Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

bezprzewodowe nauszne/wokółuszne do TV do 350 zł


jose

Pytanie

Witam

poszukuję słuchawek do wieczornego oglądania TV. źródłem dźwięku będzie wspomniany TV, wieża hi-fi, odtwarzacz DVD. słuchawki służyć będą wyłącznie do użytku domowego. poprzedni model, to Sony MDR-RF810R, z których użytkownik był ogólnie rzecz biorąc zadowolony, zatem wymagania, co do nowych nie będą zbyt wygórowane. przedstawię pokrótce, jakie są preferencje nowych słuchawek bezprzewodowych, radiowych:

1. stacja nadawcza (czy jak to się zwie), która służy zarówno jako podstawka pod słuchawki, jak również jako ładowarka sprzętu, bez użycia zbędnych kabli stacja-słuchawki,

2. wbudowany w słuchawki potencjometr/regulacja głośności,

3. ze względu na użytek późnowieczorny, gdy w tym samym pomieszczeniu już ktoś śpi, raczej przetworniki półotwarte, jednak duży nacisk należy zwrócić również na komfort noszenia- aby uszy nie bolały od docisku po 2h użytkowania

4. typ wokółuszny/nauszny,

5. gatunki muzyczne rock 60' 70', blues oraz jazz, z tym że 80-90 % użytkowania, to odbiór TV,

6. cena do 350 zł.

 

Nie mam żadnego rozpoznania w świecie słuchawek bezprzewodowych, wyznaję zasadę, że po kablu najlepiej, a i w cenie duża różnica, jednak takie są wymagania przyszłego użytkownika. dlatego też bardzo serdecznie proszę Was o porady, za co z góry serdecznie dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
  • Moderator

Dla mnie w tej cenie jest jeden wybór i własnie z nich korzystam BT20 SM tylko, że to BT

Z naszej oferty te AKG miałem poprzedni model spisywał się bardzo dobrze w takich sytuacjach jak opisałeś :) 

http://www.mp3store.pl/article/akg-k915-sluchawki-bezprzewodowe-ean.9002761035223,2013480693787110458.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może coś takiego http://www.avantree.com/pre-order-product/wireless-bluetooth-solution-for-watching-tv-ht3189.html możesz do tego podpiąć 2 pary słuchawek bt, jak będziesz z kimś chciał posłuchać, albo zatańczyć z żoną nie budząc dziecka :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tymi AKG z pewnością bliżej się zainteresuję :) nawet potencjometr w formie przycisków +/- myślę że jest na plus, w porównaniu do regulacji kółkiem, o ile skok jest delikatny, a nie o parę skal.

słuchawki mają być zwykle, pozbawione bajerów, dlatego z propozycji jaro podziękuję

 

czy jakaś ciekawa alternatywa do tych AKG jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, Marian512 napisał:

Philips SHD9200 , dźwięk miodzio, zasięg 100 m.

 

tego modelu już nigdzie nie znajdę w sprzedaży. jak ma się natomiast SHD8600, bądź Sony MDR-RF855RK do AKG K915?

 

20 minut temu, jd1210 napisał:

A tak na marginesie, trochę nie ładnie podszywać się pod czyjegoś avatara.

 

mój avatar jest tutaj niezmienny od przeszło 10 lat ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

żeby usystematyzować wątek, bo zrobił się mały off..

 

do tej pory na tapecie są tylko AKG K915

czy Philips SHD8600, bądź Sony MDR-RF855RK konkurują w ogóle z powyższym?

 

i jeszcze...

19 godzin temu, jose napisał:

słuchawki pracują na częstotliwości 2,4 GHz, czyli tak samo, jak wi-fi w domu. router, a nadajnik będzie dzielić 6-7 m oraz co najmniej jedna ściana. jak w praktyce będą działać na siebie? może jeden sprzęt skutecznie "zagłuszyć" drugi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności