Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
  • 0
KillDarney

Douszne podobne do Soundmagic EP30

Pytanie

Cześć. Moje ostatnie 3 pary słuchawek to były Soundmagic EP30. Powodem każdego kolejnego zakupu było niestety to, że słuchawki się psuły, konkretniej jedna ze słuchawek zaczynała buczeć przy niskich częstotliwościach. Zawsze to samo, w końcu i obecne się popsuły, a ja mam już dość tej awaryjności EP30. Chciałbym kupić nowe słuchawki douszne o charakterystyce dźwięku zbliżonej właśnie do EP30, ponieważ te słuchawki są wszystkim co jest mi potrzebne, szkoda tylko, że tak często się psują :( Wiem, że Wy jesteście bardziej obeznani w temacie, a ja z niego wypadłem już jakiś czas temu, dlatego byłbym bardzo wdzięczny za jakieś rekomendacje słuchawek dousznych podobnych do EP30. Cena max do 250 zł
Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Inszy
      Penon to znany sklep audio z Hong Kongu. Mało kto jednak wie, że pod własną marką oferuje on również kable słuchawkowe oraz słuchawki douszne. Na nasz warsztat trafił wyższy model z oferty, oznaczony jako Penon Audio BS1 Official Version. Kosztuje on 109 dolarów, a przy zakupie można wybrać wersję z wtykiem standardowym lub zbalansowanym 2,5 mm. Czy jednak tak wysoka kwota jak za „pchełki” jest uzasadniona?

Zapraszam do lektury ?
      https://kropka.audio/test/sluchawki/penon-audio-bs1-recenzja/

• Przez NeziGP
      Witam, poszukuję słuchawek dokanałowych do ceny 150zł. 
      Miałem ostatnio słuchawki kz zs5 lecz wydawało mi się że było w nich za mało basu... Myślałem teraz żeby ponownie je kupić mimo to, gdyż bardzo mi się podoba opcja z wymiennym kabelkiem oraz mimo basu który nie był dla mnie jakiś wyjątkowy dźwięk był super... 
      Szukam słuchawek z tak samym dobrym dźwiękiem lecz lepszym basem.. Chyba że znacie sposób aby ze słuchawek wydobyć więcej go, to też bym prosił o radę. Dodam tylko że bawię się w tworzenie bitów więc te kz zs5 przemawiały do mnie iż były to douszne monitory... 

• Przez Superata
      Szybki strzał od naszego wysłannika SondMagic zaprezentował: Nową serie słuchawek E11 /E11C będących rozszerzeniem modeli serii E10. Lepszy dźwięk, srebrny pleciony kabelek, który znajdziemy w słuchawkach za 4000PLN. Świetne wykonanie i design. Model Bluetooth E11BT - z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi oraz magnesem w kopułkach aby słuchawki trzymały się lewa-prawej. Oczywiście lepszy dźwięk. Soundmagic P55 V3 - Wersja V3 modelu P55. Rozrywkowe brzmienie, funkcjonalność , styl i jakość wykonania. SoundMAGIC HP1000 - Model Hi-FI pretendujący do klasy słuchawek domowych wysokiej klasy.  

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności