Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ogłoszenie parafialne - FORUM


Rekomendowane odpowiedzi

Na motywie black: bardzo słabo widać nazwę użytkownika i kiedy napisano post, czcionki bardzo podobnego koloru jak te paski, nie mogę edytować postu, nie wiem czy to tylko ja czy nie ale mam bardzo słabo wyglądające i nie potrzebne białe paski 

Przechwycenie obrazu ekranu_2017-08-17_23-20-13.png

na dole strony też mam takie paski. 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie:

-białe paski jak ze screena na górze i dole strony

-nad postem jest napisana nazwa użytkownika i kiedy napisał dany post. W motywie black jest na to oddzielny pasek nad postem, ale niestety nazwa użytkownika i "kiedy napisano" post jest napisane prawie że takim samym kolorem jak ten pasek i w efekcie wszystko się zlewa ze sobą

-nie mogę edytować postu w motywie black. Wyskakują mi błędy i "krzaczki dla programisty" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wojtek prosił o listę w punktach, zatem uporządkuję to i dopisujcie dalej:

Cytuj

 

1. białe paski jak ze screena na górze i dole strony (http://forum.mp3store.pl/uploads/monthly_2017_08/5996091b93d82_Przechwycenieobrazuekranu_2017-08-17_23-20-13.png.d97b028e43be60b3cf2633bcf0c54ef3.png)

2. nad postem jest napisana nazwa użytkownika i kiedy napisał dany post. W motywie black jest na to oddzielny pasek nad postem, ale niestety nazwa użytkownika i "kiedy napisano" post jest napisane prawie że takim samym kolorem jak ten pasek i w efekcie wszystko się zlewa ze sobą

3. nie mogę edytować postu w motywie black. Wyskakują mi błędy i "krzaczki dla programisty"  .

4. dodanie forumowego chatu do tego chatu w tapatalku

5. W stylu Black krzaczki na dole forum.

6. Jeśli zrobimy copy&paste w stylu Black, w stylu Domyślnym będzie ono na czarnym tle (https://iv.pl/images/42520842382870237290.jpg)

 

 

Edytowane przez snuffdbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. trochę niższy priorytet, niż pozostałe: archiwum czatu albo jakieś API w JSON. Przyda się i administracji i ludziom. Nie jest takie ważne, bo administracja pewnie i tak ma jakieś narzędzie albo nie chce zajmować się głupotami pisanymi na czacie. A użytkownicy po prostu dalej nawijają.

Jeśli forum ma API w JSON, to ja chętnie się pobawię. A w ogóle narzędzie w stylu statystyk użycia słów? W każdym razie pomysł fajny, ale ważniejszy czy się przyda zarządowi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności