Skocz do zawartości

Astell&Kern KANN


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, robertos napisał:


Kto da 1k za grajka, któremu niedługo kończy się gwarancja jak można za 1200 kupić teraz nówkę

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Np. ja. Na ibood.com jak coś nie tak to zwracają ci pieniądze, więc przy najmniejszej ******le stracisz grajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MP3store napisał:

Może jakąś promocją na model AK300 oraz AK70 da się przewalczyć. Mieliśmy częste zapytania.

Obserwujcie forum. Niewykluczone, że coś się pojawi.

O, i to chciałem usłyszeć. Wilk syty i owca cała. Mnie tam taki mocarz jak Kann niepotrzebny odkąd przerzuciłem się całkowicie na IEMy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezły kant zrobił AK z tym KANN. Dobrze, że nie kupiłem AK300 z AMPem, bo pewnie plułbym sobie teraz, że na odsprzedaży duża strata, a tu wychodzi nowy może lepszy i tańszy DAP. A nowy AK kusi, jakbym tak nie kupował FiiO i Pionka z etui, a teraz dołożyłbym tysiaka, to KANN w preorderze byłby i może długo nie trzeba byłoby nic innego kupować. Ale jak tu teraz ufać polityce takiej firmy, że nie wypuszczą za chwilę coś jeszcze lepszego i tańszego a kompletnego, a może zejdą do poziomu 2-3K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. ;)

 

Dlaczego właściciele AK300 z AMPem lub bez mieliby się teraz źle czuć? Mają świetnego grajka/zestaw, po co się go pozbywać? Cieszyć się należy że się ma. Dla wielu to jest end game i na pewno bardziej uniwersalny w zestawie niż Kann. A że kosztował parę złotych więcej? Biedni AKaczy nie kupują, dzieci głodne nie chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ICTC napisał:

Nie liczyłbym na to. ;)

 

Dlaczego właściciele AK300 z AMPem lub bez mieliby się teraz źle czuć? Mają świetnego grajka/zestaw, po co się go pozbywać? Cieszyć się należy że się ma. Dla wielu to jest end game i na pewno bardziej uniwersalny w zestawie niż Kann. A że kosztował parę złotych więcej? Biedni AKaczy nie kupują, dzieci głodne nie chodzą...

 

Ale nikt nie lubi być robiony w ciula. A wobec właścicieli AK300 Astell tak dokładnie zagrał. Wartość rezydualna AK300 zjeźdża w dół, bo pojawia się odtwarzacz z identycznymi bebechami dekodującymi, ale o niebo bardziej funkcjonalny. W preorderze cena sklepowa Kanna na poziomie AK300. To jak teraz będzie z odsprzedażą AK300? Minus kolejne 20%? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ICTC napisał:

Na hobby się zawsze traci. Pogódź się z tym.

 

Zgadza się, ale np. IBasso traktuje swoich użytkowników uczciwiej. Nie dubluje produktów, nawet jeżeli ta sama półka to zmienia się np. dac, żeby nie było wewnętrznej konkurencji między produktami. Do Astella przekonała mnie m.in. właśnie stałość w ich polityce produktowej, hierarchizacja produktów. Aż tu nagle coś takiego. Nie liczyłem, że mój AK300 będzie trzymał cenę ad mortem defaecatam, ale że będzie taniał zgodnie z zasadami rynkowymi - a nie dlatego, że własny producent postanowił go zarżnąć. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, westberg napisał:

 

Ale nikt nie lubi być robiony w ciula. A wobec właścicieli AK300 Astell tak dokładnie zagrał. Wartość rezydualna AK300 zjeźdża w dół, bo pojawia się odtwarzacz z identycznymi bebechami dekodującymi, ale o niebo bardziej funkcjonalny. W preorderze cena sklepowa Kanna na poziomie AK300. To jak teraz będzie z odsprzedażą AK300? Minus kolejne 20%? 

Ale z tym "ciulem" to uważaj bo to bardzo ciężki wulgaryzm na Śląsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ICTC napisał:

Na hobby się zawsze traci. Pogódź się z tym.

No traci się, bo audio to nie inwestycja, każdy kto już sprzedawał coś w komisie dobrze to wie. I w kółko dopłaca się do nowego, lepszego czy po prostu innego. Tylko chodzi o to, że to przegięcie, że

ktoś niedawno kupował np. kombo AK300 + AK380 (4K+3K=7K) a teraz widzi preorderowy KANN traci jakieś 3K, co nie? Jak śpi na pieniądzach to OK. Ale myślę, że są to przeważnie ciężko zapracowane pieniądze i każdy kalkuluje co może za to kupić. ;)

Edytowane przez Bernie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MP3store napisał:

Mieliśmy okazję go usłyszeć - BRZMI REWELACYJNIE.

 

Jesteśmy przekonani, że Ci którzy zdecydują się na zakup będą zadowoleni z decyzji.  Tak po krótce można ocenić ten odtwarzacz.

 

1 godzinę temu, MP3store napisał:

Niestety nie. Nie mamy go.

Zresztą na tym polega przedsprzedaż, że można kupić w lepszej cenie, ale w ciemno.

 

No to jak to jest? Nie macie ale słuchaliście. Wynika z tego, że ktoś gdzieś rzucił uchem i to najwyraźniej wystarczy by ogłosić wszem i wobec wielkimi literami, że brzmi rewelacyjnie i że warto brać w ciemno?

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MP3store napisał:

Niestety nie. Nie mamy go.

Zresztą na tym polega przedsprzedaż, że można kupić w lepszej cenie, ale w ciemno.

A to dziwne że przedsprzedaż przedsprzedaży nie zawsze jest równa bo np FiiO X7 można było posłuchać przed wydaniem pieniędzy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No to jak to jest? Nie macie ale słuchaliście. Wynika z tego, że ktoś gdzieś rzucił uchem i to najwyraźniej wystarczy by ogłosić wszem i wobec wielkimi literami, że brzmi rewelacyjnie i że warto brać w ciemno?

Chyba ktoś tu się rozpedził z nakręcaniem popytu. Shame on you mp3store!
Prosimy o ewentualne sprostowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się rozpędził czy mija z prawdą ? Bo jeden z dealerów dziś mi powiedział iż dystrybutor ma kilka sztuk na stanie .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu pracujący miast i wsi - poczekajcie aż Kann pojawi się "na salonach" i będzie można faktycznie wyrokować, czy to poziom AK300, AK300 z AMPem czy też może nie ma do nich startu i bliżej mu do 70tki. Bo ten opis kilka postów wyżej jest raczej mało precyzyjny... Dźwięk to też nie wszystko (chyba że w wątku o DAPach Fatso) - liczą się też jakość wykonania, moblilność, czas pracy na baterii, dodatki, etc. Nie ma nic za darmo (choć słowo "darmo" w tym przypadku jest mało trafione) - nie spodziewałbym się nagłej zmiany polityki cenowej A&K, tj. "a dajmy więcej za mniej, co tam". Gdzieś jest haczyk. :)

 

A jeśli nie to... nawet lepiej - będzie kapitalny zestaw "półprzenośny" do hoteli i ciasnych mieszkań - tylko się cieszyć.

 

Ja narazie zostanę z Opusem i B1. Swoją drogą - gdy kupowałem Opusa w styczniu też był wyceniany na 2800zł, dzisiaj niecałe 2000zł, "bo tak". Płaczę? Nie, słucham muzyki. ;) I Bogusia Lindy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu otrzymałem takie info:

 

Dostępności kolorów:

 

 

 

 

Kolor Astro Silver  - realizacja 4..14 maj

 

Kolor Eon Blue - realizacja 15..30 maj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Tak. Mamy informacje ze Eon Blue bedzie pod koniec maja. Pierwsze przyjadą Astro Silver.

 

Apropo dyskusji.... Panowie , nie wiem czy tutaj jest dobry wątek na wypisywanie żali i marudzenie.. Chyba za bardzo podążacie za nowym i oceniając innych zamiast cieszyć się z tego co macie i słuchać muzyki. Chyba o to właśnie przecież chodzi.  Niektórzy muszą zadowolić się Sandiskiem,

 

Druga sprawa. Nikogo nie namawiamy do skorzystania z Pre-Orderu. Ale warto !!

 

I dementujemy pogłoski abyśmy mieli w firmie chociazby jeden egzemplarz.

 

Spokojnego wieczoru z muzyką B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Bernie napisał:

To niezły kant zrobił AK z tym KANN. Dobrze, że nie kupiłem AK300 z AMPem, bo pewnie plułbym sobie teraz, że na odsprzedaży duża strata, a tu wychodzi nowy może lepszy i tańszy DAP. A nowy AK kusi, jakbym tak nie kupował FiiO i Pionka z etui, a teraz dołożyłbym tysiaka, to KANN w preorderze byłby i może długo nie trzeba byłoby nic innego kupować. Ale jak tu teraz ufać polityce takiej firmy, że nie wypuszczą za chwilę coś jeszcze lepszego i tańszego a kompletnego, a może zejdą do poziomu 2-3K.

Ile czasu minęło od dx80 do dx200? Fiio X5 III, a poprzednim Fiio?

Jak nie liczyć AK czekał najdłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Sam jestem ciekaw tego KANNa. Ale wydaje mi się ze ciagle mało docenianym urządzeniem jest Questyle QP1R. Mocy ma chyba i tak więcej niż AK300 z Ampem. Mniejsza jednak o to. Questyle gra naprawdę wybitnie. Przy tej cenie nie wiele ma konkurentów.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szczygiel napisał:

Sam jestem ciekaw tego KANNa. Ale wydaje mi się ze ciagle mało docenianym urządzeniem jest Questyle QP1R. Mocy ma chyba i tak więcej niż AK300 z Ampem. Mniejsza jednak o to. Questyle gra naprawdę wybitnie. Przy tej cenie nie wiele ma konkurentów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Miałem jednocześnie qp1r i dx200  i jednak qp1r nie ma startu do dx200 czy to pod względem mocy czy brzmienia dx200 dla mnie zdecydowanie lepiej wypadał testowałem oba z fostexami th900 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
Miałem jednocześnie qp1r i dx200  i jednak qp1r nie ma startu do dx200 czy to pod względem mocy czy brzmienia dx200 dla mnie zdecydowanie lepiej wypadał testowałem oba z fostexami th900 

Ja mam Questyle-a. DX200 nie miałem okazji jeszcze słuchać , ale sporo dobrego słyszałem. To jednak 1500zl więcej a dla większości to sporo. Można już za różnice zaopatrzyć sie w dobre słuchawki.

Chciałem zwrócić uwagę na to ze nie trzeba wydawać 5 czy 4K jak są świetne urządzenia za mniej. A pewnie QP1R da się wyrwać za w sklepie za 3k lub ciut mniej.

On tez kiedyś kosztował 3,8 pln


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szczygiel napisał:


Ja mam Questyle-a. DX200 nie miałem okazji jeszcze słuchać , ale sporo dobrego słyszałem. To jednak 1500zl więcej a dla większości to sporo. Można już za różnice zaopatrzyć sie w dobre słuchawki.

Chciałem zwrócić uwagę na to ze nie trzeba wydawać 5 czy 4K jak są świetne urządzenia za mniej. A pewnie QP1R da się wyrwać za w sklepie za 3k lub ciut mniej.

On tez kiedyś kosztował 3,8 pln


Sent from my iPhone using Tapatalk

ja również przez długi czas używałem qp1r chyba z rok czasu ale w momencie gdy odsłuchałem dx200 nie chciałem już do niego wracać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szczygiel napisał:

Sam jestem ciekaw tego KANNa. Ale wydaje mi się ze ciagle mało docenianym urządzeniem jest Questyle QP1R. Mocy ma chyba i tak więcej niż AK300 z Ampem. Mniejsza jednak o to. Questyle gra naprawdę wybitnie. Przy tej cenie nie wiele ma konkurentów.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Qperek to świetny grajek dopóki nie korzystamy z serwisów strumieniowych. Dopóki korzystałem z plików - mój ulubiony.

 

TH900 to nie są pierdziawki na miasto, trudno je wysterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szanownego gremium kolegów ze sklepu mp3store , którzy mieli okazję posłuchać nowego A&K a nie odpowiedzieli na pytanie kolegi Baele. Jak wygląda sprawa z:

 

- dynamiką 

- rozdzielczością 

- sceną 

- głębią? 

 

Bliżej mu do:

- ak380

- ak240

- ak320 ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności