożyczą mi jeszcze na ten meet dwa inne ich wzmacniacze 😁

 

Problemem to są źródła.... nie chce mi się taskać CD, Streamera itp...

 

Będzie jakaś sieć Wifi dostępna?? Tidal, Spotify??

 

Znajdzie się tyle miejsca??

Może niech chętni na meet też zadeklarują jakie słuchawki przywiozą... będzie więcej zabawy 😝

 

Edytowane przez Corvin74
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Mayster Czy jest już potwierdzenie terminu i miejsca meetu?

I czy możesz ewentualnie powiedzieć jaki sprzęt będzie na spotkaniu? 

@vonBaronJak będę jechał to mogę zabrać... Jaworzyno po drodze z Wrocławia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, vonBaron napisał:

Jaworzno nie Jaworzyno...

I tak mi się odechciało już.

Ok, w razie czego daj znać, przepraszam za literówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

@Mayster Czy jest już potwierdzenie terminu i miejsca meetu?

I czy możesz ewentualnie powiedzieć jaki sprzęt będzie na spotkaniu? 

@vonBaronJak będę jechał to mogę zabrać... Jaworzyno po drodze z Wrocławia?

 

Dam znać do jutra, bo są 3 lokale i jeszcze czekam na potwierdzenie od właściciela jednego z nich. Wtedy też wybiorę najlepszy i założę nowy temat ze wszystkimi szczegółami :) Tam, gdzie były do tej pory meety zmieniła się knajpa, a razem z tym rozkład sali i nie wiem czy nada się na tyle osób i sprzętu. 

Pytam wszędzie o termin 7 września, więc to nie powinno się akurat zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko potwierdzone.

 

Data: 7 września 2019, godzina 12-18

Miejsce: Klub Śrubka, Grunwaldzka 13, 34-300 Żywiec

https://goo.gl/maps/H7jYE8r9feEJjZoe6

 

Proszę o wpisywanie się na listę, aby było łatwiej wszystko dograć np z ustawieniem sali, jakimiś przekąskami czy napojami itd. Najlepiej ze sprzętami, które zabierzecie.

 

Po meecie można zorganizować jakiś wypad np do Piwiarni Żywieckiej w miarę zainteresowania :)

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności