Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Żywiec 2019 z Audeos


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę średnio z czasem ostatnio u mnie było i minęło trochę od ostatniego spotkania, więc... trzeba to naprawić i kontynuować żywieckie meety! :)

 

Lokal się zmienił, będzie więcej miejsca i mniej problemów z parkowaniem.

 

 

Będą napoje, jakieś przekąski, zamówimy pizzę. Jest też na miejscu automat z kawą, herbata, batonami itp. Po meecie przewiduję jakiś wyskok np po Piwiarni Żywieckiej lub na rynek. 

 

 

 

Sprzęt, który się pojawi z mojej strony (może jeszcze coś dojdzie):

 

Aune: S6 Pro, S7 Pro, X8, X7s, B1s, E1
Shanling: M0, M2x, M5s, ME100, ME500, UP2 + akcesoria (w tym kable)
Empire Ears: Bravado, ESR, EVR, Nemesis, Vantage, Legend X, Valkyrie
Ikko: OH1, OH10, Zerda
Oriveti: OH300, OH500 + kable Affinity
Lypertek Tevi
Meze Empyrean
Kennerton Magi

Coś z LitteDota

 

Oczywiście można zabrać własne sprzęty. Proszę wpisywać się w tym temacie lub na PW, będę aktualizował listę na bieżąco:

 

1. ZebLong - SR15, EL-8, HP-V1

2. crysis94 - HE-6, T5p-R10  i Flare Audio R2S

3. Corvin74 - Słuchawki: Hifiman ARYA, Pionnier SE-Monitor5, AKG 712pro. Wzmacniacze: WBA Virtus-ORT, Massdrop CTH może któryś z Questyle.

4. BitWolf - X3 II, DX120, HD540 Gold, DK 3001 Pro

5. Espe0 - Hifiman Sundara, KEF space one wireless, fiio M5, Astell&Kern Billie Jean.
6. kartonik +1 - HD600, NHC, Soloist SL MKII

 

Edytowane przez Mayster
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zobowiązany, gdyby Ethery zjawiły się na MEETcie =)

crysis94, 1 osoba, Koszalin,
przywiozę:  HiFiMan HE-6 Rosewood YH-100 Limba Tesla-R10 Neem AH-D6000 Rosewood AH-D6000 Flare Audio R2S;
jeśli będą Ethery to rozważę zapakowanie swojego stacjonarnego toru... :ph34r:
nocleg: na ten moment NIE... no i jak do "do 15 kwietnia" się nie skontaktuje to oczywiście bez zmian ;)

 

18 godzin temu, Mayster napisał:

Może Crysis Cię przygarnie, bo jedzie z Koszalina B)

Ale zaznaczam, że po MEETcie zostaję 2 dni w Strzegomiu i Świdnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już jakie MrSpeakers i Fostexy będą: Ether, Ether Flow, Ether Flow C i z Fostexów TH610, TH900.

 

Jeszcze na deser deserów mam niespodziankę: 

 

Każdy uczestnik spotkania otrzyma kod rabatowy uprawniający do zniżki 15% na dowolny produkt z oferty sklepu :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak prawdopodobnie jadę pociągiem... co tam u was w Żywcu można ciekawego pozwiedzać 6:18-11:00? xD

 

@Hakuri
Będziesz? Widziałem, że się deklarowałeś (http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1183-wiosenny-meet-audio-z-audeos-żywiec-2017/#comment-5801), ale obecnie na liście (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oRHdciqCGKUA0AHNtpbRcpa4tqPyPrE2Bnrjab38ZoA/edit#gid=0) Cie nie widzę D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crysis94

 

Będę :) a czemu na liście mnie nie ma tego nie wiem :'( 

 

Jak ciapciągiem jedziesz to bez żadnego sprzętu :( ?

 

@Maysterdał byś radę zabrać Beyerdynamic Amiron ?

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakuri

To teraz pewnie jak Mayster wejdzie na forum już będziesz :F
Biorę, biorę... ale toru stacjonarnego mimo obecności Etherów MrSpeakersa nie będę wstanie targać... porównam do HE-6 i zamkniętych na czymś co będzie na miejscu ;)
Jest kilka pozycji ciekawych pozycji, które będę chciał przesłuchać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, crysis94 napisał:

Tak =)

Jest jeszcze 2-ga opcja, że dojeżdżam po 11, ale ja sobie wolę połazić po Żywcu rano jak już się tam wybieram przez Polskę całą ;)

 

no to całkiem znośne połączenie a widzisz zajęcie też już masz, jeszcze jak by się pogoda poprawiła to by było super bo powoli to narty razem ze sprzętem spakuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hakuri napisał:

@Maysterdał byś radę zabrać Beyerdynamic Amiron ?

Dnia 10.04.2017 o 21:53, Mayster napisał:

Beyerdynamic Amiron Home, T1 v2, T5p

 

@Mayster
Myślałem, żeby przejść się na coś proponowanego przez google (https://www.google.pl/search?q=Żywiec&oq=Żywiec&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0l2.1714j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=żywiec+atrakcje+turystyczne), ale w sumie to jak będziesz wcześniej to nawet wolę szybciej się tam stawić ;)

 

A szansa na DT1990 by była? :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, crysis94 napisał:

 

@Mayster
Myślałem, żeby przejść się na coś proponowanego przez google (https://www.google.pl/search?q=Żywiec&oq=Żywiec&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0l2.1714j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=żywiec+atrakcje+turystyczne), ale w sumie to jak będziesz wcześniej to nawet wolę szybciej się tam stawić ;)

 

A szansa na DT1990 by była? :F

 

Akurat część z tych rzeczy jest w parku, na którego terenie znajduje się lokal ;)

 

14 minut temu, Compton napisał:

Browar całkiem ciekawy.

BTW Crysis, jakiego Ty masz teraz daczka jak się wyzbyłeś Gungnira?

 

We wrześniu była jeszcze mała przebudowa trasy do zwiedzania.

 

@Hakuri Już dopisałem :) Amirony będą.

Edytowane przez Mayster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton

Browar jeszcze pamiętam, reszty chyba nie odwiedzałem, bo przejazdem to było ;)

DAC taki 

cudnie gra. Poza tym mam jeszcze DacMagica.


@Mayster

To o której rozkładasz sprzęt?
https://www.google.pl/maps/dir/Żywiec,+Dworcowa+55,+Żywiec/De+Kaffe.+Kawiarnia,+Zamkowa+2,+34-300+Żywiec/@49.6842082,19.1850275,15z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x471426232378bbd5:0xf4890a534d4f0f31!2m2!1d19.1863048!2d49.6794483!1m5!1m1!1s0x471426291f0b5fff:0x20125a692c5a6274!2m2!1d19.2009614!2d49.6884524!3e2?hl=pl

Od około 7 będę sobie zwiedzał okolicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności