Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Żywiec 2019 z Audeos


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

Też dołożę parę fotek.
To co było we Wrocku opinii nie zmieniło,
Arya dla mnie pozamiatała, Empyreanów niestety nie zdążyłem odsłuchać.
Bardzo przyjemne spotkanie, czekam już na edycję wiosenną 😎

BWFX7315.jpg

BWFX7320.jpg

BWFX7324.jpg

BWFX7325.jpg

BWFX7326.jpg

BWFX7328.jpg

BWFX7356.jpg

BWFX7359.jpg

BWFX7366.jpg

BWFX7369.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony chciałbym podziękować @Maysterowi za czas i organizacje. Dziękuję wszystkim obecnym... zabawa jak zawsze była przednia.

co mnie zaskoczyło? To fajne zgranie Hifiman HE-400i z lampowy WBA, fajne muzykalne granie, w obecnej cenie to super opcja na start.

Senki HD600 @kartonika walczyły z moimi AKG712... kurcze nie wiem które wygrały, remis, z obydwoma można żyć.

Meze Empyrean, cóż nie było lepszych słuchawek na meet, ale chciałbym je porównać łeb w łeb z D8000 i LCD3... a zresztą nie było jak słuchać Meze bo jak brałem je w ręce to miałem wrażenie że lizaka dziecku kradnę ... @kartonik się chyba zakochał😂

Aaaa i Meze lepiej grają z tranzystora niż z lampy, także wyglada na to że trzeba im mocnego wzmacniacza na.... kurcze ktoś się wypowie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Corvin74 napisał:

.. a zresztą nie było jak słuchać Meze bo jak brałem je w ręce to miałem wrażenie że lizaka dziecku kradnę ... @kartonik się chyba zakochał😂

Aaaa i Meze lepiej grają z tranzystora niż z lampy, także wyglada na to że trzeba im mocnego wzmacniacza na.... kurcze ktoś się wypowie?

Tego lizaka tośmy sobie z Jackiem wyrywali :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Ktoś słuchał nowych Ikko i Empire i napiszę kilka słów?

OH10 odpakowaliśmy na meecie więc były totalnie niewygrzane. Pierwsze wrażenia były takie jakbyś wziął OH1, trochę je uspokoił i dołożył basu, którego ledwo co słychać... jest o wiele głębszy i lepiej wpasowuje się w wiele utworów.
Empire Valkyrie z drugiej strony jest po prostu świetne. Ogromna scena i rozdzielczość, W-shape (tak, napisałem "W"), mniejsza kopułka dzięki czemu teraz idealnie wtapia się w ucho. Jeżeli kiedyś uzbieram na Vantage to będę mocno się zastanawiał czy nie dołożyć do Valkyrie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie, pierwszy raz byłem w Żywcu:) @Mayster wzorowo wszystko zorganizował. Sprzętu cała masa - od klasyków np. hd600 do dzisiejszych wielkich graczy np Meze empyrian. 

Były też nowości które mnie mega zauroczyły - Empire Ears Valkyrie.

Tu troszkę napiszę bo słuchaliśmy ich w Polsce jako pierwsi :D

Bardzo szczegółowa góra rozciągnięta słyszalnie do naprawdę wysokich wartości - a zarazem bardzo bezpieczna i nie kłująca. Potrafiły zaiskrzyć jak dwie maczety ostrzone o siebie :P

Bardzo dużo szczegółów i niuansów było słychać w utworach dzięki temu elektrostatowi na wysokich. I były to chyba najlepsze wysokie jakie do tej pory słyszałem. Bas zwarty i szybki a do tego podkreślony - sprawiał wrażenie trochę odklejone go od reszty pasma (ale słuchawki nie były wygrzane i to dla tego). Mógłbym stwierdzić że był elegancko napompowany.

średnie bardzo czytelne i neutralne (nie były ani ciepłe, ani zimne, ani szorstkie) Było słychać w nich bardzo wysoką manierę i elegancję. Tak jak napisał @BitWolf strojenie miało swoje dołki przez co nie można nazwać ich liniowymi.

Ogólnie można więc nazwać je przepięknie nie liniowe - ale za to czarujące. Mimo takiego strojenia mi nic nie brakowało a już na pewno nie przeszkadzało.

Jeszcze raz dzięki za spotkanie. Czekam na następne :)

 

Ps. @Corvin74 chodziło mi o audeze lcd-24

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, espe0 napisał:

chodziło mi o audeze lcd-24

Tak wiem, sam już sprawdziłem, to edycja limitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności