Skocz do zawartości

Charytatywnie :)


Robsonek

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie Robsonek nie może wypłacić pieniędzy.

 

Niestety Fundacja Brata Alberta nie ma mozliwości wspierania SMSem. Fundacja naratunek.org (Dzieci z Chorobą Nowotworową) także nie.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caritas Polska - poprzez SMS o treści WSPIERAM na numer 72 052 (koszt 2,46 zł z VAT)

Dzięki Lordzie, dodałem do listy i poszły smsy :)

 

 

No właśnie Vat, nielepiej wypłacić je u operatora i wtedy przekazać fundacji ?

 

Prawdopodobnie Robsonek nie może wypłacić pieniędzy.

 

Niestety Fundacja Brata Alberta nie ma mozliwości wspierania SMSem. Fundacja naratunek.org (Dzieci z Chorobą Nowotworową) także nie.

 

Nawet się nie orientowałem w tej kwestii i czy "pomarańcz" by mi takie coś udostępnił gdy nr jest na kartę. Ale nawet jeśli to i tak już jest za późno... ;)

jedyne co jeszcze zrobiłem to "przelałem" skarbonkę na konto główne i jadę z koksem smsowym :D

Edytowane przez Robsonek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/OczyStasia/

 

Tu nr do wysłania

SMS o treści STAS na nr. 79567

za 9zł netto (11,07zł brutto)

SMS o treści STAS na nr. 76567

za 6zł netto (7,38zł brutto)

 

dodane, wysłane :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki @Robsonek :D

tylko wrodzona skromność nie pozwala mi przytaknąć haha ;):D

 

 

Rbson rozlicz się jeszcze z procentem dla WOŚP, będę Cię lajkował co dzień! :) Fajnie że wpadłeś na taki pomysł!

już zaklepane gdzie indziej także na szczytny cel, ale spoczko - harcerki od Jurka nigdy na mnie nie narzekają :D

 

 

Nawiasem mówiąc WOŚP nie ma na co dzień takiej akcji SMS. Tylko jakiś czas w styczniu coś było.

ano nie ma nic u nich na stronie aktualnie, co nie zmienia faktu, że nie żałuję grosza za grochówę z wkładką podczas WOŚP :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.siepomaga.pl/ - jest też wsparcie poprzez sms, trzeba wejść na konkretne dziecko, cel zbiórki i kliknąć sms.

dodane i wysyłam już na dzieciaki :)

Dzięki Bernie :)

no i wyczyszczone przed czasem :)

 

Screensho_asnpsnr.png

 

Dziękuję Wam w imieniu swoim i tych wszystkich dzieciaków, do których pofrunęły smsy :D

 

Pozdrawiam także i dziękuję "orencz", że nie zgubiło zasięgu w tak ważnej chwili a za razem i żegnam :D

Edytowane przez Robsonek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności