Skocz do zawartości
  • 0

Alternatywa dla LG Quadbeat 3 do 100 zł


Marchisio88

Pytanie

Witam,

 niestety po 1,5 roku padły mi LG Quadbeat 3. Nie działa lewa słuchawka.

Zastanawiam się, czy kupić kolejną sztukę za ok. 50 zł, czy w tej cenie lub po dołożeniu niewielkiej kwoty (max. do 100 zł) dostanę coś lepszego?

W grę wchodzą tylko słuchawki dokanałowe z pilotem. Mają służyć do słuchania muzyki na telefonie LG G4. Słucham głównie rocka i radiowe kawałki.

Nie napiszę jakie tony preferuję, bo się na tym nie znam. Lubię bass, ale nie za mocny. Quadbeat 3 mi pasowały. Nie jestem wymagający.

Chciałbym, aby nowe słuchawki były dobrze wykonane i wytrzymały przynajmniej 2 lata.

Zainteresowały mnie poniższe słuchawki:

Brainwavz Omega

Brainwavz Delta

Xiaomi Piston v3

Xiaomi Hybrid Iron

 

Najbardziej mi się podobają Delta i Piston v3. 

Warto któreś z nich kupić, czy pozostać przy LG Quadbeat 3?

Edytowane przez Marchisio88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dodam jeszcze, że na LG G4 korzystam z viperfx, więc tam bessy i inne rzeczy można wyregulować. 

 

Sprawdziłem te KZ ZST. Cena na pewno kusi, ale brak jakichkolwiek recenzji. Musiałbym też dłużej na nie czekać. No i tylko jeden przycisk na pilocie, a przydałaby się regulacja głośności. 

 

W związku z tym chyba wybiorę między quadbeat 3 a brainwavz delta. 

Warto dopłacić te 25 zł do delty, czy w moim przypadku różnice nie będą zauważalne? 

 

Dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i mam teraz straszny dylemat.

Sony MH1C, Brainwavz Delta, czy wierność LG Quadbeat 3? :) 

Poczytałem trochę o tych słuchawkach i dowiedziałem się, że Sony MH1C ma najlepszy dźwięk, ale Delta lepszą jakość wykonania. Kabel w Sony wymusza prowadzenie po karku.

Brainwavz ma fajne, praktyczne pudełko, no i widzę, że te słuchawki cieszą się dużą popularnością.

Sony za to ma ciekawą funkcję na pilocie - Smartkey. Pytanie tylko, czy ona będzie działać na moim LG G4?

 

Co wybrać? jak wygląda jakość wykonania i wygoda Sony w porównaniu do LG Quadbeat 3?

 

 

Edytowane przez Marchisio88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pasują mi, ale chciałbym, aby słuchawki posłużyły mi przynajmniej 1.5 roku. Moje Quadbeat 3 właśnie po takim czasie padły a bardzo o nie dbalem. Zastanawiam się, czy Brainwavz Delta są lepiej wykonane. Nigdy ich nie miałem i myślałem, że ktoś coś doradzi. Jeśli wykonanie jest na podobnym poziomie, to chyba faktycznie kupię nowe Quadbeat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności