Skocz do zawartości

Denon AH-D1100 - nowe uchwyty słuchawek, tak te awaryjne :)


antyGMO

Rekomendowane odpowiedzi

z modelu 3d w drukarce 3d firma moze zrobic uchwyty wysokiej jakosci, jak oryginalne, nawet mogą być srebrne

 

koszt - im wiecej zamowimy tym wyjdzie taniej

czas oczekiwania- 5 dni od czasu zbiorowego zamowienia

koszt- 59zł za 2 uchwyty

 

mozliwy odbior osobisty w Warszawie albo wysylka.

 

UPDATE:

Przyszedl prototyp z jednej z firm, filmik ponizej

 

deon 1100.jpg

denon 1100 zasl.jpg

Edytowane przez antyGMO
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FlameRunner

Wykona w swojej firmie model, który przetestuję, film umieszcze na moim kanale na youtube i dam recenzje projektu tutaj. Myślę, że z czasem dopracujemy maksymalnie wadliwy element, którego Denon nawet nie chcę sprzedawać ani uznawać reklamacji, tak żeby można ten produkt z powodzeniem sprzedawać. Jak wszystko wypali, cześci będą dostępne na sklepie firmowym FlameRunner

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to rozumiem.

A cena będzie ludzka? Mnie właśnie ryski porobiły się, a słuchawki miałem tak góra 10 razy na głowie...

Cena będzie bardzo ludzka, bo własnie sprawdzimy możliwie najlepsze, najtanśze a odpowiednio wytrzymałe materiały. Myśle że od 60zł będzie można kupić zestaw :) No zobaczymy.

 

Osobiście bardzo lubię te słuchawki. Ten element jest bardzo delikatny, są o tym setki wątków. Nawet po kupnie nowych słuchawek, ciągle jest ten stres, "kiedy to pęknie", także tym bardziej, lepiej mieć w zapasie coś mocniejszego niż oryginał, szczególnie, że słuchawki tanie nie są a grają super.

 

No ja czekam. Za parę dni będzie update :)

Edytowane przez antyGMO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to się jeszcze zobaczy, zależy po jakie sztuczki trzeba będzie sięgnąć, by uzyskać dostateczną wytrzymałość. ;)

Cena rzędu 60 zł brutto jest realna pod warunkiem, że wszystko pójdzie względnie łatwo i przyjemnie.

 

Na razie części będą czarne, ale docelowo można pomyśleć o lakierowaniu pod kolor fabrycznych, ale to wiadomo: robota i koszta. :( O ile w ogóle możliwe jest wymieszanie pigmentów idealnie pod kolor dostarczonego elementu...?

Ewentualnie można szukać materiału do druku od razu w pożądanym kolorze, ale to będzie mniej więcej niemożliwe, a koszt wytworzenia materiału pod kolor jest czterocyfrowy.

Na tę chwilę wychodzę z założenia, że lepiej żeby to było czarne niż szarosrebrne-ale-inny-odcień-niż-reszta-szarosrebrnych-elementów-pałąka.

Edytowane przez FlameRunner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lakierowania, to producent fabrycznie to robi i też pokrywa bezposrednio kolor czarny tworzywa, srebrnym lakierem, więc jest to mozliwe w realizacji. Dobrać kolor też nie jest trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedługo słuchawki beda w całości drukowane w 3D i tylko nauczyniki i górna gąbeczka dorabiana samodzielnie :D
Swoją droga jeśli ktoś jest zainteresowany znalazłem kiedyś model 3d gotowy plik własnie tego samego uchwytu, jak coś to pisać na priv, znajdę i wyślę.

Bardzo ładna jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności