Skocz do zawartości

Astell&Kern KANN


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Rób swoje - ryzyko jest Twoje ! :) 

Mając parę 300/380 nie bardzo opłaca mi się wchodzić w Kanna. Elektroniki w DSD raczej nie ma...

Nie widzę sensu w polityce A&K, aby wydawać teraz DAP-a, który gra lepiej od tej kanapki. Mogę się mylić i mogą zaskoczyć, ale głównymi atutami tego grajka powinny być moc, bateria i pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nsk napisał:

Nie widzę sensu w polityce A&K, aby wydawać teraz DAP-a, który gra lepiej od tej kanapki. Mogę się mylić i mogą zaskoczyć, ale głównymi atutami tego grajka powinny być moc, bateria i pojemność.

Właśnie dlatego wolałem zamówić A&K Kann niż pchać się w kanapkę w której bateria trzymała by 5-6h i trzeba będzie ją ładować oddzielnie w dapie i ampie 

Kann ma sporo mocy da radę bez problemu moim fostexom pojemna bateria która ma wystarczyć niby na 14h nie ma tych wszystkich zbędnych bajerów co obecne dapy dla mnie android nie jest do niczego potrzebny w DX200 slucham glownie w trybie mango muzyke slucham tylko z karty i tutaj kolejny plus Kann ma 2 wejścia szkoda tylko że jedno na SD ale zawsze lepsze to niż 1 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nsk napisał:

Z takimi wymaganiami to nie myślałeś o jakimś Sony WM1A? Kann go pewnie tylko pojemnością poskłada. Bo z tą jego mocą do Fostexów to jak do komara z armaty.

Niby fostexy to ten komar ;)

One mogą przyjąć max  1,800 mW

Kann na bal na high gain niby ma  1,000 mW więc nie nazwał bym ich komarem

One dopiero z DX200 na bal pokazują co potrafią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fostexów to z własnych obserwacji mogę stwierdzić że nie zagrają tak jak należy z dapem który ma te 2vrms one mimo wszystko potrzebują więcej prądu taki AK240 pod względem barwy bardzo mi się spodobał z fostexami ale ma po prostu za słaby wzmacniacz i fostexy nie mają na nim tej dynamiki ani zejścia co na dx200 choć technicznie ak240 wygrywa dla mnie z ibasso to jednak wolę dx200 za tą dynamike  te 6 vrms sprawia że fostexy pokazują pazur ;)

Dlatego teraz zainteresowałem się Kann ze względu na jego wzmacniacz oprócz DX200 i teraz Kann nie ma na rynku innych dapów które bez dedykowanego wzmacniacza osiągnęły by ten poziom wzmocnienia co te 2 wyżej wymienione dapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fostexów to z własnych obserwacji mogę stwierdzić że nie zagrają tak jak należy z dapem który ma te 2vrms one mimo wszystko potrzebują więcej prądu taki AK240 pod względem barwy bardzo mi się spodobał z fostexami ale ma po prostu za słaby wzmacniacz i fostexy nie mają na nim tej dynamiki ani zejścia co na dx200 choć technicznie ak240 wygrywa dla mnie z ibasso to jednak wolę dx200 za tą dynamike  te 6 vrms sprawia że fostexy pokazują pazur ;)

Dlatego teraz zainteresowałem się Kann ze względu na jego wzmacniacz oprócz DX200 i teraz Kann nie ma na rynku innych dapów które bez dedykowanego wzmacniacza osiągnęły by ten poziom wzmocnienia co te 2 wyżej wymienione dapy 

Co do fostexów to z własnych obserwacji mogę stwierdzić że nie zagrają tak jak należy z dapem który ma te 2vrms one mimo wszystko potrzebują więcej prądu taki AK240 pod względem barwy bardzo mi się spodobał z fostexami ale ma po prostu za słaby wzmacniacz i fostexy nie mają na nim tej dynamiki ani zejścia co na dx200 choć technicznie ak240 wygrywa dla mnie z ibasso to jednak wolę dx200 za tą dynamike  te 6 vrms sprawia że fostexy pokazują pazur ;)

Dlatego teraz zainteresowałem się Kann ze względu na jego wzmacniacz oprócz DX200 i teraz Kann nie ma na rynku innych dapów które bez dedykowanego wzmacniacza osiągnęły by ten poziom wzmocnienia co te 2 wyżej wymienione dapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wolałem zamówić A&K Kann niż pchać się w kanapkę w której bateria trzymała by 5-6h i trzeba będzie ją ładować oddzielnie w dapie i ampie 
Kann ma sporo mocy da radę bez problemu moim fostexom pojemna bateria która ma wystarczyć niby na 14h nie ma tych wszystkich zbędnych bajerów co obecne dapy dla mnie android nie jest do niczego potrzebny w DX200 slucham glownie w trybie mango muzyke slucham tylko z karty i tutaj kolejny plus Kann ma 2 wejścia szkoda tylko że jedno na SD ale zawsze lepsze to niż 1 
 

Ale ak300 plus amp gra dluzej i laduje sie caly zestaw razem.
Odnosnie kann... fcuk akurat teraz jak kupilem sobie kanapke :/ ale podejrzewam ze dzwiekowo jednak nie wygra...
Ja obstawiam skok w bok. Obstawiam ze bedzie bardziej technicznie i sucho.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ze 20 godzin pogra :P
Ciekawi mnie ta taktyka - taki wielki klocek to raczej sprzęrt do domu/pracy/hotelu, gdzie jest raczej dostęp do prądu. Po takich rozmiarach bym się raczej stacjonarnej mocy spodziewał bardziej.
Śmiesznie by było, jakby jeszcze później AK Kann AMP dorzucili, żeby mieć czołg :D

A w preorderowej cenie naprawdę ciekawa pozycja. W ogóle dziwnie się wątki ostatnich AK czyta - bez walk o sens wydawania tylu pieniędzy itd., choć to nadal sprzęty za grubą kasę. Czyżby teraz zaczęli nieco lepioej wyceniać swoje sprzęty? Czy to może efekt marketingowy zadziałał, że przy grajkach za grubo ponad 10k więcej osób jest w stanie wydać kilka tysi?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas testują pułapy cenowe, o cenach grajków na poziomie 4k można jakoś rozmawiać co nie znaczy że się je kupuje ;)

chyba nic się nie zmieniło i mało kto widzi racjonalny sen wydania 4k za grajka gdzie tyle kosztuje markowy tv 55"

pogadać można :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie grajki są przeznaczone dla specyficznej grupy ludzi. Poza tym reszta świata więcej zarabia i mniej za nie płaci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Superata napisał:

Naprawdę weźcie pod uwagę slogan reklamowy AK: Jeden aby zastąpić wszystkie. 

Nie chcę nic sugerować i wszystkiego się wyprę jak coś. 

 

Aha. W języku zwykłych ludzi można to nazwać strzałem w kolano. Czy naprawdę magicy od reklamy w AK twierdzą, że ten Kann jest lepszy od wszystkiego, co do tej pory wyprodukowali? :) Poza tym taka filozofia nie pozwoli im już nic innego, poza Kannem, sprzedać w przyszłości. Naprawdę, wielce ciekawa filozofia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności