Jump to content
Sign in to follow this  
MaxiliosPL

Który model głośników? Edifier XM6PF vs Logitech z533

Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić jedne z tych głośników. Z ceny około 350 mam okazję kupić za 260 (obydwa ta sama cena).
Który model lepiej się sprawdzi do grania w gry i słuchania muzyki? (głównie: electro house, edm, melbourne bounce, progressive house, future house i tego typu klimaty). Głośniki będą podłączone do komputera z dość dobrą integrą (+audio boost m4 od MSI jeszcze nie testowane) możliwe, że w przyszłości do jakiejś dźwiękówki do około 300 złotych.
Prosiłbym o pomoc w wyborze.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Tymotheus
      Witam,
      Szukam obecnie zestawu słuchawek z DACem w przedziale cenowym od 1000 zł do 2000 zł, który sprawdzi się głównie w ambiencie i lekkiej muzyce elektronicznej z wieloma szczegółami w tle (David August - Epikur). Czasami słucham również bardziej jazzowych brzmień w stylu lo-fi. Szukam czegoś bardziej scenicznego, coś na czym usłyszę każdy poszczególny element utworu. Chcę aby bas nie był przytłaczający i współgrał z całością.

Zależy mi na słuchawkach wokółusznych z budową półotwartą lub zamkniętą. Słuchawki muszą koniecznie być bardzo wygodne i służyć do długich sesji. Głównym źródłem dźwięku będzie MacBook Pro. Moja głowa jest raczej duża/ średnia i niektóre słuchawki wywołują u mnie dyskomfort w obrębie skrawka ucha. 

Obecnie posiadam Shure SE215 i jak dla mnie mają za mocny bas. Wstępnie zastanawiam się nad zakupem Nightowli albo Nighthawków wraz z DFR od AQ.

Wiem, że zakup słuchawek to sprawa indywidualna dlatego też pytam o propozycje, żeby móc się przejść do sklepu stacjonarnego i wytestować poszczególny sprzęt. 
    • By Ika
      Witam Szanowne Grono,

zakupiłem głośnik Riva Festival, skonfigurowałem by grał pod Google Home i nie mogę uruchomić dźwięku przestrzennego. W aplikacji Riva Wand nie ma opcji Trillium - mimo ze w instrukcji jest wyraźnie opisana. Na razie głośnik gra bardzo punktowo i nie umywa się do głośnika Polk Magnifi Mini stojącego obok.
      Czy u Was Trillium działa? Nie było problemu z aktywacja dźwięku przestrzennego?

Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy