Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nintendo Switch


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo ma to do siebie, że tytułów może być mniej, ale na tę konsolę wychodzą największe klasyki wszechczasów - jak dla mnie - w które mogę w dodatku pograć z córkami, nie epatując krwawą sieczką. Mamy 2 sztuki Nintendo 3DS XL, wersję starą dałem córce, aby ją dobrze wychować :-) Wersja NEW dla taty :-)

 

Pocieszają mnie słowa Spawna, że świetnie się gra na 6 calowym ekranie przenośnym. Czy ta konsola w pełni funkcjonuje bez telewizora? (Bo tego nie posiadamy). Jestem na skraju kupienia telewizora, jak widzę te opinie, ale niech mnie ktoś upewni, że taki zakup nie jest konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola to tak naprawde tablet z dolaczanym padem. Stacja dokujaca jedynie laduje i daje wyjscie na telewizor. Ladowac mozna tez bez stacji zwyklym kablem z usb-c. Dolaczona ladowarka moze robic albo wlasnie za ladowarke albo za zasilacz do stacji dokujacej.

 

Grasz na tv, wyciagasz konsole ze stacji, podpinasz pady i grasz dalej. Nic nawet wylaczac nie trzeba tylko grasz dalej. Tv nie jest do niczego potrzebny i mozna ja traktowac jako pepnoprawna konsole przenosna.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie na to szkło: https://www.amazon.de/Displayschutzfolie-für-Nintendo-Switch-Glassschutzfolien/dp/B01N9RG3XS/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1489511568&sr=1-1-catcorr&keywords=orzly+nintendo+switch Zbiera bardzo dobre opinie, ale 11 ojro za przesyłkę, to przesada...

Edytowane przez peperoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Widzę, że po pierwszej euforii związanej z premierą Switacha temat trochę przygasł, więc postanowię go odkurzyć.

 

Z jednej strony dlatego, że obecnie czekam na przesyłkę, bo ostatecznie się złamałem i kupiłem konsolę, więc mam przed sobą przynajmniej ogrywanie Zeldy i MK8, bo opinie o grach są świetne.

 

Z drugiej strony Big-N w końcu się rozkręciło i w najbliższym czasie zbliża się wysyp całkiem interesujących gier na "Przełącznik" (chociaż np. Pokken Tournament DX to nic innego jak remaster/port) - tak więc czy ktoś z forumowiczów został z konsolą na dłużej i gra w coś poza Zeldą? Czy na coś czekacie? Mnie osobiście strasznie zainteresował Marian + króliki i pewnie zapoluję na niego w okolicach premiery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dnia premiery i ograne mam poki co zelde (ponad 100 godzin), mario kart 8, fast rmx i pykam teraz w lego city undercover. Czekam na mario odyssey oczywiscie (biere na premiere), zobaczymy jak ta turówka z mariem od ubisoftu, a na liscie do ogrania mam jeszcze binding of isaac, puyo puyo tetris, arms, splatoon 2, thumper i shantae ale brak czasu to sobie dawkuje zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś jak dostanę konsolę w moje ręce, ale sprzedawca okazał się mało poważny i mimo zapewnień chyba jej jeszcze nie wysłał, więc ciągle czekam -.-

 

Mnie na ten moment interesuje także wymienione ARMS, bo z tego co czytałem to model walki jest z jednej strony fajny do walk na imprezach (przy dwóch parach joy-conów), a jednocześnie na tyle wymagający, że granie online za pomocą normalnego sterowania jest satysfakcjonujące. Będę musiał obadać demo, bo chyba jest w e-shopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety muszę napisać, że jeszcze nie miałem okazji zagrać na Switchu (chyba mam jakiś problem ze sprzedawcami sprzętu od Nintendo), trzy tygodnie po zakupie konsoli brak i czekam na zwrot pieniędzy, a lista ciekawych gier zwiększa się dość szybko. Muszę polować na kolejną sztukę w dobrej cenie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To tym razem ja trochę odświeżę temat - czy ktoś z Was może jakimś cudem kupił sobie NBA 2K18? Odkąd dowiedziałem się, że wyszła na Switcha strasznie kusi mnie sprzedaż XBOXa One ze względu na łatwość przenoszenia (często zabieram konsolę do kumpla, a z XBOXem zawsze muszę pakować się w dwie wielkie torby) a Switcha wrzuciłbym do kieszeni kurtki + stacja dokująca w rękę :)

 

Wracając do mojego pytania - czy grał ktoś z Was na Switchu w NBA i jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda gameplay? Podobnie do XBOXa? Wszyscy mówią, że na Switchu działa w 30FPS, ale czy gry na XBOXie (zwykłym One) też przypadkiem gry nie chodza w około 30 klatkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale cisza w watku, az dziw skoro nowy Mario Oddyssey wyszedl zbierajacy same 10 na 10. Kolejny raz nintendo pozamiatalo udowadniajac ze nie tylko potrafi robic genialny gameplay a takze ze nie tylko na teraflopach, 4k i hdr robi sie piekne gry. Sam pogralem ze 2 godzinki narazie i skubancy potrafia wynajdowac kolo od nowa wiele razy. Nie sadzilem ze cos dorowma mistrzowskiemu galaxy ale oddyssey jest rownie miodne. Zaczalem grac w wolfensteina 2 ale odlozylem w polowie dla mario :D Teraz pytanie gra roku zostanie zelda czy mario? ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn Teraz pytanie: co powoduje, że któraś z kolei gra Mario zbiera tak dobre opinie - marazm w dążeniu do realizmu w innych grach czy faktycznie Marian jest tak dobry? Pewnie po trochu to i to. Aczkolwiek mam wrażenie, że w co by Mariana nie upchnąć, znajdzie się ktoś kto to kupi. Jak zobaczyłem Donk City odniosłem wrażenie, że gdzieś już to widziałem...Poza tym - moim zdaniem - Donk City psuje klimat kreskówkowej grafiki w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nintendo to praktycznie zawsze tylko i az super dopracowany gameplay. Kontrola mariana jak zawsze super dobra, duza swoboda ruchów i nowe mechaniki i zaskakujace rozwiazania srednio co kilka minut. Oczywiscie to nie jest wiedzmin czy the last of us tylko platformowka dla calej rodziny ale ten gameplay pomimo ze formula rozgrywki nie zmienia sie od Super mario 64 jakims cudem jest powiewem swiezosci. Miodnosc to klasa sama dla siebie, grajac czuje autentyczna dziecieca radosc jakbym znowu byl 10 latkiem.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tymczasem odpaliłem sobie Mariana na emulatorze NESa. Swoją drogą próbowałem z SMB Lost Levels - to dopiero zacna gierka. Niby na NESa a do dziś nie przeszedłem jej zgodnie z zasadami i duchem gry, w sensie bez cheatów, zapisów i przycisków turbo. Trochę walczyłem, ale dalej wymiękam maksymalnie w trzecim świecie. No chyba, że szybki zapis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności