Skocz do zawartości

Nowe Forum - sztuczki, kruczki, rozkminy i bóle


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Karmazynowy napisał:

Aktywność > moje kanały aktywności > zawartość w której brałem udział i klikamy ptaszka.

Z tym, że forum się indeksuje jeszcze, więc nic ma tam jeszcze nic, przynajmniej u mnie.

Dokładnie o tym mówię, jak zrobić wiem tylko nic tam nie ma. No OK, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata graficzna była bardziej czytelna ale może być tak jak z allegro, że z czasem się idzie przyzwyczaić... 

Jeżeli chodzi o "lajki" to nie widać kto to lubi choć nie jest to wielkim problemem. Nie widać znajomych na profilu ( pewnie gdzieś w ustawieniach jest). 

Stara wersja strony była bardziej intuicyjna, a ta ma wszystko poukrywane. Zostaje jeszcze tapatalk w starej wersji, bo nowe są też nie do przeglądania. 

Edytowane przez Sajmon32
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Superata napisał:

Do pełnej aktualizacji potrzebujemy jeszcze co najmniej 24h - wstrzymajmy się z narzekaniem. Gdy się skończy nasza praca dam wam znać i wtedy podpalicie stosy :) 

Stosy należy palić niezwłocznie, wszak macie miotły! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pietern napisał:

Na starym forum był dzyndzel z opcją wyświetlenia najnowszych postów z całego forum. Nie umiem takowego odpowiednika znaleźć na tej nowiźnie. Ktoś podpowie?

Aktywność -> Dodaj nowy kanał -> Wpisz nazwę np. "Nowa zawartość" -> wybierz z rozwijanej listy co chcesz aby było wyświetlane.

Ja mam wybrane tematy i działa to tak jak na starym forum.

Jest to lepsza opcja niż "pokaż nieprzeczytane", bo nie usuwa tych przeczytanych tylko je wyszarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jesteś super Gość :)

Był zastój , jest nowe Forum. Wracamy do życia, bo życie to ruch, a bezruch to śmierć ;)

Tak więc, tego ... Nie irytuj się i nie złość.

Zawsze będą niezadowoleni, a niecierpliwość to niestety choroba dzisiejszych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Superata napisał:

Tylko najmniej zadowolony jestem ja, starzy ludzie nie lubią zmian :)

Nie pitol ;) Jestem znacznie starszy ! , a  zmiany lubię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gorionn napisał:

Przy wchodzeniu w tematy poprzez Activity > Unread content nie przenosi automatycznie do nowego postu, a na pierwszy post tematu. Uciążliwe szczególnie przy Muzycznych zakupach, okazjach z allegro itp. 

Dajesz se widok rozszerzony i klikasz na czas postu który jest linkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności