Jump to content
Sign in to follow this  
davv2704

Davv - Moja muzyka -Progressive House, DNB

Recommended Posts

Hej ;)

Przyznaję się - podpatrzyłem wątek i stwierdziłem, że sam założę temat - na temat swoich produkcji. 

Stwierdziłem, że są tu ludzie ( w tym też przypuszczam producenci), którzy "rozkładają" muzykę na czynniki pierwsze i nie ukrywam, że chciałbym być krytykowany.. Nie jestem wybitny, po prostu uwielbiam muzykę, zacząłem tworzyć kilka lat temu i wiem, że brakuje mi jeszcze sporo technicznie ;)

Chciałbym prowadzić ten temat jako po pierwsze miejsce "recenzji i krytyki". Mi to osobiście bardzo pomaga, bo wiem co się podoba/co nie i co mogę poprawić. Druga rzecz motywacja - po prostu wiem, że ktoś posłucha - oceni a to dla mnie ważne - jakby nie patrzeć muzyka to emocje, a fajnie jest je przekazywać innym (zwłaszcza te pozytywne !! )

Zacznę może od dość starej nuty na Soundcloudzie ( kawałek stworzyłem ze 3 lata temu)

Tutaj nowsza wersja Emotion "w budowie"

Tutaj coś w typowym progressive house :

Tutaj coś chyba ze świeższych "projektów" 

Oczywiście są też inne próbki także można przesłuchać na moim SC.

Co myślicie o tych trackach?

Pozdrawiam !! ;)

Edited by davv2704

Widzę, że jeszcze żadnych komentarzy nie było. 

Dziś wrzucam w sumie wersję produkcyjną utworu nad którym pracuję. Zdradzę tylko, że melodyczny dubstep ;)

Jeszcze sporo pracy przy mixie jest, nie mówiąc o aranżu, ale tak czy tak - czekam na krytykę i komentarze ! ! ;)

Edited by davv2704

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
    • By FreshOne
      Witam. Potrzebuję pomocy osoby która słuchała zarówno słuchawek AKG K518 oraz Encore Rockmaster Live, wszystkie inne proszę o wyjście z tej strony naprawdę.
      Czy moglibyście napisać jak rózni się dźwięk w tych słuchawkach? Chodzi mi bardziej o średnicę i treble, bo basu więcej mają AKG to wiem a że obie pary jakościowo mają OK to więcej wiedzieć mi nie trzeba. Pragnę więc wiedzieć jak w tych słuchawkach brzmi średnkca tzn czy w AKG nie jest przyćmiona basem i czy wysokie tony są raczej suche czy melodyczne, preferuję te drugie. Dziękuję z góry za pomoc, informacje te być może zmienią moje życie?
    • By Volfensten
      Witam,
      Niecałe dwa lata temu za poradą uzyskaną na tym forum zakupiłem Superluxy HD668B.
      W kwestii dźwięku nie oczekuję nic więcej, natomiast problem z wygodą - nie nadają się na dłuższe sesje.
      Nie tylko strasznie pocą się uszy i ich okolice ale także poduszki przy pałąku zostawiają na głowie dwa łyse placki 

Chciałbym poprosić o propozycję co do nowych słuchawek - przeznaczone będą do użytku domowego przed komputerem, do gier i muzyki w sumie głównie ze Spotify.
      Słuchawki nie muszą dobrze wygłuszać otoczenia. Mikrofon opcjonalny, zawsze mogę sobie podpiąć do kabla Zalmana.
      Główną cechą którą chciałbym się kierować to wygoda korzystania przy dłuższych posiedzeniach.

Z góry serdecznie dziękuję!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy