Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe Forum - sztuczki, kruczki, rozkminy i bóle


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Superata napisał:
No to mam dwie sprzeczne odpowiedzi - to jak to jest? Chodzi mi o teraz w tym momencie. 

 


W tym momencie jest dobrze, ale takie momenty bywały wcześniej.

 

Edit. Tapatalk cały czas mieli, a w przeglądarce już widzę swoją wypowiedź.

 

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie dość, że chodzi kiedy chce, to na dodatek powolutku upada (przynajmniej takie odnoszę wrażenie). Coraz mniej postów, dyskusji, komisowych tematów. Ludziom się odechciało pisać od tych problemów. 


A shoutbox żyje całą dobę xD

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej postawić forum na nowym serwerze, trochę mocniejszym? Przez to wszystko sklep i forum uzupełniają się w kulawym działaniu. A jak forum dostałoby więcej procka, to przynajmniej szybciej by się ładowało, wtedy to już kij z błędami serwera raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pracujemy nad przeniesieniem na inny serwer. Niestety nie ja to robię i nie ja podejmuje decyzje. Prace nad przeniesieniem trwają. 

Wczoraj wieczorem to był koszmar tez nie mogłem się wbić na forum a jak już się udało to napisanie czegoś graniczyło z cudem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy są przewidywane jeszcze jakieś poprawki w najbliższym czasie? 

 

Mniej więcej jest ok, powiedzmy, że stabilnie, ale nadal przydałoby się ogarnąć kilka rzeczy...

 

Za dnia forum działa dobrze. W nocy bywa gorzej...

Czasami otrzymuję podwójne, czy nawet potrójne powiadomienia w przeglądarce. Zdarzają się również komunikaty o pojawieniu się nowej wiadomości, po wysłaniu jej przeze mnie...

Nie otrzymuję powiadomień email o nowych wpisach w obserwowanych wątkach.

Przydałaby się możliwość przeszukiwania skrzynki pw po nazwie użytkownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ze skrzynką jest problem żeby znaleźć konwersację z konkretną osobą.
Trudniej jest też przy wyborze wątków do skasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

widzę, że dawno nie było wpisów w tym  dziale. Od kilku dni nie mam możliwości zalogować się na forum przy pomocy tapatalka. Nie znalazłem nowych wiadomości na ten temat. Czy ktoś mógłby potwierdzić występowanie problemu...ewentualnie pomóc ?:)

 

pozdrawiam

miszku

Screenshot_2017-08-11-10-04-41-774_com.quoord.tapatalkHD.png

Edytowane przez miszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niektórzy zauważyli, że od kilku dni wspólnie z użytkownikiem @bachankas dyskutowaliśmy na temat drobnych poprawek obecnego motywu forum. Z tych dyskusji zrodziła się koncepcja stworzenia forumowego stylu, który z dniem dzisiejszym będzie dostarczany za pomocą platformy userstyles, powiązaną z wtyczką Stylish.

Przesiadka z pastebin znacznie ułatwi dostarczanie najświeższych poprawek do potencjalnych użytkowników, bez konieczności "przeklejania" nowego kodu. :)

Styl jest dostępny TUTAJ.

Wersje "rozwojowe" wciąż będą pojawiać się pod TYM linkiem.

Opinie, sugestie i uwagi można wysyłać via PM lub wypisywać w komentarzach na stronie stylu.

 

Mam nadzieję, że komuś się przyda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności